Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place noua tema a site-ului?
Foarte mult
30.77%
4 30.77%
Da
30.77%
4 30.77%
Asa si asa...
30.77%
4 30.77%
Nu!
7.69%
1 7.69%
Total 13 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Noua tema a portalului

#1
De astazi, si portalul are o noua infatisare, ce se asorteaza cu tema forumului!
E trecut ca default si il puteti selecta alegand tema "forum" din meniul de schimbare a temei!
Pe langa asta, deoarece e mai simplist, se incarca si mai repede! In plus, nu am schimbat numai aspectul ci am si adaugat unele lucruri noi, cum ar fi sectiunile Anime of the Week si Manga of the Week.
Multumiri lui Autumn Shadow pentru banner!

Asteptam sugestii si parereri!

#2
Mama da` ce grafician prost v-ati ales ... 39 ~ Mda, tipa narcisismul din mine...

Acum, lasand gluma la o parte, oricat de tare mi-ar irita retina culorile deschise, noua tema a portalului e chiar foarte simpatica. ^^" Nu cred ca sunt in stare sa spun ce anume imi place si ce nu, dar ideea e... Ca imi place .... ^^ :67:
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#3
In sfarsit a postat cineva praise

Ma rog, ideea este ca desi aceasta noua tema arata mai simplut, se incarca mult mai repede. Pe langa asta, oricine isi poate schimba tema daca nu ii place.
Avem insa acum ceva unic... ceva care ne reprezinta!
Sunt multe site-uri anime si mai toate sunt intunecate sau au anumite teme de culori. Animezup e insa portocaliu! Deocamdata e unic!

Pe langa asta, oricum lumea sta mai mult pe forum decat pe portal...
Asa ca... 10

#4
Asa...ma bag si yo...cum sa nu comentez yo cv??Imposibil!!Pai...noua tema imi place.E destul de draguta...orange-ul nu este culoarea mea preferata...dar chiar imi place1010.Good work!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
4 Ma bucur ca iti place! Aveti insa grija, acea tema nu merge decat in combinatie cu tema "Kawaii Orange" a forumului. Altfel va iesi o varza pe portal >.>

#6
Da, e destul de draguta! Mai ales ca aceste culori sunt perferatele mele, pe langa negru si argintiu. Bine gandit, Flaw! Economic si eficient!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O noua tema Flaw 7 4.699 11-05-2009, 02:31 PM
Ultimul răspuns: ady_x
  Noul look al portalului Flaw 1 3.093 11-04-2008, 07:06 PM
Ultimul răspuns: ady_x
  Tema noua! Dark Anime theme! Flaw 5 3.829 04-12-2007, 06:54 PM
Ultimul răspuns: Lye
  Tema noua! Kawaii orange Flaw 6 4.312 02-12-2007, 05:58 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)