Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Okay, so let's begin!

#1
Hello world! sunt Simina, am.. doar 14 ani [wierd, huh..] si sunt relativ noua in lumea anime, dar incep [pretty fast] sa devin foarte addicted [a se pune accentul pe foarte xD]. locuiesc in Galati si [bineinteles] am si alte hobby-uri inafara de anime, like:muzica rock, mersul [hm. sa zicem ca si asta e un hobby], midicina [long live anatomy!] si cititul.
Sunt de altfel destul de sociabila, so~ astept cat mai multe intrebari de la voi xD

Cyaa~!
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Delyth!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
omg, sunt primaaa <3

păi, în primul rând : velcome hir !
aşa, acuma să te descos !
Bun, să vedem... Care îi trupa preferată? Şi melodia 39 ...
ÃŽÅ£i place Buggs bunny ?
De ce ţi-ai făcut cont pe zup ? <3
Ăăă... Ce filme îţi plac?
Ce îţi place să citeşti, bookfriend ?

im done. Welcome here, again !

Loves, Firefly. !

#4
Aww >.< . A 2-a ...Lass ka-i bun si asa=].
Welcom Simina! Sper sa-ti placa "acilea"[ ohh, fun? Yeaa=]] ]. Sa-ti faci multi prieteni, stii tu !
Zici ca esti noua in lumea anime. Deci am cea mai originala intrebare pentru tine: [pam-pam] : Care e primul tau anime? Huh-huh? <3
Sii.. inca 1 : Deseneaza tu? ^.^
Cam atat...Cum ziceam : Welcome!!!
Si pwp`icei ! ^.^
Z`baiii :]
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#5
(26-09-2011, 02:28 PM)Firefly. A scris: omg, sunt primaaa <3

păi, în primul rând : velcome hir !
aşa, acuma să te descos !
Bun, să vedem... Care îi trupa preferată? Şi melodia 39 ...
ÃŽÅ£i place Buggs bunny ?
De ce ţi-ai făcut cont pe zup ? <3
Ăăă... Ce filme îţi plac?
Ce îţi place să citeşti, bookfriend ?

im done. Welcome here, again !

Loves, Firefly. !
Mersi mult de primiree [I'm so exited 4]
pai sa vedeem39 Trupa preferata: sincer ascult varietate de trupe, de la clasic rock la.. death metal xD. Momentan as opta pentru Black Veil Brides [in love with andy sixx]39 si melodia mea preferata de la ei e " the mortician's daughter"
About Buggs bunny: oh my go~d, yeah! Sunt inca un copil si chiar imi place39 au facut un film, acum cativa ani buni cu Michael Jordan si Buggs Bunny xD.. cred ca m' am uitat de vreo 5 ori la filmul ala, super funny.
Mi'am facut cont pe animezup pentru ca ,dupa cum am zis si in descrierea de mai sus, devin pe zi ce trece tot mai addicted.. si cum sunt foarte guraliva m'am decis sa imi fac co~nt. **pam pam**.[ah, da. stiu de animezup de la cea mai buna prietena a mea39]
Hmm, filme filme. ca sa fiu fincera imi plac comediile si theriller'urile. cand eram mica obisnuiam sa ma uit cu tata la filme de groaza xD
Caarti105 Now it's my time. Pai de ceva timp sunt pur si simplu indragostita de operele lui shakespeare. Am citit Hamlet, Romeo si Julieta, iar acum citesc Macbeth. of course, am inceput sa citesc hamlet si in engleza.. dar pana ajung sa il inteleg foarte bine mai e71

Cam atat am avut de raspuns! cyaa~! xD
[posturi unite]
(26-09-2011, 03:58 PM)Yuuki A scris: Aww >.< . A 2-a ...Lass ka-i bun si asa=].
Welcom Simina! Sper sa-ti placa "acilea"[ ohh, fun? Yeaa=]] ]. Sa-ti faci multi prieteni, stii tu !
Zici ca esti noua in lumea anime. Deci am cea mai originala intrebare pentru tine: [pam-pam] : Care e primul tau anime? Huh-huh? <3
Sii.. inca 1 : Deseneaza tu? ^.^
Cam atat...Cum ziceam : Welcome!!!
Si pwp`icei ! ^.^
Z`baiii :]

