Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh hai!

#11
Soz, nu-mi plac cuburile de cand le-am studiat in detaliu la scoala >w>

Zup looks like a fun place, singura chestie care nu imi place e ca nu imi primesc notificarile la threaduri :c

Adevarul e ca imi place mai mult cand ninge n.n Si anotimpul meu favorit... intre vara si iarna.

E okay, imi place sa raspund ^^
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#12
Mamo-chan, micul meu amic programator, îți urez bun venit, și îți recomand "Head First Design Patterns" de Freeman (e mai mult orientată pe Java, totuși), pentru a te scufunda în metode deștepte de programare. You'll also get a good laugh out of reading it ^_^
Cool and interesting...

#13
Multumesc mult, si in special multumesc pentru titlu. O sa ma uit pe net daca exista ebook - e tocmai ce imi trebuie si pentru ca are ceva umor, si pentru ca are Java, vroiam sa invat. De la programator la programator, pe ce te-ai axat? ^^
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#14
oh, vezi ca ai probleme la ala cu hibridarea... ca se suprascriu ecranele.... si nu vad de ce te-ai complicat in flash cand acelasi lucru pe care l-ai facut tu putea fi facut mult mai usor in javascript... da na... cred ca asa era concursul.... si ai voie sa pui linkuri la chestii creeate de tine...(ma rog atata timp cat nu e un alt forum/site anime si e clar ca nu faci doar reclama acelui site)

also, ai fi surprins cate poti face doar in consola, intr-o zi de plictiseala am facut asta

http://pastebin.com/XjMu088W

#15
Explica-mi te rog partea cu suprascrisul - tocmai am observat ca se intampla numai daca apesi repede prin ele (si iata aici un motiv bun sa faci un loader extern =w=)

Pai no, cei care stiu Javascript sa faca in Javascript 21 Also mersi de info.

Dragut. Ce face (n-am Visual Studio instalat)?
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#16
snake o.O

#17
Oh. Well ii zicea gandac, nu mi-a dat prin cap xD

*ii merge creierul* wait... gandac..... yeah. =w= ;
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)