Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oyayouuuuuuu..(La datorie Sergent!)

#1
Kyaaa, ohaoiu gozaimasu ! Watashi wa Yuukina or Soo-bin .. etooo..
Așa , să vorbim și noi pe româna , că doar de-aia învățăm la școală , nu ?
Informații ( fac așa , ca o fișă RP )
Nume & Prenume : Eu + Eu = Yuukina ( Iulia-Cristina )
Vârstă : x și ceva .. la ultima verificare..
Like : - pregătiți-vă luuuuuume că zic multe aicicișa : ) )
stea cicocolata
stea pisicile
stea fan fic romantic - da complet lume , nu vreau să aștept 7000 de ani pentru next .
stea emoticoanele : )) = )) pentru că râd muult de tot ( se sperie lumea de mine la cât râd ^^”
steasă fiu un emo mic pitic - da , am obsesie pentru emoniștiti ăștia .. sunt cooooooooooooooool
stea ADAM LAMBERT - super-ultra-mega-numărul-1-fan : )) - mai e și gay pe deasupra ce dulce eeee
steaRihanna - cea mai tare cântăreață .. păcat că e ugly ( părerea mea )
stea Katty Perry - E.T - ascult-o omule , e drog !!!!
stea să scriu : ))
stea Bae Soo-bin & Jang Geuk-suk - niște actori , numai să-i vezi că alivezi trei săptămâni.
stea Ficurile CB , yaoi , shonen-ai ..romantice ^///^
steaSă stau cât e ziulica de lungă pe forumuri RP . - vorba vine , că mai mult stau să citesc posturle altora : ))
stea să stau zile întregi la un AMV de cacao xD
Dislikes : my life .
Alte info : Cee ? Mai vrei și info ? Caută-mă bre pi mess (MP), că acolo sunt , dar pi invizibile , că așa îmi placi .
Bye Bye

P.S :
1. Feriți-vă de mine . Sunt Dracu pe pământ .
2 . Unul din principiile mele e : Zi adevăru fato , ca să nu te doară capu după aia .
3.Scuze de atâtea emoticoane , dar așa e prezentarea mea pe multe forumuri.. gommenasai!!! ( cu ( * ) ) - dacă deranjează , ziceti-mi ^^ - nu-mi place să nu respect regulile ..
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, YuukinaHime!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey YuukinaHime

Thw questions :

1 . Pana la urma cati ani ai?
2 . De unde esti?
3 . De unde ai aflat de Zup?
4 . Ce crezi despre viata?
5 . Ce crezi despre prietenie?

Well , that's all . Have fun , happy posting without spam and welcome. hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
1.Păi , nu-mi dau vârsta pe internet , dar sa zicem ca mai mult de 14 și mai puțin de 17.
2. Din Brăila . cel mai „minunat” oraș din intreaga Europă 4
3. Păi .. nu mai știu .Dar probabil că de pe google.. sau Yaoi Queen xD
4. Booo(o la infinit)ring . Ce m-aÈ™ sinucide acum.
5. Prietenia = nu multe , doar câteva persoane cu care stai și pierzi timpul .Iubirea e mai importantă
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]

#5
Buna Iulia-Cristina aka YuukinaHime 10

Bine ai venit pe anime zup 5 sper să te simţi bine aici şi să îţi faci prieteni noi. Mi-a placut descrierea ta si in modul in care ai facut-o.

In privinta, emoticoanelor nu sunt chiar sunt multe 78 [am sters vreo 2 ] si in plus , in mare parte e vina mea pentru ca inca nu am pus un nou regulament aici :-S. Am lasat putin timp ca s-a inteleg ce fel de reguli trebuie aici mai exact. Dar, totusi sa nu abuzezi de ele. >.>

Am citit postul tau si am observat ca citesti fan ficuri, dar mai citesti altceva ? si ai un autor preferat ?

Si ce zici de filme sau anime ?

Citesti manga sau citesti doar posturile a altor persoane? Si, daca totusi citesti acele posturi, verbul "a analiza " te-ar defini cumva ?

Well, am uitat sa ma prezint o.O sunt 3 AM sau Sasha si ,astfel termin postul ca m-am lungit cam mult o.O.

Bine ai venit si sedere placuta!
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Păi , să vedem .
Mulțumesc pentru primirea călduroasă xD .. și da , îmi place să citesc romane ( actiune horror , sf - dar nu harry poter - romantice ) și autorul meu preferat e Paulo Coelho .. Smile . Animeurile sunt tari , chiar dacă mama mă ceartă spunându-mi că-s de copii mici . 21
A analiza ? 39 ca mmda , dar a analiza CEVA nu pe CINEVA că la așa ceva sun tufă de Veneția 21
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]

#7
Hey ! Bun venit pe forum . Sper sa te distrezi si sper sa-ti faci multi prieteni aici . Si apropo , ce zodie esti ? Oricum , ai o prezentare draguta . Imi place mult faza cu la ultima verificare 24 . Oricum , trecand peste toate cele legate de bun venit , iti urez distractie placuta ^_^ .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Prezenta la datorie :]]] Îngeraşş 12 5.401 24-12-2010, 09:08 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Prezenta la datorie . AngelicSoul. 3 2.434 19-09-2009, 01:13 PM
Ultimul răspuns: Summer


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)