Heey! Thanks de urari. da, si eu sper sa'mi fac multi prieteni cu chef de vorba.
Oh, sweet memories. Primul meu anime [daca imi amintesc corect] a fost naruto. dar ma uitam la el la tv pe atunci, nu cred ca stiam nici macar ca se cheama asa [oh, I know, that's akward]. Da~r.. primul meu anime [la care m'am uitat constenta fiind ca este un anime 24] a fost Kuroshitsuji. si daca imi fac un recall al vremurilor de mult pierdute ,tin minte ca stateam pana la 5 dimineata sa ma uit la el. [ah, such beautiful times105]
Aici e una dura: as vrea [din tot sufletul meu inocent] sa am macar putin talent la desen. din pacate, nu cred ca posed acel talen.. desi am avut cateva.. incercari, sa le zicem. e foarte unfair, cam toata familia mea are talent la desen.. [ceea ce ma pune pe ganduri39 dar, meh.. nu cred ca sutn adoptata:-J xDD]


Ah, imi place din ce in ce mai mult sa vorbesc cu voi gu~ys! More questions!
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

#6
cum stai cu biletul la nijikon?

#7
Bine ai venit Simona, imi pare bine sa te cunosc >:d<
Eu ma numesc Elena, dar priteni imi spune Elyy Smile
Distractie placuta pe dorum si spor la postat pupic

Intrebari 4 :
-Culoarea preferata?
-Citesti/Scri ficuri?
-Personajul anime preferat?
-Cum ai aflat de zup?
-Vrei sa fim prietene? ^.^

Cam atat, distactie placuta si inca o data bun venit Smile

#8
(27-09-2011, 01:13 AM)Tan A scris: cum stai cu biletul la nijikon?

Oh, yeah. chiar speram sa ma intrebe cineva asta. merg la nijikon, dar as avea nevoie de un "ghid".. as putea sa ma descurc si singura, dar asa ar fi mai.. fun71[posturi unite]
(27-09-2011, 07:50 AM)ஐJusToGirLஐ A scris: Bine ai venit Simona, imi pare bine sa te cunosc >:d<
Eu ma numesc Elena, dar priteni imi spune Elyy Smile
Distractie placuta pe dorum si spor la postat pupic

Intrebari 4 :
-Culoarea preferata?
-Citesti/Scri ficuri?
-Personajul anime preferat?
-Cum ai aflat de zup?
-Vrei sa fim prietene? ^.^

Cam atat, distactie placuta si inca o data bun venit Smile
Heey Elena! E funny, al doilea meu nume e Elena39 cute xD si defapt ma cheama Simina, nu Simona [dar toata lumea il incurca prima oara, so.. no problem 4]

Uuu.. intrebari intrebari: Culoarea preferata39 nu pot spune ca am una.. dar as opta pentru verde sau albastru
Hmm. da, citesc destul multe ficuri.. m'am gandit si sa scriu.. dar momentan sunt foarte busy[ a8a, examene alea-alea.]
Ah, grea intrebare.Dar raspunsul meu e Nezumi [No. 6]105
Am aflat de site'ul asta de la o prietena [defapt, cea mai buna prietena a mea].. amondoua suntem addicted, dar ea "veterana" cand vine vorba de anime [ma rog, "veterana" fata de mine21]
Aww xD the final cute question: of course I wanna be friends with you!^^ that's the coolest thing about animezup, you can make friends.
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

#9
Bunăă!! şi bun venit, sper să te distrezi. owo mergi la nijikon? Şi eu adică încerc. Eu sunt din Călăraşi, mai aproape de Bucureşti XD, tot 14 ani am şi mă cheamă Mădălina [*-* colegii îmi zic Lina, dunno why]. So, dacă mergi la nijikon sper să te întâlnesc.
By the way, care e anime-ul tău favorit?
Yaoi?
Asculţi k-pop?

Cam atât ^^

#10
Simina15 What a cute name !
Well,bine ai venit pe animezup hug Sper sa iti placa aici, sa te adaptezi repede si sa te distrezi.Bineinteles, sa iti faci, de asemenea, multi, multi prieteni. Cu siguranta va fi foarte usor, o sa vezi. Toata lumea e foarte de treaba aici : >. Pai, eu sunt Beki, incantata de cunostinta.(Numele real Diana, dar nimeni nu imi spune asa pe aici xD). Hmm, ce as putea sa te intreb?
1. Tara preferata?
2. Ai frati/surori?
3. Sporturi preferate?
4. Esti cumva clasa a8a?39 Ce profil de liceu vrei sa urmezi?

Cam atat. Inca o data bine ai venit si iti urez sedere placuta/
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)