Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayoooooo tuturor:*
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

♥Belle-Chan♥

Salutpupic Numele meu e Lianna Isabelle (prieteni imi zik Belle) am 14 ani si locuiesc in bucuresti (ne-am mutat akum un an din Anglia si m-am acomodat repede:X )
Sunt o fire haioasa, cu capul in nori, copilaroasa care nu stie cei aia "limita"
Imi place la nebunie sa desenez, sa cant la chitara si la pian si sa patinez. Actrita mea preferata e miranda richardson 8 si imi place sa ascult tot felul de genuri de muzica (inafara de manele.. 10 )
Animeul meu preferat e bleach :X dar imi place si naruto, honey and clover, death note .
Cam.. ata despre mine, as vrea sa va cunosc pe voi akum :X
Aaaaa da.. inca un lucru... dar va rog nu-mi loati capu 21 nu-mi plak fikurile yaoi... pur si simplu nu sunt fana a acestor fikuri...2
Sper sa ma acceptati sa ne intelegem si sa-mi fak prieteni 108

So.. cam atat 4
Bye Byepupic:Xpupic
Bine ai venit pe Animezup, ♥Belle-Chan♥!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
bun venit pe site dar nu inteleg de ce ai trei topicuri cu buna tuturor dar ma rog problema ta
1.zodie
2.esti romanca sau te-ai nascut in Anglia
3.ce ficuri ai pana acum
4.manga/anime-uri preferate

ok cam atat

♥Belle-Chan♥

Scuze.. ca am 3 topicuri.. m-a luat valul.. ca de obicei 21 21
M-am nascut in Anglia... din pakate... 2... dar am invatat romana de la 5 ani.. si stiu ramana la fel de bn. ca engleza 4
Sunt in zodia gemenilor... (personalitate dubla 21)
Am multe animeuri preferate... am uitat sa mentionez ca-mi place foarte mult si nana si n-am pierdut nici un episod :X
Orice fel de intrebari mai aveti postatile aici (ignorati celelalte doua poisturi 21 o sa va raspund cu mare placere la toate intrebarile:X[posturi unite]
Da am un fik la sectiunea original 4 doar 2 capitole din el 21)
Ai fost nascuta in Anglia? O_O asta e super
Dar de ce ai invatat romana?Parintii tai sunt de ex mama din anglia si tata din romania sau invers?
Totusi nu inteleg de ce ai postat de 3 ori un topic.Inteleg ca te-a luat valul dar te-a dus mult prea departe.
NU ai voie cu id pe zup deci da edit ^_^
in fine
in ce clasa esti?
si iti place in romania?[ca mie NU]
ce crezi despre criza?
sper sa ne intelegem in timp si sa nu mai existe valuri din astea mari O_O
bye

♥Belle-Chan♥

Da ryuu mama e din Anglia iar tata din romania... nu e chiar asa suuper.. 21
Sunt in clasa a 8-a 4
Mie sincer imi place aici 71 nuj dc... mai ales orasele linistite in zonele de munte:X si aici vara e super cald:X
Despre criza? 21 nuj... intrebarea asta m-a dat pe spate.. chiar nuj ce sa-ti zik.. in romania chiar se vede ca e criza.. 39 Aici... e diferit.. nuj dar la tv zice ca se scumpeste mereu ceva, dar salariile sunt tot mai mici cel putin asa am inteles...4 dar asta e o chestiune politica... chiar un subiect interesant, dar inca nu sunt foarte bine informata...21
Cam atat iti pot spune.... dar dak mai ai intrebari mi le poti pune oricandpupic

♥Belle-Chan♥

Hello tehpupic Ma bucur ca-ti place pianul (il practic de la 5 ani) si eu l-am iubit intotdeauna:X:X
Filmul meu preferat... 39 sunt multe... dar The Saga Twilight a fost cel care m-a impresionat cel mai tare:X Dar imi mai plak si filmele :Avatar ,The Groove 1, 2, 3 (cele mai bune filme horror )Orele, Mama mia, Dumnezeu pt. o zi. Oricum preferatul meu e Twilight :X
Carti.... imi place mult sa citesc si mereu cand am timp pun mana pe o carte:X Cel mai mult imi plac volumele lui Luis Royo (dupa cum vezi si la avatar 71 ) sunt a fana a cartilor lui :"Tatuajul", "Visul" 8 Si vreau sa fac rost de ultimul volum :X
Ma bucur ca vrei sa ma cunosti pupic hug
Kissu and bye pupic
Buna pupic
1. De ce te-ai mutat ? 2
2. Melodia preferata.
3. Filmul preferat.
4. Cartea preferata.
5. Vrei sa fim prietene ?

♥Belle-Chan♥

buna Aykopupic
1.Pai... tata a hotarat ca e timpul sa locuiesc in tara lui natala...asa ca ne-am mutat... si n-a fost foarte greu pt. ca stiu foarte bine romana(dar a trebuit sa ma despart de dragii mei prieteni din Londra... dar asta e viata.. 2 )
2.omg... sunt enorm de multe melodii care-mi plac( i love music :X ) una.. nu pot pune doar una... dar sa-ti zik cateva dintre favoritele mele4. Otopia, Ice Qoeen, Mother Earth,For Away,You will go, tik tok, Under my skin, Amanzing, My immortal, Bring me to the life... shi multe altele21 dar nu-mi mai amintesc akum... 71
3.Filmul.... e clar The Saga Twilight :X si imi place shi The Groove... 1,2,3 (minunate filme de groaza21
4.Imi place mult sa citesc si carti cu autori romani.. dar autorul; meu preferat e Luis Royo... cu cartile lui grozave "Tatuajul" si "Visul " :X:X:X sunt o maniaca a cartilor lui.. 21
5.Bineinteles ca vreau:X hug sper sa ne intelegem cat mai binepupicpupicpupic 108
Ja nepupic:X
Buna din nou .. pupic
Intr-un fel e bine ca te-ai mutat. Se pare ca ne potrivim in privinta muzicii si a filmelor. O sa incerc si cartiile enumerate de tine.
Si eu sper. :X
Ai scris vreun fic? Daca da, da-mi un link pls . :X
Pagini: 1 2