Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nou nout...scos din cutie
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

StormKing765

Hey guys...

hmm am o nelamurire...numele nu cumva trebuia sa fie animeZdup?21...jk..

poi is din Galati....16 ani...urmaresc anime-uri de la varsta de....de cand eram mic...

anime preferat Hellsing....urmat de multe altele....
manga preferata Spiral...urmata de Bakuman....si altele

hmm...sunt rac....hell yea...pe 18 iulie e ziua mea 4....astept cadouri 45

hmm...daca mai aveti intrebari adresatimi-le....si voi raspunde:d....btw id-ul meu este

stormking_765@yahoo.com

daca sunteti din galati sau daca sunteti o fata frumoasa datimi add.....jk21...oricine e liber sami dea add....

have a nice day
Bine ai venit pe Animezup, StormKing765!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
yupiii , inca cineva din Galati la fel ca mine
deci... bine ai venit pe zup , intrebari... well... La ce liceu inveti?
Formatii preferate?
cam atat , inca o data bun venit and have fun
24) heyyyyy So , welcome to za forum , sper sa-ti faci prieteni / e 24 and sa fii activ pe forum . Cum spuneam , well , cum te cheama si nu am sa uit sa-ti trimit un cadou 24 *joking*
Citesti manga naruto ? *aceasta intrebare o pun la toti, deci nu te simti flatat * *joke*
so , sper sa te imprietenesti cu lumea de p'aci ,
ce gen d emuzica asculti ? si ce trupe iti plac
iti place Thousand Foot Krutch ? ( sper sa fi ascultat trupa :]] ) *pray to Jashin*
21

see ya

StormKing765

#demon...poi a 9-a am facut la auto.. a 10-a si restu sper sa le fac la racovita....uratimi succes
si formatii hmm.... linkin park is the best there is :d....

#lynuu dap citesc si naruto...si bleach si bakuman si veritas si multe altele...

ascult rapp rock house....

hmm sincer nam auzit de TFK :d
Sal'tare tovarase!Alt drac 16 uelcãm in dã clab!
Let's seeee... [mi-e mila de tine ... sa vezi ce intrebari pun ... O.o"]

1) Manga sau anime?! -_-'
2) Plac lupii?!
3) Crezi in viata de apoi o.O'?!
4) Ce parere ai despre cartea << Codul lui' Da Vinci >> ?! [o doamne!ce intrebari -_-']
5) Crezi ca suntem singuri in Univers?!
6) Cam cand crezi ca o sa se termine criza asta...financiara xD?!
7) Crezi in minuni?!
8) Ce-ti doresti de la viatza asta ?!

Punct. [xD]

StormKing765

1. hmm cam 49% anime 51% manga 4
2. dap...mi se par fascinanti
3. dap...asa am fost crescut in familie 4
4. sincer nu am citit...dar am auzit ca sunt multe aberatii pe acolo...
5. hmm...asa cred39....desi e posibil sa mai fie viata universul e infinit(cel putin asa se zice 65)
6. hmm 2012 la sf lumii?21 jk...nush..cat mai curand sper..
7. daaa....am trecut la fizica deci e o minune
8. asta e profunda....hmm....as raspunde dar nu prea cred ca e un loc potrivit...o so fac in privat21)....e mai...o sa vezi tu21
Hei tu Storm , welcome here dudă xD . Bine ai venit pe animezup, e ZUP, nu ZDUP 24 dar oricum a fost tare asta [ you know, tare asta, tare asta =]] ] . Enfin, pari o persoană amuzantă, sau doar îţi place să râzi? :]] hehehe, doesnt matter.
Zici că animeul preferat este Hellsing [ bine, urmat de multe altele ] .Pipal laik Hellsing [ me too ^^] . SO ceva întrebari legate de asta, doar nu vroiai să scapi aşa, cu una cu două =]].

De ce îţi place Hellsing? În afara faptului că este minunat şi bloody [ <3 asta ştiu şi eu ].
Ce parere ai de Alucard ? [ sau mai corect spus Arucard, nu ? : ) ] . Enfin, în afara faptului că este grozav, asta ştiu şi eu <3
Ai vazut Death Note? [ ţi-l recomand dacă nu, deşi probabil ai auzit de el sau chiar vazut, its so great ] Dacă l-ai vazut, ce parere ai?

Atâtea întrebari pentru moment, nu am alte curiozităţi. Rac, rac ,rac, D - rac : > . Enfin, very cul , am întâlnit o gramadă de raci în ultima vreme , v-ati înmultit, rily =]].
NEah, just kidding. Anyway, sper să te distrezi aici şi să te acomodezi cât mai rapid [ toată chestia cu have fun and happy posting ].
MDa, cred că sunt cam întârziată cu welcome-ul, dar nu contează decât intentia [ ce să zic şi eu =]] ]. Hehe, ne mai cititm pe forum!

Şedere placută!