Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pisicuta este de fapt catea... [+16]

#31
Hello
Well, se pare ca a venit nextul, chiar cand eu nu ma asteptam. Dar inapoi la oile noastra ca poate le pierdem. Si oile incep sa faca beeh, tsunade hau hau, iar sakura sa planuiasca ceva nobil, salvarea tatalui ei din bratele unei curve.
Era sa uit, mersi ca m-ai anuntat*hugs*
Deci Sakura avea o camera de supraveghere in dormitor, vai vai, grija asta cam ii violarea intimitatii. O facut ceva ca tatal ei sa nu mai aiba incredere in ea incat sa-i violeze intimitatea si nu ma vazut?
Nu prea am ce comenta, cateva greselute(toata lumea are) descriere ai destula si cea a sentimentelor, dialog, nici sec nici degeaba ci cat trebe'. Mai era ceva de zis?
Ma rog cam atat am avut de zis, cred, anuntama cand vine nextul
P.S. ara emoticoane de data asta, ma refer la mine.
Bye Bye
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#32
Saru'mana ca ai venit si tu cu nextu si mersi ca mi-ai spus. Let's see:
Misto faza cu camerele de supraveghere, dar cam exagerat..adica si in camera fetei o.O taicasu e unu din ala care mai are putin si il ucide pe Sasuke, mai ales daca afla ca relatia celor doi e si mai apropiata. Dialogul a fost destul de mult, dar nu am ce obiecta ca uneori a fost amuzant, ai avut si parti de astea. La descriere puteai sa mai lucrezi un pic, dar avand in vedere ca nu prea era multe sentimente... ce-mi mi-a placut lungimea, am avut ce citi si e chiar usor, il aranjezi si mergi treptat.
Chiar vreau ca Tsunade sa fie demascata si umilita >:) o merita din plin, iar tatal rozalei e un adevarat incapatanat.

:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 

#33
heloo
Stop cadru... gata... o prinde pe Tsunade cu altul si s-a terminat ? Daca Scott o prinde pe Tsunade cu altul s-a cam terminat. Titlul ficului se refera la Tsunade si la tradarea care i-o cauzeaza lui Scott, daca el se prinde de smecheri unde va mai fi distractia... in pom. Cred ca o sa mai dureze ceva pana o sa vina momentul surprinderii... lucru la care probabil se gandesc toti cand termina cap. Cat despre cap. nu am nimic de comentat... este luuung, a durat ceva pana sa-l termin... dialogul a fost bun... descrierea a fost prezenta... actiunea lenta

gata :bye:

#34
What?! Ai adus acum ceva timp nextul iar eu nu am stiut. O doamne.. ce uituca pot fi. Cum am putut sa uit de ficul asta?

In fine, lasand asta la o parte. Ultimul capitol a fost superb si la fel ca celelalte, unul luuuuung. Exact asa cum imi place. Naratiunea a fost mereu prezenta. Nu am ce comenta despre ea. Descrierea a fost foarte buna. Mi-a placut foarte mult. Dialogul nu mi s-a parut sec si nici mult. In cantitati potrivite. Te folosesti de el cu cap. Greseli de tastare nu cred ca ai avut. Ei bine.. nu m-am uitat dupa ele. Actiunea nu e fugarita de nimeni si asta e bine. Decurge totul destul de frumos si imi place. OMG! Scott asta. Chiar la ea in camera a pus o camera. E ceva gen mama o.o In fine.. lasand asta te astept cat mai repede cu nextul.

Bafta si multa, multa inspiratie!

Bye, bye!
:bye:
Debb.<3

P.S.: Data viitoare as vrea daca poti sa ma anunti si pe mine de next. :]

#35
abia astept capitolul urmator.pune-l cat mai repede,pls
capitolul 6 o fost suuper,nu m-am uitat dupa greseli.mo intrigat mai mult povestea
oare ce plan are sakura?
pls anunta-ma cand pui nextu
[Imagine: chibi_7912.gif]
aki, chibi-ul lui

