Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#81
*Isi aduce o punga de PopCorn, un suc si un scaun* Daca vrei PopCorn sa stii ca nu iti dau 47 dute cat mai repede pana nu se ineaca Absol-ul cu supa.
Ospatar! E o gaura neagra in supa mea!
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#82

#83
Ooooh so that's where it went! Scuzati-ma , dar Rex si-a pierdut corpul, ca de obicei. Mltumesc ca l-ati gasit ^.^

Ospatar,Albus Dumbledore se lupta cu Voldemort in supa mea!
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#84
*grabbing popcorn* Let the battle begin!!! Nu va apropiati, s-ar putea sa iasa cu scantei... Plus ca, la ce nas mare ai, Voldemort ar fi invidios, si nu vrei sa-l distragi din lupta.

Ospatar, e Walt Disney in supa mea.

#85

#86
Ospatar: U...uu...uu...UUWAAAA!!!! Soarece!! SOARECE!!! *se suie cu picioarele pe masa si urla ca disperata* Omoara-l! OMOARA-L AM SPUS! Mi-e frica de soareciiiii!!!!!
Client: Dar... E deja mort... E doar un cap de soarece!
Ospatar: E tot infricosator! Nu mai vreau sa-l vad! NUUU! *plans isteric*
Client: Pff, ce restaurant de rahat... *pleaca fara sa plateasca*
Ospatar: *dupa ce se mai potoleste* Dar... bacsisul meu... Eu cum o sa-mi mai cumpar geanta aia din piele de soarece pe care o voiam? NUUUUU!!!

Ospatar, e un titan in supa mea!!!

#87

#88
Avem o noua reteta cuantica, surprinzator de reusita. Aceasta deschide si multiplica dimensiunile acestei supe, rezultand o cantitate infinita de supe, doar intr-un singur bol. Cum am reusit? Raza albastra rezultata dintr-o energie superioara si putina saliva de extraterestru slinos, pentru a stabiliza portalurile.
Clientul: Ha? Ihhhh!

Ospatar! E un supererou in supa mea!
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#89
Oh! Mea culpa. Dar nu va faceti griji, e doar o iluzie. Se pare ca in timp ce va aduceam supa am scapat in ea din gresala oglinda magica a vrajitoarei din nord. Are puterea de a arata celui ce o priveste punctul diametral opus al universului. In maini gresite ar putea aduce haos si distrugere. Ups!... Uitati ce am spus. Va aduc imediat o alta supa.


Ospatar, sunt niste urechi de pisica in supa mea!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#90
Nu va faceti griji...sunt urechi comestibile de pisica...tocmai azi le-am cules de pe strada...daca nu va place atunci va aducem alta supa

Ospatar sunt niste tepi in supa mea
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)