Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nou nout...scos din cutie

#1
Hey guys...

hmm am o nelamurire...numele nu cumva trebuia sa fie animeZdup?21...jk..

poi is din Galati....16 ani...urmaresc anime-uri de la varsta de....de cand eram mic...

anime preferat Hellsing....urmat de multe altele....
manga preferata Spiral...urmata de Bakuman....si altele

hmm...sunt rac....hell yea...pe 18 iulie e ziua mea 4....astept cadouri 45

hmm...daca mai aveti intrebari adresatimi-le....si voi raspunde:d....btw id-ul meu este

stormking_765@yahoo.com

daca sunteti din galati sau daca sunteti o fata frumoasa datimi add.....jk21...oricine e liber sami dea add....

have a nice day

#2
Bine ai venit pe Animezup, StormKing765!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
yupiii , inca cineva din Galati la fel ca mine
deci... bine ai venit pe zup , intrebari... well... La ce liceu inveti?
Formatii preferate?
cam atat , inca o data bun venit and have fun
''Girls are like apples, the best ones are at the top of the trees. The boys don't want to reach for the good ones because they are afraid of falling and getting hurt. Instead, they just get the rotten apples that are on the ground that aren't as good, but easy. So the apples at the top think there is something wrong with them, when, in reality, they are amazing. They just have to wait for the right boy to come along, the one who's brave enough to climb all the way to the top of the tree..."


#4
24) heyyyyy So , welcome to za forum , sper sa-ti faci prieteni / e 24 and sa fii activ pe forum . Cum spuneam , well , cum te cheama si nu am sa uit sa-ti trimit un cadou 24 *joking*
Citesti manga naruto ? *aceasta intrebare o pun la toti, deci nu te simti flatat * *joke*
so , sper sa te imprietenesti cu lumea de p'aci ,
ce gen d emuzica asculti ? si ce trupe iti plac
iti place Thousand Foot Krutch ? ( sper sa fi ascultat trupa :]] ) *pray to Jashin*
21

see ya
-

#5
#demon...poi a 9-a am facut la auto.. a 10-a si restu sper sa le fac la racovita....uratimi succes
si formatii hmm.... linkin park is the best there is :d....

#lynuu dap citesc si naruto...si bleach si bakuman si veritas si multe altele...

ascult rapp rock house....

hmm sincer nam auzit de TFK :d

#6
Sal'tare tovarase!Alt drac 16 uelcãm in dã clab!
Let's seeee... [mi-e mila de tine ... sa vezi ce intrebari pun ... O.o"]

1) Manga sau anime?! -_-'
2) Plac lupii?!
3) Crezi in viata de apoi o.O'?!
4) Ce parere ai despre cartea << Codul lui' Da Vinci >> ?! [o doamne!ce intrebari -_-']
5) Crezi ca suntem singuri in Univers?!
6) Cam cand crezi ca o sa se termine criza asta...financiara xD?!
7) Crezi in minuni?!
8) Ce-ti doresti de la viatza asta ?!

Punct. [xD]

#7
1. hmm cam 49% anime 51% manga 4
2. dap...mi se par fascinanti
3. dap...asa am fost crescut in familie 4
4. sincer nu am citit...dar am auzit ca sunt multe aberatii pe acolo...
5. hmm...asa cred39....desi e posibil sa mai fie viata universul e infinit(cel putin asa se zice 65)
6. hmm 2012 la sf lumii?21 jk...nush..cat mai curand sper..
7. daaa....am trecut la fizica deci e o minune
8. asta e profunda....hmm....as raspunde dar nu prea cred ca e un loc potrivit...o so fac in privat21)....e mai...o sa vezi tu21

#8
Hei tu Storm , welcome here dudă xD . Bine ai venit pe animezup, e ZUP, nu ZDUP 24 dar oricum a fost tare asta [ you know, tare asta, tare asta =]] ] . Enfin, pari o persoană amuzantă, sau doar îţi place să râzi? :]] hehehe, doesnt matter.
Zici că animeul preferat este Hellsing [ bine, urmat de multe altele ] .Pipal laik Hellsing [ me too ^^] . SO ceva întrebari legate de asta, doar nu vroiai să scapi aşa, cu una cu două =]].

De ce îţi place Hellsing? În afara faptului că este minunat şi bloody [ <3 asta ştiu şi eu ].
Ce parere ai de Alucard ? [ sau mai corect spus Arucard, nu ? : ) ] . Enfin, în afara faptului că este grozav, asta ştiu şi eu <3
Ai vazut Death Note? [ ţi-l recomand dacă nu, deşi probabil ai auzit de el sau chiar vazut, its so great ] Dacă l-ai vazut, ce parere ai?

Atâtea întrebari pentru moment, nu am alte curiozităţi. Rac, rac ,rac, D - rac : > . Enfin, very cul , am întâlnit o gramadă de raci în ultima vreme , v-ati înmultit, rily =]].
NEah, just kidding. Anyway, sper să te distrezi aici şi să te acomodezi cât mai rapid [ toată chestia cu have fun and happy posting ].
MDa, cred că sunt cam întârziată cu welcome-ul, dar nu contează decât intentia [ ce să zic şi eu =]] ]. Hehe, ne mai cititm pe forum!

Şedere placută!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hi,Hi,Hi! I'm New! [abea scoasa din cutie ;)] Chantria 7 3.680 08-01-2008, 02:12 AM
Ultimul răspuns: Chaos Anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)