Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photoshop

#1
Manipulation
Mai lucrez ocazional la asa ceva, pentru ca imi place sa utilizez Photoshopul.

#2
Wow...fantastic..
A ieşit super, dar am o întrebare: ai folosit şi brush-uri sau e totul desenat..?
Mi-ar plăcea să folosesc ps-u la fel ca tine..[posturi unite]
Wow...fantastic..
A ieşit super, dar am o întrebare: ai folosit şi brush-uri sau e totul desenat..?
Mi-ar plăcea să folosesc ps-u la fel ca tine..

#3
Pentru un Joonie fan [pe care si eu il ador mai ales ca e varsator ca mn come on T^T he's an artist].
Deci este facut din bucatele de imagini.
http://i54.tinypic.com/54gegz.jpg - aici este imaginea principala
Celelalte imagini sunt:
luna
castelul cu iarba
balonul
porumbeii
norii
stralucirea aceea
Brush nu am folosit deloc
Mersi mult pentru commenthug

#4
Buna!

Intr-adevar a iesit bine, avand in vedere si imaginea originala. Hmm, celelalte nu merg, adica nu imi apare linkul 106 E decat la mine? O>O Anyway, cum am mai zis, efectele sunt bune si ti-a iesit bine. Ar trebui sa lucrezi mai mult in PS si sa ne mai aduci si alte manipulari. Eu nu ma pricep deloc pe acolo, de aceea sunt mandra sa vad multe lucrari. Imi place culoarea aleasa, albastrul ala 105

Gambate ^_^
Ja!

#5
Ah, pai nu au link pentru ca nu il gasesc, aveam doar imagine originala. Dar la balon era o tipa cu un balon si am taiat balonul iar porumbeii erau pe un backround alb,

#6
Helau :]] I had to come, I really had...


Fiindca iti place sa te joci in ps, ia incearca sa te joci un pic mai mult. La lucrarea ta am multe de zis, cum ar fi: ai inceput bine, cu ideea de la poza originala a lui GD, dar m-ai dezamagit total cu acea "bula" ce de obicei se foloseste in manga atunci cand personajele vorbesc. Sincer, nu ar fi mers mai repede fum/smoke, decat acel... balon... si mai ales l-ai facut atat de evident, incat uit ca mai e si GD in lucrare... Norii aia daca tot i-ai pus, puteai sa ii peste tot, nu doar intr-o parte. Again, luna proasta idee ai avut cu ea, cred ca daca nu o puneai, sau opacitatea mai scazura era mai bine, nu stiu fiindca nu imi dau seama asa 39 si porumbeii... nu stiu ce sa zic de ei - idee buna sau rea, chiar nu stiu. Daca observi si in imaginea originala, GD nu are toata partea corpului in imagine, asa ca putin din capul lui e cam taiat, si se vede si la tine in lucrare cam tare, asa ca trebuia sa il faci putin mai transparent, sa nu se observe. And not the last, textul - nice font, both of them, but the position is bad - trebuia pus undeva langa personaj.

That's all, si astept alte lucrari, sa vad cum stai cu imaginatia.

ps - iarta-mi greselile de exprimare/tastare/etc.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Photoshop Sloth 121 88.129 03-01-2013, 10:16 AM
Ultimul răspuns: lexem
  My First GFX Photoshop sig and Avatar Darkspine Sonic 2 3.052 18-08-2008, 10:39 PM
Ultimul răspuns: nibbles


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)