Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nu sunt timida!

#1
Seara buna!
Sa va zic cate ceva despre mine, daca va intereseaza4
Ma numesc Roxana, maine este ziua mea de nume, ma cheama si Andreea, dar si Gabriela, dap, multe nume nu?21
Am 13 anisori, sunt zodia varsator, locuiesc in Tg-Jiu, pot spune ca imi plaaace sa rad, sa ma bucur de viata chiar daca nu e perfecta sii.. sa zambesc aproape tot timpul.
Pe langa faptul ca imi plac foarte mult culorile mov si verde, iubesc toate anotimpurile, sa va explic21 : Imi place PRIMAVARA pentru ca.. pentru ca toate culorile naturii se reimprospateaza.
Imi place VARA pentru ca imi place soarele21
Imi place TOAMNA pentru ca inainte de ea este VARA iar dupa aceasta vine IARNA pe care cred eu ca toti o iubesc4
As dorii sa urez La Multi Ani tuturor celor care poarta numele de Andrei sau Andreea:X. Ma bucur sa va cunosc pe toti! Sau cel putin ma voi bucura sa va cunosc4 .
Zbye!

#2
Bine ai venit pe Animezup, RoxyLolipopYaYa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Da, da, nu esti timida.
Ma bucur ca ai trecut pe aici.
Cred ca Andreele si Andreii iti multumesc pentru urarea acea frumoasa.
Iti orez ce iti ureaza si Zuppy.
Bine ai venit, sper sa ramai, in comunitatea a animeurilor.
Sa te bucuri p'acilea. Si sa nu uiti ca e doar un forum ca sa sti sa nu te lasi purtata de val si sa pui la suflet orce... ehh... mai bine ma abtin.
Intrebari... revin maine cu ele.
Sa nu te descurajezi ca inca nu ai primit. O sa vezi ca lumea o sa te indrageasca, cel putin unii.
Sa ai o noapte placuta si vise frumoase si... pufoase, numai buline sa visezi, Roxana.

Ja ne'
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
buna roxana /andreea / gabriela ... bine-ai venit pe zup ... hmm nice nick 3 ... well sa /// incepem cu intrebarile 4

1. Anime preferat?
2. Manga preferat?
3. Sigur ai 13 ani?
4. Ce culoare-ti place cel mai mult?
5. Ce culoare au ochii tai?
6. Ce culoare are parul tau?
7. Cum e vremea-n Targu-Jiu?
8. Ce ai de gand sa faci maine? 5

Iti spun din nou Welcome ... zupuit palcut ... si postare placuta 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#5
Bună! Mă bucur că ai postat aici.

Aşa, acum am nişte întrebări pentru tine, Roxana xD
1. Ce muzică asculţi ?
2. Ce citeşti ? Care sunt cărţile şi autorii tăi preferaţi ?
3. Ce fel de filme îţi plac ? Te uiţi la seriale ?
4. Ce profil ai vrea să urmezi, real sau uman (dacă eşti a VIIIa, dacă nu răspunde oricum ^^ ) ? Eu sunt a VIIIa şi am auzit întrebarea asta de prea multe ori.

Ok. Astea au fost întrebările. Sper să te simţi bine pe animezup, să-ţi faci prieteni şi să te ajutăm să scrii mai bine. După cum am mai spus, anunţă-mă când vei mai posta ceva.

Succes şi distracţie plăcută.
AlerimxD
[Imagine: 73m8sj.png]


#6
Buna, Roxana!Ce mai faci ?Pe mine ma chiar Oana si imi pare bine de cunostinta ..sper sa ne auzim pe aici ..Am o intrebare ,cum iti place sa ti se spune Roxana, Gabriela sau Andreea 4?In fine eu o sa-ti zic Roxy :p,ok?Asteptam mai multe despre tine ..cum ai aflat de anime zup , de la cine , ce iti place sa faci , ce iti place sa mananci , culorile preferate etc .Mi-a parut bine .Pa pa .Pup
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)