Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Parodie XD

#1
Introducere:

In primul rand sa ma prezint (numele meu este mai sus mentionat),profesie:pierzatoare de timp,hobby:fac dulceata din fructul interzis...De ce m-am apucat sa scriu...Pai suntem in anul 3200 pe fosta Terra ,actuala planbeta 4xbgfddd854ala bala portocala33LP666.Un cititor patetic,plictisit si cu creierii spalati cu dero ar crede ca tehnologia de astazi a evoluat,ca probabil am ajuns la o intalnire de gradul 3 cu extraterestrii si ca acum ne teleportam.Lasati-ma sa va spulber visul.Anul 3200 este identic cu anul 2009.Pe aici nu s-au schimbat multe.Inca mai exista dacia si trabantul,tanti Florica de la 2 inca mai prajitureste cu aceiasi punga de faina,care (probabil)va ajunge in testamente...Atunci cititorul nostru spalat pe creieri cu dero(va vad deja cum iese spuma prin urechii)va spune:
Beep,****,beeeeeep....cenzura....acoperire.***** atunci ce beep a mai evoluat.
MANEAUA...Da doamnelor si domnilor...MANEAUA.Ma credeti sau nu,asta a evoluat.S-au creat noi trupe acum mentionand doar cateva dintre ele,cele mai des mentionate in acest fic de *****:

1.Linkin gutza -castigatoare a nenumarate premii DoveTV(scuzati reclama)
2.Tokio salam de primavara-a castigat si asta ceva...Saracii Bill si Tom,macar astia nu si-au mai bagat degetele in priza
3.Iron minune-a ras si asta concurenta
4.Manellica-bosorogi saracii,da' canta ca bostanii adevarati
5.Dimmu minune

Si lista mai poate continua...Asa ca biet cititor cu creierii spalati la masina cu dero care scoate cele mai fregvente 2 pete,te invit sa-mi citesti capitolul 1 imediat dupa pauza...

Trimite oricare doua capace de sicriu la atresa O.P.666 C.P inexistenta si poti castiga o excursie de veci in cimitirul nostru cu vedere la cazanele din iad...Traieste fiecare clipa Iadafone

Razuieste ceara de pe 5 lumanari si date mare ca ai facut-o.Oferta promotionala unica de la Moartea fericita ®

Bine am revenit dupa publicitate pentru a incheia programul... Va iubim de ne sfeclim.

Cam asta a fost drag cititor cu creierii imbacsiti de dero.steptati capitolul 1 pentru a vedea adevarul legat de manele...Inca ceva ,va asteptam sa ne trimiteti sms-uri cu raspuns DA sau NU pentru poll ...