Lore

i say CIAOSU la toti

#36
'Neata, lume! Cel putin, pentru mine este 'neata :D
Well stiu ca nu am mai comentat la fic-urile pe care le citesc cu mare drag - si-mi cer scuze pentru asta - doar ca am o stare de spirit care abia imi permite sa scriu acest micut mesaj. O sa incerc sa recuperez cat de curand, totusi nu promit nimic.
De asemenea, vreau sa-mi cer scuze si pentru aceasta intarziere. A trecut cam o luna? Aproape doua?! Waaa... cheful meu dispare pe zi ce trece.
Oricum... daca nu era Anca, probabil nu terminam capitolul 7 nici pana saptamana viitoare.
Siii, sa nu uit, nu voi anunta pe nimeni ca am postat. Nu pentru ca nu-mi plac comentariile voastre - Doamne, le iubesc! - dar ma simt prost pentru ca eu nu am mai comentat la fic-uri.
Mai vroiam sa zic ceva... ah, da. Nu promit next prea curand. Am inceput capitolul, dar daca intru iar intr-o criza d'aia de chef probabil ca nu mai apuc sa scriu pana la Craciun. So, sper sa nu va suparati daca voi intarzia o vreme :D

Capitolul 07:

-Care e ideea? Intreaba a treia oara Naruto. Am ranjit, din nou si le-am spus sa aiva rabdare sa vina si Yura cu Minato. Nu aveam de gand sa repet de prea multe ori planul. Acum ideea mi se parea atat de practica, incat incepeam sa ma intreb de ce nu m-am gandit mai devreme la asta. Dintr-o data aveam o groaza de planuri in minte. Planul A, B, C si D.

Ne stransesem in livingul casei, eu, Sasuke, Naruto si Hinata, care fusese convocata de mine. Aveam nevoie de ea – trebuia ca o femeie sa-mi auda planul, iar daca Hin’ considera ca nu era ceva ok, putea sa-mi spuna, barbatii s-ar fi sfiit. Nu neaaparat pentru ca le-ar fi fost frica de reactia mea, ci mai degraba pentru ca nu stiau daca era bine sa refuze un plan, cand ei nu au nici unul.

******
-Toti am hotarat sa cautam dovezi cum ca Tsunade e o curva. Asa ca am verificat arhivele camerelor de supraveghere. Nu-l va convinge pe tata, chiar daca l-ar pune putin la indoiala. Deci, hai sa facem rost de dovezi noi, de zilele astea. Am zis hotarata, imediat primind cateva priviri intrebatoare. Abia ce ajunsesera cei doi tatici si se asezasera comod pe canapea. Lissa le-a pus in fata cate un pahar cu suc natural, rece.

-Ai idee ce anume insinuezi? M-a intrebat Yura si mi se parea usor rosu in obraji. Am ranjit.

-Absolut. Voi doi il scoateti pe Scott din tara cel putin trei zile. Si…

-Sakura, n-ai nici o garantie ca Tsunade ar veni acasa cu vre-o cucerire. Ar putea foarte bine sa se duca la un hotel. A punctat Hinata, exact cum am prezis. Doar ea ar fi cautat un punct slab al planului. Am ranjit, din nou.

-Stiu. De asta am cerut cel putin trei zile. Daca in prima noapte nu vine acasa, atunci o sa am personal grija sa o astepte cineva aici in a doua noapte.

-Si la cine anume te-ai gandit? Ma intreaba Minato, usor incruntat. Nu cred ca se simtea bine avand o asemenea discutie de fata cu propriul lui fiu.

Am clatinat din cap, negasind nici un nume care sa nu vrea ceva in schimb. M-as fi gandit, pentru inceput, la Nagato. Printre cei mai mari afemeiati pe care-I cunosc, ii place sa faca sex dureros, motiv pentru care de cele mai multe ori prietenele lui… sa zicem fac mai multe vizite la ginecolog pe spatamana. Doar ca asta, pe o camera de filmat, ar parea viol. Urmatorul la care ma puteam gandii era Hidan. Cu marea lui problema – banii, ar fi de acord sa se culce cu Tsunade pentru o mana de bagnote. Doar ca blonda asta oxigenata nu accepta sarantocii si toata lumea stia ca Hidan isi pierduse averea la jocurile de noroc.

-Ce-ati zice de Gaara? Sugereaza Hinata dintr-o data, facandu-ma sa tresar. O idee relativ buna, doar ca…

-Nu l-as putea convinge niciodata, zic, clatinand din cap. Hinata ranji scurt.

