Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Oyayouuuuuuu..(La datorie Sergent!)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Kyaaa, ohaoiu gozaimasu ! Watashi wa Yuukina or Soo-bin .. etooo..
Așa , să vorbim și noi pe româna , că doar de-aia învățăm la școală , nu ?
Informații ( fac așa , ca o fișă RP )
Nume & Prenume : Eu + Eu = Yuukina ( Iulia-Cristina )
Vârstă : x și ceva .. la ultima verificare..
Like : - pregătiți-vă luuuuuume că zic multe aicicișa : ) )
stea cicocolata
stea pisicile
stea fan fic romantic - da complet lume , nu vreau să aștept 7000 de ani pentru next .
stea emoticoanele : )) = )) pentru că râd muult de tot ( se sperie lumea de mine la cât râd ^^”
steasă fiu un emo mic pitic - da , am obsesie pentru emoniștiti ăștia .. sunt cooooooooooooooool
stea ADAM LAMBERT - super-ultra-mega-numărul-1-fan : )) - mai e și gay pe deasupra ce dulce eeee
steaRihanna - cea mai tare cântăreață .. păcat că e ugly ( părerea mea )
stea Katty Perry - E.T - ascult-o omule , e drog !!!!
stea să scriu : ))
stea Bae Soo-bin & Jang Geuk-suk - niște actori , numai să-i vezi că alivezi trei săptămâni.
stea Ficurile CB , yaoi , shonen-ai ..romantice ^///^
steaSă stau cât e ziulica de lungă pe forumuri RP . - vorba vine , că mai mult stau să citesc posturle altora : ))
stea să stau zile întregi la un AMV de cacao xD
Dislikes : my life .
Alte info : Cee ? Mai vrei și info ? Caută-mă bre pi mess (MP), că acolo sunt , dar pi invizibile , că așa îmi placi .
Bye Bye

P.S :
1. Feriți-vă de mine . Sunt Dracu pe pământ .
2 . Unul din principiile mele e : Zi adevăru fato , ca să nu te doară capu după aia .
3.Scuze de atâtea emoticoane , dar așa e prezentarea mea pe multe forumuri.. gommenasai!!! ( cu ( * ) ) - dacă deranjează , ziceti-mi ^^ - nu-mi place să nu respect regulile ..
Bine ai venit pe Animezup, YuukinaHime!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hey YuukinaHime

Thw questions :

1 . Pana la urma cati ani ai?
2 . De unde esti?
3 . De unde ai aflat de Zup?
4 . Ce crezi despre viata?
5 . Ce crezi despre prietenie?

Well , that's all . Have fun , happy posting without spam and welcome. hug
1.Păi , nu-mi dau vârsta pe internet , dar sa zicem ca mai mult de 14 și mai puțin de 17.
2. Din Brăila . cel mai „minunat” oraș din intreaga Europă 4
3. Păi .. nu mai știu .Dar probabil că de pe google.. sau Yaoi Queen xD
4. Booo(o la infinit)ring . Ce m-aÈ™ sinucide acum.
5. Prietenia = nu multe , doar câteva persoane cu care stai și pierzi timpul .Iubirea e mai importantă
Buna Iulia-Cristina aka YuukinaHime 10

Bine ai venit pe anime zup 5 sper să te simţi bine aici şi să îţi faci prieteni noi. Mi-a placut descrierea ta si in modul in care ai facut-o.

In privinta, emoticoanelor nu sunt chiar sunt multe 78 [am sters vreo 2 ] si in plus , in mare parte e vina mea pentru ca inca nu am pus un nou regulament aici :-S. Am lasat putin timp ca s-a inteleg ce fel de reguli trebuie aici mai exact. Dar, totusi sa nu abuzezi de ele. >.>

Am citit postul tau si am observat ca citesti fan ficuri, dar mai citesti altceva ? si ai un autor preferat ?

Si ce zici de filme sau anime ?

Citesti manga sau citesti doar posturile a altor persoane? Si, daca totusi citesti acele posturi, verbul "a analiza " te-ar defini cumva ?

Well, am uitat sa ma prezint o.O sunt 3 AM sau Sasha si ,astfel termin postul ca m-am lungit cam mult o.O.

Bine ai venit si sedere placuta!
Păi , să vedem .
Mulțumesc pentru primirea călduroasă xD .. și da , îmi place să citesc romane ( actiune horror , sf - dar nu harry poter - romantice ) și autorul meu preferat e Paulo Coelho .. Smile . Animeurile sunt tari , chiar dacă mama mă ceartă spunându-mi că-s de copii mici . 21
A analiza ? 39 ca mmda , dar a analiza CEVA nu pe CINEVA că la așa ceva sun tufă de Veneția 21
Hey ! Bun venit pe forum . Sper sa te distrezi si sper sa-ti faci multi prieteni aici . Si apropo , ce zodie esti ? Oricum , ai o prezentare draguta . Imi place mult faza cu la ultima verificare 24 . Oricum , trecand peste toate cele legate de bun venit , iti urez distractie placuta ^_^ .