Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayoooooo tuturor:*

#11
Hy ayko..pupic
da am chiar 2 fikuri21 dar pe care nu prea le comenteaza nimeni.. 2
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13894
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13728
Ma bucur ca esti draguta shi cred ca ne vom intelege binepupic :X

#12
Buna pupic ! Vad ca si tu esti noua la fel ca mine. Iti urez mult succes in continuare si multe fic-uri bune 8 !
Asa acum intrebarile 4 :
1) Care este culoarea ta preferata?
2) In ce oras locuiesti?
3) Care este materia ta preferata?
4) 5 lucruri care iti plac.113
5) 5 lucruri care iti displac.:-q
6) Cum ii cheama pe cei 2 bichoni ai tai?:X
[Imagine: love-sick1.jpg]

I may not be perfect, but I'm always me! 8

#13
Se pare ca revin pe aici cu alte intrebari 21 Off .. Mami ce curioasa m-ai facut 21)
1. Cati anisori/luni au catei tai ?
2. Cum ii cheama ?
3. Imi arati o poza cu ei 5 ?
4. Asta e o intrebare de copil stupid ce sunt 21 . Cum scrii sub nick deasupra stelutelor ce vrei ?
5. Ce fel de flori iti plac ?

P.S. 1 : Scuzati intrebarea 4 9
P.S. 2 : Scuzati-mi cheful de ras asa cu noaptea in cap 21 .

#14
1.Culoarea mea preferata e clar albastru (i love blue ) dar imi place si turcuazul, rosul, portocaliul, movul.
2.In bucuresti 71
3.Materia mea preferata e.. engleza (normal21 ) dar imi place shi romana si istoria:X
4.Pai.. imi place sa cant la pian shi la chitara, imi place sa ma plimb cu prietenii, imi place sa citesc, sa cant, shi sa ma cert cu fratele meu mai mare 21
5.Nu-mi plac oamenii mincinosi shi falsi, "prieteni" care te barfesc pe la spate, sa fac curat in camera.. 65 sa curat acvariul pestilor shi urasc matematica 21 (i hate math) 71
6.Pe bishoni ii cheama Iris (fetita) shi Smikel pe baiat (numele lui ii l-a dat tata, fiindca vroia sa-l alinte, dupa numele creaturii alea ciudate de la Stapanul Inelelor 21 chiar ii place numele asta ciudat 21 )

Hy Aykopupic nu ma deranjeaza intrebarile tale, ba chiar sunt incantata hug
Baiatul are aproape doi anisori (fara trei luni) iar fetita are un an shi patru luni :X
Pe fetita o cheama Iris (ador numele asta) shi pe baiat... Smikel(inventia tatei 21 :]] )
Imi plac trandafirii, crinii imperiali, crizantemele dar in special irisi 71
Pai scrii deasupra stelutelor... foarte simplu 3 dai la User Cp, shi acolo la editeaza profil... parka... o sa gasesti tu pupic

Ie o poza cu Smikel.. cu Iris nam... nu prea are stare shi in ultimul timp e agitata , stresata shi foarte nervoasa21 (e gestanta 71 )

#15
Doamne, ce dulce e ! Amandoi cred ca sunt. Esti sigura ca nu suntem rude 21 ? Si eu mor dupa albastru 8 si dupa flori ce emana un miros frumos. :3

#16
Salut!
Am dat din gresala peste acest topic si m-am gandit sa iti pun si eu cateva intrebari 4
1) care este partea ta preferata din Twilight?
2) personajul tau preferat din Twilight?
3) unde iti place mai mult: in Anglia sau aici, in Romania? 21
4) Astepti Eclipse (a 3-a parte din Twilight) ?
5) Ai vazut New Moon?

si cam atat 4 daca te-au plictisit intrbarile mele, scuze, dar am vazut ca avem multe in comun: Twilight! (ador filmul), culoarea albastra, cateva melodii, dragostea pentru pian (am facut 4 ani, dar m-am lasat, din cauza lipsei de timp)

asta este tot!
astept raspunsurile bye

EDIT: nici mie nu imi place yaoi-ul! 4
P.S.: Ăăă... nimic 4
[Imagine: 40241432_UBASAWIFV.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)