-Tu nu, dar eu… clipi des, avand pe fata un zambet usor perves si se juca cu o suvita de par. Mi-am marit ochii.

-Ai de gand sa flirtezi cu el?! In caz ca uiti, nici nu e nevoie de asa ceva. Iti mananca din palma din clasa a zecea…

-Gaara… o fi el dobitoc, dar nu-I chiar atat de dobitoc incat sa nu observe ceva putred cand o fata ii cere sa se culce cu alta. Puncteaza Naruto, mai mult pentru ca nu vroia sa o stie pe Hin’ langa Gaara. M-a traznit fulgerul cu o idee.

-Jiraiya! S-a dat la mine – o sa fie de acord imediat ce o va vedea pe Tsunade!

-Asta inseamna sa strici niste afaceri profitabile, spune Hinata, primind cateva priviri apreciative din partea lui Yura si Minato.

S-a lasat liniste o vreme, nici unul dintre noi neavand vre-o ideea. Prin minte imi treceau toti tipii afemeiati pe care ii cunosteam. Kakuzu – haa, la cum arata, oricati bani ar avea, Tsunade n-ar fi chiar atat de proasta. Kabuto, un tocilar cu doua fete ar fi prea destept pentru planul meu si mi-ar pune o groaza de intrebari. Madara… pai, Yura nu ar fi niciodata de acord sa ii combinam pe Tsunade si Madara, din motive evidente: de geaba il scapam pe Scott, daca o trimiteam pe javra la un alt ghinionist. Iar Madara, oricat de idiot ar fi cu femeile, e un tip relativ de treaba, care ne-ar sari in ajutor indiferent de problema pe care o avem. Deci el ar fi de acord, dar fratele lui mai mare si mult prea protector, evident, Yura, nu l-ar lasa niciodata. In plus, ar insemna sa se strice toata relatia noastra – aproape toata, de fapt – dintre Uchiha si Haruno. Am spus aproape toata pentru ca eu si Sasuke nu ne-am certa dintr-un motiv atat de stupid!

Alti obsedati sexuali mi-au navalit in minte.

-Stiu! A strigat dintr-o data Hinata, batand entuziasmata din palme. O sa te las sa ghicesti, mi-a zis, facandu-mi cu ochiul. E blond, are ochi mari, albastri si e idolul fetelor din liceul la cere am invatat noi toti.

Am ranjit usor pervers, amintindu-mi-l pe Deidara. Ha, tipul era sexy chiar si cand pur si simplu se uita pe pereti. Bine, nu in sensul in care il vad eu pe Sasuke sexy – nimeni mai hot ca iubitul meu nu exista! – dar Deidara este exact genul de baiat scos din reviste. Se comporta grozav cu fetele si stia sa seduca una. Ii luase locul lui Naruto ca si capitan in echipa de fotbal si asta ii adusese mai multe tipe pe cap. Nu era tocmai un afemeiat, dar era sincer privind corpul si nivelul de atractie al unei femei, bucurandu-se de o noapte si doar de o noapte. O singura fata ii trecuse de mai multe ori prin pat, iar aceea era Hanna, cea care imi luase mie locul in clasa a zecea ca sefa a majoretelor.

-Si crezi ca Hanabi va fi de acord?

-Sakura, Hanabi il vrea pe Deidara doar pentru ca nu-l poate avea pe Naruto. Crede-ma, daca ii spun sora-mi ca este un favor pentru marea ei dragoste, atunci va fi in stare sa se culce chiar ea cu Tsunade. Mi-a raspuns usor dezgustata Hin’, lasandu-se moale in imbratisarea oferita de iubitul ei.

-Hanabi e, intr-adevar, nebuna dupa mine! Nu, rectific, e nebuna dupa blonzii cu ochi albastri. A aprobat Naruto.

-Cu Deidara vorbesc eu. Inca din ziua in care l-am salvat de exmatricularea pe nedrept se considera indatorat mie. Asa ca nu-I nici o sansa sa refuze oferta noastra. In plus cred ca ar suna mai putin bizar daca un barbat ar cere ca altul sa se culce cu o tipa oarecare.

