Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noul look al portalului

#1
Am restructurat azi putin structura portalului Animezup, in incercarea de a-l face mai util si mai atractiv.
Astfel, nu numai ca am scos si repozitionat unele blocuri, dar am si refacut structura stirilor. De astazi, Animezup va afisa pe portal si informatii utile pentru fanii anime. Cele 6 categorii de stiri sunt:
- Ultimele anime-uri aparute
- Ultimele manga-uri aparute
- Otaku News (stiri din universul anime/manga)
- Anime of the Week
- Manga of the Week (in aceste 2 sectiuni vom prezenta saptamanal un anime si manga bun, anime-uri si manga-uri ce vor fi disponibile pentru vizionare si/sau download si pe Extra Animezup, si vor avea si un review mai complex in Anime DataBase)
- Animezup News (stiri ce au legatura cu site-ul Animezup)

Vrem astfel ca Animezup sa inceapa sa semene din ce in ce mai mult cu un portal manga si anime si nu oferim utilizatorilor doar un simplu forum. Nu ca nu am fi deja un portal... dar intotdeauna e loc de mai bine.

Va intrebam astfel pe aceasta cale ce parere aveti de initiativa si ce ati mai dori sa adaugam pe portal?

#2
Well... ideea e foarte bună... şi e şi mai bine că ai pus-o în aplicare... nu prea ştiu ce ai mai putea adăuga... am văzut că ai pus şi Random Quiz 39 eventual să poată trimite şi useri ştiri?39 hmm...
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Noul Virus Sibel. 3 2.659 01-09-2010, 04:39 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Cum vi se pare noul lagar comunist temporar numit Bucuresti? Magica Bloom 0 1.960 02-04-2008, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Noua tema a portalului Flaw 5 4.487 06-01-2008, 09:23 PM
Ultimul răspuns: eclaire_the-shadowcat


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)