Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere ai de rpg-ul meu ?
Este suuuuuper.
100.00%
6 100.00%
Este cam plictisitor...
0%
0 0%
Nu-mi place idea
0%
0 0%
Total 6 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Piramidă fără sânge ~ Începe

#61
Chou :
- Dupa cum vad nimeni de aici nu e prea fericit . Lasand asta . . . acum ce ziceti ca ar trebuii sa facem ? Intram sau stam la povesti ? Deci ? spun eu in timp ce ma uitam la toate in parte .

OCC : oricine .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#62
Ma plimbasem pe langa acea piramida de vreo 15 minute si nu gasisem nici o intrare, poate nu ar fi trebuit sa vin singura, dar nu aveam pe cina sa iau cu mine. Aceasta este sansa mea sa aflu de ce tata vroia atat de mult sa exploreze aceasta piramida.
Am castigat o excursie gratuita in Egipt la un concur si asa am ajuns aici, ce noroc chior. Mai merg putin si vad un grup de exploratori tineri, cred ca si ei cauta intrarea. Atunci m-am sprijinit de piramida si brusc se deschise o usa secreta, iar eu cad in gol.
-KIAAAAAA!! ... Au! -ce noroc pe mine, am cazut doar 4 metri si am aterizat pe rucsac.

OOC: cine vrea [v-am gasit eu intrarea ^^"]

#63
Chou :
Merg repede catre intrare si strig :
- Esti bine ? Te - ai ranit undeva ?
Cand am incercat sa intru cu grija m - am impiedicat si am cazut si eu . Cand am ajuns jos langa cealalta fata am inceput sa rad ironic , m - am ridicat si mi - am scuturat hainele de praf .

OCC : oricine .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#64
Miko

-Sunt bine. Se pare ca am sa intru si eu in echipa voastra. -Spun eu afisand un zambet larg. Se pare ca la urma urmei nu sunt singura. Poate ne-a fost predestinat sa ne intalnim.

OOC: cine vrea?

#65
Chou :
- Ma bucur ca esti bine . Apropo , eu sunt Chou . Se pare ca sunt aici din acelasi motiv ca si tine . Asta chiar a fost un noroc chior . . . spun eu razand .
Din fericire aveam o lanterna cu mine asa ca am scoso repede din rucsac si am aprins - o cercetand zona .

OCC : oricine .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#66
Hitomi:
M-am lasat pe aceeasi intrare ducandu-am dupa fete si strigand la ceilalti:
-Haideeeti!
OC: cine vrea.
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#67
Am auzit un strigat si m-am intors brusc. Yay! Se pare ca cineva a descoperrit intrarea. Fug intracolo si ma las in jos acolo unde se auzeau vocile.
- Atentie jos!
Ajuns acolo vad o fata noua, cea care probabil a gasit intrarea.
-Toata lumea bine? Apropo, eu sunt Dylan, am spus si am intins mana spre fata noua. Te alaturi noua?

OOC: Yuzu sau care vrea
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

#68
Hitomi:
-Eu sunt in regula. Ei bine sa scot lanterna.
Zis si facut. Scot lanterna si ma uit observand ca eram intr-un fel de culoar.
-De acum incolo atentie la capcane!
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#69
-Vrei sa spui ca o sa intram acolo ?! Ce tare. Nu am vazut chestii de-astea doar in filme. De obicei asta e partea in care incearca cineva sa ne desparta pentru a ne ,,rezolva''. Zambesc relaxat si continu. Mda.. ma uit cam mult la fime de groaza.

OOC: cine vrea
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

#70
Hitomi:
-Sper ca nu ami este nevoie sa spun sa ramanem in grup indiferent de ce capcane intalnim.
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Piramidă fără sânge ~ Personaje Miranda. 5 2.754 04-09-2011, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Liar


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)