Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nu am nici o idee

#1
Buna...(ce ciudat, ma simt ca la trei ani).Pai avand in vedere ca nu stiu cum sa incep o sa spun o gramada de chestii random despre mine. Deci ma cheama Dora, bine Ma cheama e mult spus e doar prescurtarea.Am 16 ani impliniti de prin ianuarie si....Asa trec mai departe. Imi place muzica si aici sunt cateva din trupele pe care le ascult: My dying bride,Epica,Iron Maiden,Metallica,Evanescence,Within Temtation,3 Days Grace,Story of the year,Emilie Autumn, ascultam NightWish...etc ,etc.
Ce mai fac eu? Pai eu mai scriu,desenez,photoshop si inca ceva dar nu mai tin minte.Oricum cel mai mult imi place sa citesc.
Bantui de vreo doi ani pe aici dar abia azi mi-am luat inima in dinti si mi-am facut cont.
Ma uit la Merlin(cel mai tare serial) si normal, la animeuri!Ooops am uitat de Criminal Minds.
Se pare ca finalul e la fel de greu ca si inceputul asa ca ma rezum la un simplu ciao!

#2
Bine ai venit pe Animezup, LLC!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya LLC[ Dora] si bine ai venit pe forum ^^ Merlin 39 si eu ma uitam 21 e chiar interesant.
Cateva intrebari:
Care e melodia preferata de la Nightwis,3DG si Evanescence?
Care e anime'ul tau preferat?
Ce scrii in general?
Ce citesti in prezent?

Cam atat.Sper sa te distrezi pe forum si sa'ti faci multi prieteni.
Zbye ~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#4
Deci sa incep cu ultima intrebare... tocmai am terminat de citit "Proiectul Montauk experimente in timp" de Peter Moon si m-am apucat de Istoria religiilor.Ce scriu in general? Porcarii...Glumeam(in procent de 50%) pai scriu proza si m-am apucat de scris un fic dar e pastrat la loc de cinste in mp4 meu!Anime-ul preferat? Greu de ales unu singur asa ca o sa spun 4,in ordine aleatorie:Inuyasha,Full Metall Alchemist,YuYu Hakusho,Kiddy Grade,etc.Pai de la NightWish imi placeau toate melodiile Trajei si melodiile pe care le canta de cand a plecat(de aceea am spui ca imi placeau ca noua solista e varza) dar asa imi place Angels Fall First,de la 3DG Never to late, de la Evanescence am mai multe:Lacrymosa,Bring me to life, Sweet Scarifice,s.a.m.d.
Acum incerc sa-mi dau seama cum sa-mi pun poza la semnatura.Zuppy07

#5
Sall Dora.
1 La ce ora incepe Merlin? ma uitam si eu dar am piedut sirul de cand am internet.
2 Ce alegi dintre brad sistejar?
3 Iti plac sporturile in aer liber?
4 Sportul tau preferat?
5 Iti place tenisul de masa?
6 De cate ori ai cazut de pe bicicleta?
7 Stii sa mergi pe bicicleta? daca a iti place?

Intrebari despre activitati in aer liber, nustiu ce am azi.
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#6
Buna LLC!
1. Care este animalul tău preferat?
2. Îți place sa visezi cu ochii deschiși?
3. Ce zodie ești și ce îți place cel mai mult la zodia ta?
4. Ce ciocolata îți place?Zuppy02

Sper sa-ți plac întrebările mele!^^
Bye!

#7
Ok...nu m-am gandit niciodata ca voi raspunde la asemenea intrebari Zuppy04 .Oricum...\
Stiu ca Merlin e pe axn sci-fi ,joia, dar nu mai tin minte exact la ce ora stiu doar ca dau sezonul trei.Eu ma uit pe internet.
Nu prea stiu ce sa aleg...cred ca aleg stejarul, imi place mai mult cum arata.Pai cred ca in aer liber e cea mai buna metoda de a practica sport.Sportul meu preferat e Kickbox-ul .Da, imi place tenisul de masa doar ca nu ma prea pricep.De pe bicicleta am cazut o singura data.Cand am inceput sa ma dau pe la 8 ani m-a invatat o fata si se tinea mereu dupa mine si nu am cazut deloc.Si dupa o pauza de cativa ani cand m-am urcat din nou pe bicicleta am cazut pur si simplu( a fost foarte ciudat).
Deci nu pot sa aleg intre tigru alb si husky.
De visat cu ochii deschisi,da...Asta e o intrebare cu un raspuns mai greu.
Sunt varsator...Ce imi place cel mai mult la zodia mea? Aproape totul. Tin minte ca mi-a spus cineva ca asa cum este un varsator acum asa va fi lumea peste zece ani.(spre binele umanitatii sper ca nu)
Si o chestie care am gasit-o pe net despre varsatori:"Activitate preferata: sa ii sfideze pe ceilalti."(foarte adevarat,mai ales pe profi)
Pai intrebarea mai usoara e ce ciocolata nu iti place?Sunt moarta dupa ciocolata dar cele mai bune din Romania mi se par Heidi si Milka dar si Poiana si Africana sunt ok.

