Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hy everyone!

#1
Salut! Ma numesc Andrei, am 17 ani, sunt din Moreni, Dambovita. Nu prea stiu ce sa zic despre mine 22 , daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti 4 22
[Imagine: supergif.gif]
[Imagine: 24618.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Axwell21!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello, bine ai venit la noi ^^ , sper ca te vei distra . Am si eu cateva intrebari 4 :
1-Ce gen de muzica asculti ?
2-Iti place sa desenezi ? 5
3-Vrei sa fim prieteni ? 21


P.S : Stii ca glumesc >.< . Stiu deja raspunsurile , doar esti iubitul meu drag xD. Bine ai venit aici 71 .

#4
Hei Axwell21, bun venit pe zup ( si, ma rog, stii tu...restul urarilor >:< )
Mda, eto ca am eu niste intrebari sa-ti pun =d

Culoarea preferata?
Animeu' favorit?
Yaoi sau yuri? ( yaoi, nu-i asa? o3 )
Citesti manga?
Daca, da, ce gen? Ai citit vreo manga yaoi? Dar yuri?
Iti plac mâţele? <3 Nuu-i asa ca sunt pufoase ? <3
Care-i animalul tau preferat? ( pisica, nu.i asa? <3 )
Si cam atat... Aaa ba nu, inca o intrebare: De ce Axwell21? 39 ( ce face curiozitatea din om :]] )

Sooo..have fun p'aci *hug*
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#5
@Deea13:
1-Ce gen de muzica asculti ? - Ascult mai mult rock, house, rapp ( URASC MANELELE) 4
2-Iti place sa desenezi ? - Imi placea, acum mai putin 21 4
3-Vrei sa fim prieteni ? - Da, vreau 5 :X


@ReviÅŸor':
Culoarea preferata? - Albastru, mov.
Animeu' favorit? Naruto, One piece.
Yaoi sau yuri? ( yaoi, nu-i asa? o3 ) - ce sunt astea? 21
Citesti manga? Da, citeam, Naruto.
Daca, da, ce gen? Ai citit vreo manga yaoi? Dar yuri? - Nu, nu am citit si nici nu cred ca vreau 22
Iti plac mâţele? <3 Nuu-i asa ca sunt pufoase ? <3 - Da, imi plac, sa le smotocesc 21
Care-i animalul tau preferat? ( pisica, nu.i asa? <3 ) - Hmmm... cainele, oarecum.
Si cam atat... Aaa ba nu, inca o intrebare: De ce Axwell21? 39 ( ce face curiozitatea din om :]] ) - Pt. ca asa imi puneam eu la jocuri 21 sincer, nici eu nu stiu de unde mi-a venit ideea, poate de la renumitul cantaret 21 si 21 este unul din numerele mele norocoase 4
[Imagine: supergif.gif]
[Imagine: 24618.gif]

#6
Ce rap asculti?

Bun venit si etc etc

Siii mesaj prea scurt.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#7
Vescan, Spike, Guess Who, mai multe, in afara de Bug Mafia, Parazitii, etc, alte porcarii dastea... 106 Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)