Prima data cand vorbise Sasuke de cand spusesem ca am o idee. Am zambit lipindu-ma mai mult de trupul lui si sarutandu-I usor obrazul. M-a strans de talie mangaindu-mi usor pantecul. Habar nu am cum, dar ajunsesem in poala lui si ma simteam atat de comod incat am ramas acolo, agatata de pieptul lui, chiar daca Yura isi drese glasul zgomotos ca sa ma faca sa fiu “decenta”.

L-am auzit pe Naruto cum i-a spus sa ne lase in pace, pentru ca noaptea trecuta dormisem separati la insistentele tatalui meu, iar peste zii fusesera toti in aer liber, departe – la cateva strazi, mare departare – de mine si nu avusesem prea mult timp pentru noi. Yura a oftat, intelegandu-ne nevoia de apropiere si s-a prefacut ca nu ne observa pozitia. Ceilalti patru au mai vorbit putin despre planul meu genial, Minato sesizand ca nu exista nicio sansa sa prindem vre-o imagine tinand cont ca nu aveam materialele pregatite. Hinata s-a oferit sa faca o lista cu tot ceea ce ne trebuie, iar Naruto a spus ca va cumpara el ceea ce e necesar – si asta a fost momentul cand m-am desprins pentru cateva minute de Sasuke. M-am rastit la fratiorul meu, spunandu-I ca platesc eu pentru tot. Si nu a fost de acord. Asa ca am lasat discutia pe alta data – eram prea distrasa de miscarile circulare pe care le facea iubitul meu, mangaindu-mi interiorul unei coapse.

Amandoi aveam pofta de cateva ore, doar el si eu, in dormitorul sau. Iar atingerile lui atat de aproape de “nucleu” nu ma ajutau prea mult sa raman coerenta. Deja ma simteam ametita si vroiam neaaparat sa fim singuri. Un fior clad mi-a zguduit corpul cand mi-a sarutat umarul.

Mi-a soptit le ureche “Inca nu am primit dusul ala!”, apoi m-a ridicat in stil mireasa.

-Nu uitati de camera de supraveghere! A zis smecher Naruto, razand. Am chicotit si eu – chiar uitasem ca aveam “spioni”. Dar, sa fiu sincera, nu ma interesa. N-au decat sa se holbeze la monitorul ala pana ce eu si Sasuke iesim din baie.

****

Cred ca a fost cel mai lung dus din viata mea. Dar, de asemenea, cel mai placut. M-am simtit gozav in bratele iubitului meu. De fapt, intotdeauna ma simt bine cand Sasuke e langa mine. Iar acum, intins pe patul meu, pur si simplu stand, e ca in Rai. Caldura corpului sau, gingasele atingeri si mangaieri pe spate si finetea buzelor sale peste umerii, gatul, obrajii si buzele mele… toate intaresc ideea Paradisului.

Peste noi zacea un cearsaf alb ce se mula artistic pe corpurile noastre goale, lasand o senzatie placuta pielii. Era atat de bine acolo, protejata de caldura oferita de imbratisarea noastra, incat imi venea sa arunc cu perna in Naruto cand a intrat – fara sa bata – in camera. In spatele lui, Yura a prins o culoare rozalie si se uita peste tot in camera numai la noi nu. Aproape ca m-a bufnit rasul.

-Se numeste “batut la usa”. E foarte practic, ar trebui sa il incercati! Spune Sasuke, tragand usor de cearsaf, astfel incat sa-mi acopere spatele. Nu mi-am schimbat pozitia, decat mi-am plimbat privirea de la Naruto la Yura, aratandu-mi cat se putea de mult sictirul. Yura a incercat sa indruge o scuza – ha, nu cred ca-I convenea prea mult sa-si gaseasca fiul in asemenea postura -, dar Naruto a ranjit multumit, de parca sperase sa intrerupa ceva. Chiar daca nu era ceea ce se asteptase.

-Ziceti “merci” ca nu l-am lasat pe Scott sa vina aici . Ar fi iesit scandal. Asa ca, hai, imbracarea, dragul tau tatic vrea sa discute cu tine. Intre patru ochi.

M-am ridicat surprinsa in sezut, iar Sasuke m-a urmat o secunda mai tarziu, prinzand panza care ameninta sa-mi descopere pieptul. I-am multumit din priviri, iar el mi-a zambit usor obosit. Yura s-a foit stanjenit, apoi l-a tras pe Naruto afara din camera, lasandu-ne sa punem ceva haine pe noi.