#8
Welcome in Animezup!
Sper sa ne intelegem bine,nu pun intrebari pentru ca deja s-au pus,majoritatea.
Te asteptam sa postezi pe forum!

#9
Heey, bine ai venit pe Animezup ! Sper sa ne intelegem bine :X
Pai cel putin avem ceva in comun. Sunt o mare fana Evanescence si desigur Metallica.
Ador sa citesc 21 inca un lucru in comun.
Pai acum cateva intrebari:
1 Care sunt cartile tale preferate? Ce gen preferi?
2 Iti plac filmele de groaza ? Numeste filmele tale preferate ( in general )
3 Ciocolata sau vanilie ?
4 Floarea preferata ?
5 Care este animeul tau preferat ?
Cam acestea au fost intrebarile mele.
Sper sa te simti bine aici, si sa-ti faci multi prieteni! :X
~ I'm the girl who is lost in space, the girl who is disappearing always, forever fading away and receding farther and farther into the background. Just like the Cheshire cat, someday I will suddenly leave, but the artificial warmth of my smile, that phony, clownish curve, the kind you see on miserably sad people and villains in Disney movies, will remain behind as an ironic remnant. I am the girl you see in the photograph from some party someplace or some picnic in the park, the one who is in fact soon to be gone. When you look at the picture again, I want to assure you, I will no longer be there. I will be erased from history, like a traitor in the Soviet Union. Because with every day that goes by, I feel myself becoming more and more invisible... ~
Elizabeth Wurtzel


My fic: http://animezup.com/forum/showthread.php...884&page=3


]I love my family :X They are my life
My mom' : KittyKat
Surorile mele dragute : Renesmee, Elvira, Mailin, Sasame, FrogyGirl
My twin sis' : ~ Black Heart ~
Ficele mele mult iubite: Ame si ♪ Ąѕђą ♪
My Grannie : Venus- Roseta
Nepotica mea : Ioanayoana, ßéкi♡
Ma friend: Moxxy
Nora mea: Oxygen
Matusile mele minunate: Contagieuse, Tigroaica
Ma uncle : Danysor


#10
Pai...deci sunt o maniaca a cititului si in viata mea,oricat de oribila a fost o carte nu am lasat-o jos,traind cu ideea ca daca urmatoarea pagina e geniala si eu am lasat cartea ca proasta?Am ca exemlu Mara care oricat de mult mi-a displacuta meritat cand am ajuns la ultima pagina.Nu am un gen anume care il prefer,citesc tot ce imi cade in mana. Azi am citit doua carti despre Ce Guevara si m-am apucat de Enigma Otiliei.Ca si carti preferate? Deci Stapanul Inelelor ,ma rog intreg Universul Tolkien cu Silmarillion,Povesti neterminate,Copiii lui Hurin,etc ocupa un loc special in sufletul meu alaturi de Ann Rice cu Lestat si Louis ,ma rog aici nu pot sa zic de toata seria caci nu am citit toate volumele,insa nu pot spune ca am o carte preferata.In afara de cele enumerate mai sus toate sunt la fel pentru mine,la fel de ok adica.In afara de Panza de paianjen de Cella Serghi ,a fost oribila deci ,nu mai zic nimic ca daca incep nu ma mai opresc.
Da ador filmele de groaza desi la filme ma uit doar cand mi se recomanda ceva,nu ma atrag atat de mult.Deci filmele mele preferate LOTR evident si Titanic( imi aduc aminte vorbeam cu o colega si am intrebat-o de ce nu mai exista baieti asa draguti....o serie lunga de adjective, ca si Jack la care ea spune:"Pentru ca au murit toti cand s-a scufundat Titanicul!" oricum mi s-a parut foarte amuzant si foarte inspirat).Mai sunt o gramada de filme bune...era s auit de Inception, etc.
Ciocolata! Vanilia mi se pare ca nu are nici un gust.
Floare de iris,neaparat mov,in rest detest toate florile.
Deci la animeuri nu ma pot decide intre Inuyasha si Full Metall Alchemist.
Joaca cineva neopets?

Nice to meet you all!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ar fi o idee sa ma si prezint, nu? Batsy 4 2.238 02-03-2013, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Batsy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)