Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Personaj feminin preferat. Turnir 1

#1
Care din personajele feminine din anime-uri ar putea urca pe podium ?

Înscrieţi în acest Turnir personajul feminin preferat după regurile :

1. Fiecare user are voie să înscrie maxim 7 personaje.
2. Scrieţi numele personajului şi între paranteze anime-ul din care face parte.
3. Motivaţi în câteva cuvinte sau rânduri alegerea făcută.
3. Nu nominalizaţi acelaşi personaj de două sau mai multe ori.

Perioada înscrierii în turnir : 11 martie – 26 martie (ora 24.00). Dacă setările forumului îmi vor permite voi deschide pe 27 martie un poll unde să puteţi vota, dacă nu, voi deschide un topic simplu şi voi încerca să ţin eu socoteala voturilor.

Spor la postat şi nu faceţi spam !
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#2
1 Nana punkista (Nana) e super tare fata imi place stilul ei de a fi si cand tipa e atat de kawaii 21 doamne21 as alerga-o mile pentru un autograf.
2 Hinata (Naruto) e cea mai dulce fata din toate anime-urile.Timiditatea ei o dau inapoi de la multe,dar e puternica ,optimista si super draguta
3.Ai Enma (Hell Girl) este un personaj cam trist .Ochii ei rosii 17 cand se uita la tine te infioara ,dar totusi e o tipa draguta si destul de okay s-a potrivi cu sluja ei Ren. U.u.
4.Misa(Death Note) zapacita rau tipa o aseman cu Shuichi(Gravitation) doar ca e este mai infricosatoare21 .Imi plac coditele ei si faptul ca a facut schimbul cu ochii in episodul 11 (Asalt) .E destul de curajoasa :[ nu imi place ca innebuneste21 sau era din nastere?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Slayers] Gourry - cel mai tare personaj Flaw 8 8.301 25-01-2012, 08:24 AM
Ultimul răspuns: Lia
  [Yu Gi Oh] Personajul preferat din Yu Gi Oh Flaw 10 10.224 03-04-2011, 05:04 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Personaj Preferat [Rozen Maiden] Heratcher.21q 1 3.121 22-04-2009, 05:14 PM
Ultimul răspuns: Shizuka
  Personaj preferat [Full moon wo Sagashite] Heratcher.21q 2 3.821 04-02-2009, 07:07 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)