Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Orientarea sexuala

[Imagine: iK6og.jpg]


Trebuie sa recunosc ca sunt oarecum socat de faptul ca cineva inca-l mai baga-n seama pe Storymaker.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Eu chiar incerc si nu il bag de seama, dar cand vad ca lumea il ia in serios intru la banuieli, poate el chiar vorbeste sincer si eu atunci nu-i dau creditul pe care il merita XD.
[Imagine: iK6og.jpg]

Ba "oamneni buni " (acestia care aveti ce aveti cu homosexualitate) care e problema voastra daca X este cu o persoane de acelasi sex ca el.. NU E NICI O BOALA! ca scrie asa in biblie e problema voastra ce creti, biblia e o alta carte , care iti baga in cap toate prostiile. E ca si cum omul paianjen, exista ca scrie in carti la fel si Dumnezeu exista ca scrie in carti (biblia) ...in fine asta e alt subiect. Chiar credeti ca acele persoane vor sa fie asa? Aleg? ASA SE NASC!!! CU ACEASTA CONCEPTIE! Noi nu avem nici un fel de drept sa-i judecam sau sa-i "ajuta" sa se "vindece" . SA SE VINDECE DE CE? POATE CA VOI AR TREBUII SA VA VINDECATI.!! homosexualitate e la fel de normala ca si orice alt lucru normal.. AVETI O PROBLEMA CU REPRODUCEREA. Poate ca nu se pot reproduce, dar toate "domniseoarele"astea care fac copii si ii avorteaza sau ii duc in centre de plasameeente???? Ia ganditiva voi, care e monstru aici. Macar aceste cupluri fac un bine OMENIRII si le da exemplu ce inseamna sa fi parinti...SI NU CU COPILUL LOR, CI CU COPILUL UNEI CARE IL ABONDONEAZA CU INIMA RECE!!! ganditi-va la asta si apoi comentati ca sunt monstri si anormali sau mai stiu eu cum! -_-

@CyBeR pentru ca e amuzant si in lipsa de altceva..... Pe langa faptul ca sunt curios cat de departe merge indoctrinarea 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

Death, sweetie, ai vreo 37 de pagini de discutii mai mult sau mai putin flamed in urma, inainte sa sari ca din pusca iti recomand sa mai citesti ce au scris si ceilalti. Parerile sunt impartite, cert e ca nu conteaza sexualitatea nimanui, atata timp cat nu vorbim de dereglari psihologice la nivelul necrofiliei/ zoofiliei, viol si alte lucruri ilegale. Lucrurile se schimba in lume oricum si se deschid ochii catre faptul ca e irelevant sexul celor implicati intr-o relatie, daca nu ma insel in US cateva din state au legalizata casatoria intre homosexuali plus cateva alte tari prin lume.

Eu am multi prieteni gay si sunt oameni foarte misto, nu au nevoie de sustinerea celor de alta orientare, se descurca si singuri. Atata timp cat nu se confrunta cu vreo grupare neo-nazista, pentru ca in momentul respectiv sper ca se pot apara fizic si atunci, da, au nevoie de ajutor.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

"But I will wear my heart upon my sleeve
For daws to peck at: I am not what I am."

Si acum inteleg de ce carti ca Sange satanic, scrise in principal pentru idioti, au asa mare succes.
Multumesc daddy's Girl, am invatat ceva azi.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

E un razboi irevelevant.

Citat:S-au gandit s? ne moderniz?m ?i noi ?i singurile idei ce le-au venit au fost vestimenta?ia adolescen?ilor (catastrof?!) ?i legalizarea drepturilor homosexualilor. Un lucru fundamental ?i productiv n-am putea copia ?i noi!
Ne tin departe de problemele adevarate cu schimbarile de acest tip. Incearca mereu sa ne faca sa uitam in ce mizerie traim prin subiectele astea "emancipate" si pot spune ca reusesc. Cu toate acestea, eu cred ca un om normal la cap, care a trecut prin greutati reale, prin grija zilei de maine, nu ar putea sa se afunde atat de mult intr-un subiect atat de neproductiv, asa cum ai spus si tu.

Citat:Ba "oamneni buni " (acestia care aveti ce aveti cu homosexualitate) care e problema voastra daca X este cu o persoane de acelasi sex ca el.. NU E NICI O BOALA! ca scrie asa in biblie e problema voastra ce creti, biblia e o alta carte , care iti baga in cap toate prostiile. E ca si cum omul paianjen, exista ca scrie in carti la fel si Dumnezeu exista ca scrie in carti (biblia) ...

Care e problema ta daca X crede in biblie? E cam aceeasi discutie. Pentru om intelegator si bun (nu ca noi) esti cam vehement.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)