Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

POTM Martie - Intrari

#1
POTM Martie - Intrari
Tema: Outsider

Despre POTM


Concursul lunar POTM este deschis tuturor membrilor forum-ului. Acesta are in vedere imbunatatirea tehnicilor in fotografie, starnirea creativitatii si nu in ultimul rand, simtul competiei si al distractiei. Fotografia castigatoare va fi expusa in Hall of fame.

Despre procesul de intrare in POTM


In fiecare luna va fi creat un topic pentru ca toti userii ce isi doresc sa participe sa isi anunte prezenta. La sfarsitul termenului de participare, cei inscrisi sunt rugati sa imi trimita mie fotografiile printr-un P.M. sau pe mess, depinde de caz. Fotografiile grosolan editate nu sunt acceptate, si aici nu ma refer la un mic retus. Fotografiile ce nu se incadreaza in tema, cu parere de rau, o sa fie descalificate.

Perioada lunii acesteia

De astazi, 6 Martie, pana pe 20 Martie. Perioada de votare va fi intre 20 si 30 ale aceleiasi luni.

COME HERE GUYS, THIS MONTH WE'LL GIVE YOU COOKIES FOR PARTICIPATION

*and next month you'll have free llamas from me*
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#2
Destul de "urata" tema. Nu cred ca vor fi prea multi participanti de data asta .

Eu o sa trimit o poza pentru orice eventualitate.
[Imagine: YWk6O.jpg]

#3
I'm in. Nu am fost niciodata un talent pe aceasta parte, nu am mai tinut un aparat foto de prea mult timp in mana si nici tema nu ma face sa ma fiu innebunita de idee, dar incercarea moarte n-are. Si competitie cu un singur concurent nu cred ca poate exista, deci si de dragul existentei concursului.

Am citit cum se facea inainte, pana pe 20 iti trimit o poza pe privat. Sa speram ca nu ma iau cu altele.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#4
I'm in too, cred ca am ceva care ar merge in tema... sper 21 e dubioasa rau in orice caz. I'll send the pic once I finish this Death Note rank.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Imi pare rau, abia ieri mi-am amintit ca azi este deadline-ul si am avut o zi plina, abia acum juma' de ora am ajuns la laptop. As putea face ceva de mantuiala, dar mi-as critica singura poza intr-un mod inedit, aproape m-as injura, pentru ca nu am nicio idee originala pentru aceasta tema (m-am gandit ca-n juma' de ora pot doar sa iau niste oua kinder si sa bag un ou normal in mijloc, dar ar fi cea mai folosita chestie ever).
Avand in vedere ca sunt 2 useri totusi, deci concursul poate avea loc, sa nu fac un lucru doar de dragul de a-l face. Promit ca luna viitoare, indiferent de tema, incerc mai mult. Pana atunci, succes celor doua ramase! Smile
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#6
Nu sunt, eu inca nu am trimis-o 24, nu am avut timp, o sa incerc in seara asta sau de dimineata.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
O zi? Doua? Trei? Batsy, daca vrei o zi- doua e in regula, sigur gasesti tu un cartof de fotografiat or smth
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#8
Nici azi nu am avut timp, dar uite, am stat acum un sfert de ora si am cautat in laptop din pozele vechi daca e ceva care se incadraza in tema. Nimic. Nimic deep sau cu un stil aparte, doar o chestie ce se aproprie de tema oarecum, dar e funny si nu are nimic wow, nici mesaj, nici mare tehnica.
Nu stiu, eu iti trimit asta, nu va castiga nimic, dar macar sa ma tin cumva de cuvant.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  POTM Iunie - Intrari Stormrage 0 2.258 03-06-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  POTM Aprilie - Intrari Stormrage 7 3.946 07-04-2013, 01:14 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  POTM Martie - Vot Stormrage 9 4.417 01-04-2013, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  POTM Martie - Vot + Rezultate Ang. 6 3.876 03-04-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  POTM - Martie Ang. 9 4.012 13-03-2012, 06:16 PM
Ultimul răspuns: Lia
  POTM - Mai - Intrari Nya. 6 3.749 28-05-2011, 06:15 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  POTM Aprilie - Intrari Utlaning 13 6.982 19-04-2011, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Utlaning
  POTM ~ Editia a IIIa. Intrari. AlerimxD 14 8.048 15-03-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)