Imediat ce ne-am imbracat am coborat in living. Am fost anuntata de catre Lissa ca tata ma asteapta pe terasa. Am aruncat o privire intrebatoare spre cei doi tatici care inca erau acolo, dar au ridicat din umeri. Asa ca am mers pe terasa.

Se inserase deja, si o briza racoroasa imblanzea zapusala lasata in urma de soare. Tata statea linistit pe unul din fotoliile de exterior si sorbea “diplomatic” din ceasca de cafea. M-am simtit stanjenita, nestiind la ce sa ma astept si avand chef sa-I reprosez o groaza de lucruri. Dar nu puteam sa-i spun nimic, as fi adus prea multe semne de intrebare si toate planurile ar fi fost date peste cap.

Nici el nu era prea comod, batand stresat cu degetele in cana si privind oriunde, numai la mine nu. Apoi realitatea m-a izbit brus. Asta nu avea cum sa fie discutia obijnuita de zi cu zi. De obicei aruncam cateva vorbe – dicutia incepand cu “ce mai faci?” – si ne contraziceam amical pe vre-o preferinta diferita, apoi ne bufnea rasul si o luam de la capat. Dar nuuu… de data asta, avea sa fie rau, si-mi dadeam seama din doua motive: primul, voise sa vorbim intre patru ochi; al doilea… nu avea chef de menajari. Se uita tinta intr-un colt, departe de mine si tragea adanc aer in piept. Am simtit nevoia sa fac la fel. Probabil ca urma sa fie rau de tot, asa ca aveam nevoie sa fiu calma. Sau, ma rog, cat mai calma.

Mi-a facut semn sa ma asez langa el. M-am facut comoda pe canapeaua paralela cu fotoliul in care statea. S-a incruntat si mi-a privit tinta burta. In ultima vreme aveam instinctul de a-mi pune mainile peste abdomen cand ma asezasm jos. O faceam inconstient. Si-a mijit ochii, usor jignit.

-Simti nevoia sa-ti protejezi plodul de mine?

Am tresarit. Oare chiar simteam nevoia de a-l tine la distanta? Poate… dar stiam ca pot avea incredere - el nu mi-ar face rau fizic nici daca m-as prostitua. Nu era genul lui – m-ar pedepsi prin vorbe si m-ar face sa inebunesc.

-Nu. E doar instinctul de mama – simt nevoia de a-mi tine copilul in brate. I-am raspuns, accentuand. Nu-mi placea sa-si numeasca viitorul nepot (sau nepoata) “plod”. Suna… ca si cum i-ar fi intr-un fel scarba. Numai gandul asta m-a facut sa tremur nervos.

-Esti multumita ca ma… casatoresc? Intreaba, de parca imi cerea aprobarea. Ha, vezi sa nu. M-am gandit, totusi, sa fiu sincera. Ce ma costa daca-mi exprimam parerea? Nu aveam de gand sa-I spun si motivele mele.

-Nu. Si niciodata n-o sa fiu. Tsunade… nu e chiar cea mai buna pentru tine. Dar… e alegerea ta, viata ta si gresala ta. N-o sa incerc sa te fac sa regreti ceea ce alegi – iti vei da seama singur de asta peste putin timp.

Si s-a lasat liniste. Foarte multa liniste. Si-a pozitionat ochii pe ceasca de cafea si a inceput sa miste lichidul ramas in cana, facandu-si o ocupatie. Nu m-a dezaprobat – probabil stia si el ca Tsunade se descurca doar in dormitor -, insa vedeam ca nu era multumit de ceea ce spusesem. Si sincer, nu stiam unde vroia sa ajunga. Nici nu eram prea curioasa – ma multumeam daca-mi spunea ca pot sa ma duc in casa.

Dar se pare ca el avea cu totul si cu totul alte planuri..

-Facem un pact: eu nu ma casatoresc si tu…

A ezitat. Evident, stiam ce avea sa zica. Era inevitabil sa nu incerce si de data asta. Mai exista vre-o sansa sa nu ma enervez? Bine inteles ca nu. Acum imi propunea un schimb?! Fiecare dinter noi sa renunte la motivul enervarii celuilalt si toate sunt in regula, nu?

