Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#71
Vai, l-ai gasit! *vine cu un acvariu, il ia pe Nemo din supa si-l pune cu grija in apa* Dory va fi foarte fericita!... daca nu primim o comanda speciala pana ajunge aici *rade*



Ospatar, e un piranha in supa mea!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#72
Ai grija! Poate sa te devoreze! Am auzit ca au un gust exclelent gatiti in ulei de cocos si inveliti in frunze de bananier si tinuti o saptamana ingropati in pamant, intr-un vas de teracota. Daca imi permiti o sa il iau eu. *gorgeous smile* Doar nu vrem ca scumpa ta piele si deliciosul tau sange sa dispara. 65

Ospatar! E un manga hentai in supa mea! (fara idei 21)
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#73
Oh! *in soapta* cred ca l-am scapat din neatentie. Acela e din partea casei, ca imprumut. Vrem ca toti clientii nostri sa fie satisfacuti cu serviciile acestui restaurant. *perv smile* Simtiti-va libera sa-l cititi. *se uita in farfurie* De fapt, daca ma gandesc mai bine, il puteti pasta.

Ospatar, e un poster cu Sebastian Michaelis in supa mea!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#74
Ups! Cred ca l-am scapat! *infascandu-l rapid* Sper ca sarmanul Sebastian sa nu fi patit nimic. Nu prea mai am pe cine sa pun deasupra patului! Presupun ca si dumneavoastra il adorati. O sa va dau unul cu el daca imi lasati bacsis si ma asteptati in fata bucatariei, dupa ce ati terminat.

Ospatar! E un papuc in supa mea!
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#75
Imi cer scuze! O fi aruncat din nou mama proprietarului dupa bucatar pentru ca n-o lasa sa gateasca gulas in bucataria restautantui. *chicoteste* E tare amuzanta... Era. In dimineata asta a auzit-o proprietarul facand scandal, s-au auzit niste tipete si... *rade* Sper ca supa ce ati comandat-o nu e de carne!



Ospatar, e un mini - arrancar in supa mea!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#76
Ah, imi cer scuze mademoiselle. Presupun ca isi cauta calea spre lumea cealalta ^.^ Ne cerem scuze, dar aceea nu este o supa, ci un portal multidimensional. 19 Ne cerem scuze pentru neintelegeri Smile

Ospatar! In supa mea e profa' de romana! (engleza/fizica etc. o profa pe care n-o suporti.)
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#77
Ooo...Nu imi vine sa cred!Scuza-ti neindemanarea bucatarului.Stati linistit,se rezolva imediat, cu cea mai mare placere o s-o arunc unde ii este locul ei, la gunoi,doar nu am vrea ca clientii nostrii deosebiti sa face indigestie de la asemenea ...chestie.Va rog sa treceti peste si sper sa nu aveti cosmaruri la noapte!
*Nota:Acest comentariu nu este recomandata celor care nu rezista la horror.*

Ospatar!In supa mea e un martian verde!
P.S:Mi s-a indeplinit visul! 21
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#78
Ne scuzati, dar gri nu mai aveam, iar cei rosii par a fi contaminati cu un virus ce va spori foamea. Nu am vrea sa ne goliti tot restaurantul. Dar daca preferati o supa mai normala, avem specialitatea casei : Supa de ciorba ^.^

Ospatar!!!!! E un T-Rex in supa mea!!! (cum o fi incaput nuj ^.^)
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#79
Nu va speriati draga doamna! Aceasta supa este speciala, iar dumneavoastra, ce4l de-al 100000 client, ati primit o "Supa Jurassic" *accent frantuzesc*. Veti avea ocazia sa gustati carnea frageda si suculenta a unui pui de T-Rex, pastrat 1000 de ani in pamant.
Acum o sa va las sa savurati aceasta delicatesa rara.
Bon Apetit!

Ospatar! E Wagner in supa mea! 21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#80
Me: *excited* Ohhhh domnule va ador muzica, sunteti un compozitor extraordinar, v-am ascultat toate operele si... *bla bla bla*
Wagner: *pokerface* Was? Ich verstehe nicht diese Sprache... (Ce? Eu nu inteleg limba asta...) *gets out of the soup, ignoring me, and steps away swearing in German because his expensive clothes are now dirty with soup*

Ospatar! Este un Mew calare pe un Absol care se lupta cu un Raikou in supa mea!




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)