Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Otaku Festival 2012

#1
Otaku Festival 2012, un festival cu traditie, ce nu ar trebui sa mai aiba nevoie de prezentari pentru un fan anime, se va tine anul acesta la Universitatea Romano-Americana (Bd. Expozitiei, Nr. 1B) din Bucuresti, pe data de 26-27 Mai!

O alta noutate ar fi ca incepand cu anul acesta, si la Otaku Festival se vor petrece calificarile pentru competitia europeana EuroCosplay, iar castigatorul va avea sansa de a merge la Londra, unde va reprezenta Romania in competitia finala.

Pentru a afla mai multe informatii despre acest festival, va invitam sa vizitati pagina oficiala a festivalului http://otakufestival.com sau sa ii urmariti pe Facebook: https://www.facebook.com/OtakuFestival

#2
Vin si eu !! e prima data cand vin la Otaku Festival si sper sa fie si ultima data Smile Acum SPER ca nu cumva sa vina apocalipsa sau alte dezastre naturale sau artificiale care sa necesite anularea .

P.S. Vin !!

#3
O să fiu acolo.
wait for meh folks.
Dvik vreau să ne vedem ( ăsta de sus : )) )
see ya there peeps
-

#4
(19-03-2012, 12:54 AM)Flaw A scris: Otaku Festival 2012, un festival cu traditie, ce nu ar trebui sa mai aiba nevoie de prezentari pentru un fan anime, se va tine anul acesta la Universitatea Romano-Americana (Bd. Expozitiei, Nr. 1B) din Bucuresti, pe data de 26-27 Mai!

O alta noutate ar fi ca incepand cu anul acesta, si la Otaku Festival se vor petrece calificarile pentru competitia europeana EuroCosplay, iar castigatorul va avea sansa de a merge la Londra, unde va reprezenta Romania in competitia finala.

Pentru a afla mai multe informatii despre acest festival, va invitam sa vizitati pagina oficiala a festivalului http://otakufestival.com

sunt pe pagina oficiala si nu vad nici o informatie despre acest eveniment
except data si locul 22
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#5
(01-04-2012, 07:49 PM)Darkness A scris:
(19-03-2012, 12:54 AM)Flaw A scris: Otaku Festival 2012, un festival cu traditie, ce nu ar trebui sa mai aiba nevoie de prezentari pentru un fan anime, se va tine anul acesta la Universitatea Romano-Americana (Bd. Expozitiei, Nr. 1B) din Bucuresti, pe data de 26-27 Mai!

O alta noutate ar fi ca incepand cu anul acesta, si la Otaku Festival se vor petrece calificarile pentru competitia europeana EuroCosplay, iar castigatorul va avea sansa de a merge la Londra, unde va reprezenta Romania in competitia finala.

Pentru a afla mai multe informatii despre acest festival, va invitam sa vizitati pagina oficiala a festivalului http://otakufestival.com

sunt pe pagina oficiala si nu vad nici o informatie despre acest eveniment
except data si locul 22

Asteas toate informatiile 21
Ca na mai sunt 2 luni pana atunci
hmm....otaku,na-m mai fost pana acum,mai e pana atunci
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
(28-03-2012, 10:03 PM)Flash A scris: Dvik vreau să ne vedem ( ăsta de sus : )) )
see ya there peeps


Doresti sa ma bati, macar sa nu dai in fata .


#7
I'm coming too Smile Ar fi prima data, am vrut sa merg si in ultimii doi ani dar din oarece motive nu am reusit... Sper ca asta sa se schimbe anul asta. Am apucat sa merg doar la doua editii Nijikon Smile

#8
(quote) Doresti sa ma bati, macar sa nu dai in fata . ( /quote ) /dvik
cum așa Victor. Cum poți să spui așa ceva. Eu nu am cum să dau în
tine. Cel mai probabil am să te forțez la lucruri *smirk*
-

#9
Cand incep inscrierile? Ca acolo zice ca site-ul e in lucru...

#10
(03-04-2012, 04:53 PM)Flash A scris: (quote) Doresti sa ma bati, macar sa nu dai in fata . ( /quote ) /dvik
cum așa Victor. Cum poți să spui așa ceva. Eu nu am cum să dau în
tine. Cel mai probabil am să te forțez la lucruri *smirk*


Cine e Victor ?! :ask:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Otaku Festival Miauti 5 5.402 05-04-2015, 10:40 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Otaku Festival Miauti 22 14.133 08-06-2014, 08:22 AM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness
  Otaku Festival 2013, 11-12 Mai Reactive 18 13.489 15-05-2013, 06:38 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Otaku Festival 2011- editia a V-a Flaw 97 67.261 26-02-2012, 11:20 PM
Ultimul răspuns: DarkAngeI
  Festival Otaku 2011 Horia K 0 3.611 14-03-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Horia K
  Otaku Festival 2010 Flaw 55 48.022 23-05-2010, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)