Nu! Cum sa fie in regula? Da, putea fi echitabil daca imi cerea sa ma casatoresc eu cu Sasuke si sa formam o familie si toate cele, astfel sa nu mai aiba de ce sa-si faca griji. Dar el renunta la ceva ce nu-I trebuie de fapt si vroia ca eu sa renunt la ceea ce astept cu nerabdare. Asta nu mi se parea echitabil.

-…avortezi.

Timpul s-a oprit. Nervozitatea si irascibilitatea mi-au crescut pulsul, iar sangele mi se indesa in vene. M-am inrosit la fata si mi-am tinut respiratia cateva secunde, simtindu-ma exact ca o locomotiva pe aburi prea incarcata. Parca si vedeam cum imi iese fum pe urechi.

Nu era de loc corect. Imi doresc un copil si vreau sa il pastrez pe cel ce creste in burtica mea. Ce este atat de greu de inteles? De ce nu putea el sa accepte asta? Nu puteam sa-mi dau seama ca era problema lui cu viitorul meu copil. Si el o lasase pe mama insarcinata la o varsta frageda – ce era atat de diferit acum?

Nu-mi amintesc sa fi fost chemat vre-o data la scoala pentru ca facusem cine stie ce prostie. Nu-mi amintesc sa fi ramas corijenta la vre-o materie. Nu-mi amintesc sa ma fi imbracat indecent cand nu era cazul si nu-mi amintesc sa ma fi comportat urat cand avea el musafiri importanti.

Deci de ce nu poate trece peste faptul ca sunt insarcinata? Mainile mi s-au strans in pumni cand m-am ridicat in picioare.

-Repet, pentru ultima data (sper) : eu nu renunt la sarcina asta! Zic, apasand pe fiecare cuvant.

-Nu-ti permit sa-mi vorbesti pe tonul asta! Sunt tatal tau, pana la urma! Striga, ridicandu-se si el in picioare. M-am incruntat fioros spre el.

-Iar eu sunt fiica ta. Si ar trebui sa iti dai seama ca iubesc copilul asta si ca nu-l voi omora cu inima rece! Am marait, atingandu-mi pantecul ca sa intaresc cuvintele.

-Te comporti exact ca o pustoaica rasfatata! Exact asta esti! O pustoaica rasfatata!

-Nu, tata. Tu esti cel care se comporta prosteste! Eu stiu ce vreau de la viata si inca foarte clar. Imi doresc copilul asta, imi doresc o slujba la care sa ma duc cu drag si imi doresc sa fiu cu Sasuke pana la sfarsitul sfarsitului. Dar tu? Te casatoresti cu Tsunade doar ca sa ai cu ce ma mitui sa avortez?! Pai, care din noi gandeste mai matur?

M-am intors cu spatele la el si am intrat in casa, trantind usa in urma mea. L-am auzit cum a strigat dupa mine, dar nu m-am uitat inapoi. Nu merita efortul. In plus, o alta ideea imi trazni prin minte – idee prin care aveam sa ii pedepsesc pe amandoi, si pe Tsunade, si pe Scott.

Scuze de greseli si restul :D
P.S.: Ăăă... nimic 4
[Imagine: 40241432_UBASAWIFV.jpg]

#37
Awww am veniti si eu pe aici :x. Doamne Madutza mea cum nu am vazut eu ficul asta atat de genial? Aaaa cum? Dooooamne ai momentele tale perverse :perv: ador, mama, cat ador perversitatea. SasuSaku cel mai tare cuplu+Madu+Word===>FIC G E N I A L I C I O S!!!!! Nuuu mai am rabdaree adu nextu repedeee si anuntama de nu....nu mai scriu nici eu la fic :))
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#38
heloo
Nu mai anuntat de capitol... esti foarte rea. Mi-a placut foarte mult acest capitol... afost lung si interesat. Cred ca Naruto s-a stapanit cu greu sa nu rada cand i-a vazut pe Sakura si Sasuke in pat, iar Yura, saracul, radeam cu lacrimi de momentul ala stanjenitor. Dialogul, singurul care mi-a atras atentia, a fost cam mult, desi n-a fost plictisitor, dar nu inteleg de ce. Cam atat.

:bye:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)