Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O mana de ajutor

#1
Am nevoie de o lamurire. nu stiu daca la toata lumea se intampla la fel, dar la mine se intampla. Cand dau click pe posteaza subiect nou si ma pregatesc de scris, nu-mi apar optiunile de editare a textului : acel bold, italic, undeline, font text, color, emoticons, etc. Nu stiu ce se intampla. Imi apare ca in fisierul atasat. Sper sa fie fisierul bun si sa ma lamureasca cineva. Multumesc.
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#2
Si mie mi se intampla acelasi lucru cand foloseam tema asta [dark orange sau ceva in genul] asa ca am schimbat-o cu zup winter theme care nici ea nu mai este la fel ca inainte dar aici merg toate si reputatiile [care nu-mi mergeau inainte] si optiunile de editare ale textului. Incearca sa schimbi si tu tema...probabil la cea noua mai trebuie sa se lucreze si de aceea sunt unele erori si nu functioneaza anumite optiuni. Sper ca ti-am fost de folos4
p.s. tema o schimbi de la user CP-optiuni editare [gasesti acolo la alte optiuni :3: ]...asta in cazul in care nu stiai71
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#3
Multumesc pentru ajutorul oferit. Am sa incerc si acest lucru schimband tema. O sa vad ce se intampla daca o schimb. A vedea sau a nu vedea optiunile de editare ale textului are legatura cu bowserul care-l foloseste userul ce navigheaza prin forum ? 39
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#4
nu are legatura ^^

Si da, si mie imi apare asa. Dar stiu tagurile bbc [cred ca asa se scrie] deci nu ma deranjeaza. Si pe deasupra, folosesc numai quick reply xD threaduri deschid din an in pasti

#5
Se pare ca la mine are legatura cu ceva care-mi scapa momentan, pentru ca am incercat toate temele puse de forum la dispozitie si pe niciuna nu-mi apar optiunile de editare.

Ar fi frumos sa stiu si eu toate codurile, dar din pacate nu le stiu. daca ar fi un topic cu toate codurile existente si functionale ce se folosesc pe acest forum, poate as face un bookmark la pagina respectiva si m-as inspira de-acolo.

Se pare ca o sa trebuiasca sa ma descurc fara coduri si fara optiuni. 7
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#6
Cod:
[b]bold[/b]
[i]italic[/i]
[u]underline[/u]
[spoiler]insert spoler D:[/spoiler]
[s]strike[/s]
[color=red]red poate fi înlocuit cu alte culori în engleză... << text scris cu roşu[/color]
[align=left]text în stânga[/align]
[align=center]text în mijloc[/align]
[align=right]text aliniat la dreapta[/align]
[align=justify]text scris la ambele capete în acelaşi loc... erm... ca la word >.<'' bljkaoih oahgk ahigau hiauhg iaufiu ahfiauh uh ae a gte gt[/align]

[list=1]
[*]4
[*]asd
[*]D:
[*]wtf?
[/list] << pt listă cu cifre

[list]
[*]bwahahah
[*]ghuhaf
[*]awgfjoig
[/list] << pt listă cu bule

[img]direct link pt imagine[/img]
[url=link către pagină]numele care să apară-n loc de link[/url]
[quote]insert citat[/quote]

eeeeerm. D:

[spoiler=this is what is sopposed to be D:]bold
italic
underline
insert spoler D:
strike
red poate fi înlocuit cu alte culori în engleză... << text scris cu roşu
text în stânga
text în mijloc
text aliniat la dreapta
text scris la ambele capete în acelaşi loc... erm... ca la word >.<'' bljkaoih oahgk ahigau hiauhg iaufiu ahfiauh uh ae a gte gt

  1. 4
  2. asd
  3. D:
  4. wtf?
<< pt listă cu cifre
  • bwahahah
  • ghuhaf
  • awgfjoig
<< pt listă cu bule

[img]direct link pt imagine[/img]
numele care să apară-n loc de link
Citat:insert citat
[/spoiler]

use winter theme >> http://i267.photobucket.com/albums/ii304...ajutor.png chiar dacă arată jalnic o,o

#7
E ceva de la tema, de la fisierele javascript mai precis. O sa incerc sa o editez dar din nefericire nu prea stau bine cu timpul.
Momentan am fost plecat vreo cateva zile la rand, maine plec iar...
Am avut mult de alergat si inainte, cu inscrierea si admiterea la masterat, ca am dat (si intrat) la doua.
Imi cer scuze ca nu prea m-am mai ocupat de site in ultima vreme >.>

[edit]Huh? Mie imi merge ._. Tocmai am testat. O sa mai verific si cu un alt cont, de test...
Oricum, o sa incerc sa mai cizelez si tema de iarna, just in case, dar e ciudat.

#8
Multumesc pentru grija acordata, insa se pare ca totul era de la setarile mele personale, cele din User Control Panel. Acum, am bifat casuta ce mai inainte era nebifata si optiunile de formatare a textului imi apar din nou. Totul era de la mine si din vina mea. praise
Va rog inchideti topicul, din moment ce problema s-a rezolvat. Multumesc. hug
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Putin ajutor va rog;;) Nixu 3 3.922 14-03-2011, 06:29 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Am nevoie de un mic ajutor MemoriesOfNobody95 4 4.027 07-02-2010, 06:49 PM
Ultimul răspuns: -myuu-


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)