Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hy everyone!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut! Ma numesc Andrei, am 17 ani, sunt din Moreni, Dambovita. Nu prea stiu ce sa zic despre mine 22 , daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti 4 22
Bine ai venit pe Animezup, Axwell21!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello, bine ai venit la noi ^^ , sper ca te vei distra . Am si eu cateva intrebari 4 :
1-Ce gen de muzica asculti ?
2-Iti place sa desenezi ? 5
3-Vrei sa fim prieteni ? 21


P.S : Stii ca glumesc >.< . Stiu deja raspunsurile , doar esti iubitul meu drag xD. Bine ai venit aici 71 .
Hei Axwell21, bun venit pe zup ( si, ma rog, stii tu...restul urarilor >:< )
Mda, eto ca am eu niste intrebari sa-ti pun =d

Culoarea preferata?
Animeu' favorit?
Yaoi sau yuri? ( yaoi, nu-i asa? o3 )
Citesti manga?
Daca, da, ce gen? Ai citit vreo manga yaoi? Dar yuri?
Iti plac mâţele? <3 Nuu-i asa ca sunt pufoase ? <3
Care-i animalul tau preferat? ( pisica, nu.i asa? <3 )
Si cam atat... Aaa ba nu, inca o intrebare: De ce Axwell21? 39 ( ce face curiozitatea din om :]] )

Sooo..have fun p'aci *hug*
@Deea13:
1-Ce gen de muzica asculti ? - Ascult mai mult rock, house, rapp ( URASC MANELELE) 4
2-Iti place sa desenezi ? - Imi placea, acum mai putin 21 4
3-Vrei sa fim prieteni ? - Da, vreau 5 :X


@ReviÅŸor':
Culoarea preferata? - Albastru, mov.
Animeu' favorit? Naruto, One piece.
Yaoi sau yuri? ( yaoi, nu-i asa? o3 ) - ce sunt astea? 21
Citesti manga? Da, citeam, Naruto.
Daca, da, ce gen? Ai citit vreo manga yaoi? Dar yuri? - Nu, nu am citit si nici nu cred ca vreau 22
Iti plac mâţele? <3 Nuu-i asa ca sunt pufoase ? <3 - Da, imi plac, sa le smotocesc 21
Care-i animalul tau preferat? ( pisica, nu.i asa? <3 ) - Hmmm... cainele, oarecum.
Si cam atat... Aaa ba nu, inca o intrebare: De ce Axwell21? 39 ( ce face curiozitatea din om :]] ) - Pt. ca asa imi puneam eu la jocuri 21 sincer, nici eu nu stiu de unde mi-a venit ideea, poate de la renumitul cantaret 21 si 21 este unul din numerele mele norocoase 4
Ce rap asculti?

Bun venit si etc etc

Siii mesaj prea scurt.
Vescan, Spike, Guess Who, mai multe, in afara de Bug Mafia, Parazitii, etc, alte porcarii dastea... 106 Smile