Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noul Virus

#1
Stiti, cred ca toti ati auzit de noul virus transmis de la TANTARI.

O intrebare pentru toti... Ori este o adevarata gripa ori acesti asazisi asasini for sa scape de oamenii batrani si altele? :?

Astept parerile voastre. Dupa parerea mea, deja cred ca alde Base' vor sa scape de pensionari mai cv ca de ori cine...

Dar astept pareri si altele! <3

#2
Hai ca-i prea de tot. Base nu e in stare sa faca lucruri asa complexe.
Mai bine treci pe la http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23040 daca tot te pasioneaza astea.
Plus ca virusul asta a mai fost in Romania prin '90 parca.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#3
Mamica, documenteaza-te inainte . Ai spus o prostie mare mare acolo .

1. E West Nile. Nu Line. Greu a fost.

2. Basescu nu e atat de fara creier incat sa omoare oamenii cu tantari. Cred ca are mai mult de atat la mansarda. Babele alea, mor si singure, stai fara grija.

Ce parere am ? VREAU SA MA INTEPE UN TANTAR DE ASTA . SUNT EMO . VREAU SA MOR. Wtf? Intrebare nu foarte logica. Nimeni nu vrea sa fie intepat de chestia asta. Probabil virusul se va raspandi, ca doar e Romania , nu o sa isi dedice timpul omorarii unor tantari, care i-ar scapa de plata pensiilor, nu-i asa ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#4
Şi ce legătura are asta cu dezbaterile ? ia mai treci mătăluţă pe la reguli. Când faci un topic de dezbatere îl faci calumea plus că e o idee asemănătoare pe aici. Mai uită - te printre topicuri.
Closed !
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Noul look al portalului Flaw 1 3.088 11-04-2008, 07:06 PM
Ultimul răspuns: ady_x
  Cum vi se pare noul lagar comunist temporar numit Bucuresti? Magica Bloom 0 1.963 02-04-2008, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)