POLL:credeti ca Elodia folosea epilator sau ceara....
2$ sms-ul(pentru a va inregistra obtiunea dvs sunt nevoie 12 sms in reteaua iadafone...Alte retele indisponibile)

~~~VA URMA~~~


Astept cateva comentarii:D
Sper sa va placa:)
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14


#2
Capitolul 1.(defapt 2,dar ce sa-i faci...au si capitolele sentimente,iar 2 s-a resemnat si a zis ca asteapta,asa ca s-a ales 1)
Trandafiru' de la moldova a.k.a. Teo vs Andreia(am scris corect) Marin Banica,nu-i asa...

Haumles Baumles Caumles Daumles,salutari din 3200...Ma uit asa plictisita la retardatul de dincolo de ecran ,al carui creier este stors de neuronii zilnici,si pus la uscat.Ma uit si nu inteleg,de ce?De ce citesti tu aceasta poveste?Este o enormitate....O citesti pentru ca esti manelist?Pentru ca esti rock-er?Pentru ca te uiti la Dan Diaconescu (in)Direct si in reluare?Pentru ca esti fan dero?Iti place scufita rosie?Ce naiba,de ce citesti aceasta poveste...Lasa asta,odata cu acest capitol vom afla adevarul.

Deci in 3200 nu s-au schimbat multe,asa ca Surprize Surprize mai ruleaza inca,insa ca emisiune culturala.Sa va facem o demosntratie de emisiune la care participantii sunt:Teo,Gutza(simplu),Dan Diaconescu,Becalii George pe numele mic si in ultimul rand...in ultimul rand...in ultimul rand,domne...deci nu-mi vine sa cred asa ceva...nimeni!
In primul rand avem nevoie de un generic...
Beeeeeeeeeeeeeeep...cenzura.....beeeeeeep....*****....ala bala portocala.....beeeeeep (ETC,nu ma pune sa cant)

Deci cum spuneam emisiune de (in)cultura generala:
Prezentatuarea:Andreia Marin Banica
Concurentii:mai sus mentionati
Numarul de neuroni:inexistenti
Marimea......:(nu vrei sa-ti spun si cat au la pantof???)

Prima intrebare din aceasta seara:
1.Daca Ana are 2 mere si Dana 2,ce ne intereseaza pe noi?

Raspunsuri:
Teo: puteti repeta repetitia?
Gutza:Hooooleo ,faaaai daca Ana si Dana ar fi din neamul meu de tigănie le-as da afara...Numiti voi vreo manea cu mere sa ma calce tranvaiu' daca exista(ghiciti ce apare de nicaieri)
Dan Diaconescu-Åžin primul rand,trebuie sa intelegem ca este ceva suspect la mijloc.In primul rand trebuie sa intelegem de unde aveau merele,daca fac contrabanda ar putea fi raspunzatoare direct pentru disparitia Elodiei...poate ca Ana si Dana i-au oferit avocate Elodia Ghinescu,care a ajuns la episodul 32041200*

* =DDD(cum il vom numi de azi inainte)=a aflat ca a intrecut Tanar si imputit...ăăăăăăă...pardon nelinistit(ai tuh,mah,limba asta romana)ca nuumar de episoade asa ca a continuat in continuare care continua sa faca asta,desi Elodia a fost gasita si am aflat ca a facut operatie de schimbare de sex cu un hamster(asta explica de ce nu amgasit-o)

Becalii:pai daca iau eu doua chile de braaaanza si 10 miii de dolari inexistenti in anul 3200 ,va zic eu de ce nu ne intereseaza...

Pauza:

*Dero scoate cele mai frecvente 99 de pete chiar si petele de prostie...Ia-te uita

Avertzare:Sunt nereguli in stratul de ozon,va rugam nu respirati...

*Un mar pe zi aduce viermele din el mai aproape de stomac...

End za pauza...

end za end za capitol1(defapt 2 dar stiti povestea)

asta nu a mai fost reusit...stiu à ¬_à ¬
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14


#3
Cum sa nu fie reusit? Imi place foarte mult! Crede-ma ca am cazut de pe scaun de atata ras si ma doare si gura=)). Nu pot sa cred de cata inspiratie dai dovada in materie de parodii si nu nu mai!
Dhoamneeeeee...ficul tau, adik parodia, e cea mai GROZAVA din cate am vazut. La sta am ras cu adevarat.
Citat:Prima intrebare din aceasta seara:
1.Daca Ana are 2 mere si Dana 2,ce ne intereseaza pe noi?

Raspunsuri:
Teo: puteti repeta repetitia?
Gutza:Hooooleo ,faaaai daca Ana si Dana ar fi din neamul meu de tigănie le-as da afara...Numiti voi vreo manea cu mere sa ma calce tranvaiu' daca exista(ghiciti ce apare de nicaieri)
Dan Diaconescu-Åžin primul rand,trebuie sa intelegem ca este ceva suspect la mijloc.In primul rand trebuie sa intelegem de unde aveau merele,daca fac contrabanda ar putea fi raspunzatoare direct pentru disparitia Elodiei...poate ca Ana si Dana i-au oferit avocate Elodia Ghinescu,care a ajuns la episodul 32041200*
Aici am ras de am dat cu cap[ul de birou* vb serios:D) A fost bestiala faza!
Abea astept nextu ca sa fac din nou un cucui de vreo 4 cm patrati=)) Eh...ce sa-i faci dom'ne
Bye!
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888

#4
capitolul 3.(si nu ...aici nu mai sunt manelisti,sau poate...)

Pai,de unde sa incepem.Poate asa cum multi stiti,nu am nici o legatura cu vietile voastre patetice si nici nu vreau sa am.Mi-am adus aminte de o veche formula si o veche drama a parintilor.
So,capitolul de astazi se numeste BARZA!!!!!!****dead****
Ce urmeaza este adaptat:
copilul(il numim mai simpatic,copilu'):taaaa~~~~~aaati?
tati(il numim mai simpatic,tata): da,pui.
copilu': de unde vin copiii?

STOP :

So,aceasta este cea mai mare problema a adultilor.Ce raspuns se poate da?Sunt mai multe variante:
1.una din punctul de vedere biologic;
2.din punct de vedere fabulistic;
3.nu se da nici un raspuns.

Varianta 1 nu merge(e un copil,pentru numele lui Dumnezeu,peste 3 ani se poate documenta mai bine,acum nu)
Varianta 2 nu merge(peste alti 2 ani o sa primesti aceiasi intrebare)
Varianta 3 merge,dar o sa o intrebe si pe maicasa

So,tatal isi zbate creierii,transpira artistic,sudoarea ii curge de pe frunte asemeni unui izvor lin care se scurge incet de pe stancile muntilor,camasa candva alba se face usor galbuie,in interior tatal urla de durere.Lacrimile ii udara ochii,incet atacul de panica isi facu aparitia.

Tatal:Vezi fiule...
Copilu': da tata,vad,vad de cand m-am nascut(trist an)
Tatal:fiule,este timpul sa ajungi barbat.
copilul(in sinea lui):bai mosule am gagica,am mertzan,am dusmani,am bani,am palat *beep*'
tatal:pai,daca facem o analiza logica asupra fenomenului numit popular barza nu putem sa ajungem decat la o concluzie oarecum trista,dar are si mici doze considerabile(i know ;) )de umor umoristic in sensul ca te poate face sa schitezi un zambet artistic sau nu.Acum fiule,trebuie sa intelegi punctul meu de vedere pentru ca pe moment trebuie sa recunosc faptul ca exprimarea mea poate sa fie si putin ambigua
pentru varsta ta frageda...

Nu va mai plictisesc.daca aveti copii mici,imipare sincer rau.Daca vreti copii,incercati sa nu-i mai vreti.Iar daca aveti totusi copii,nu i-a adus barza,ci gaina.Asa este mai logic ....

The end
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14


#5
Mi-a placut capitolul, dar din pacate a fost cam mic!
Am ras mult la faza asta:
Citat:So,tatal isi zbate creierii,transpira artistic,sudoarea ii curge de pe frunte asemeni unui izvor lin care se scurge incet de pe stancile muntilor,camasa candva alba se face usor galbuie,in interior tatal urla de durere.Lacrimile ii udara ochii,incet atacul de panica isi facu aparitia.

Tatal:Vezi fiule...
Copilu': da tata,vad,vad de cand m-am nascut(trist an)
Tatal:fiule,este timpul sa ajungi barbat.
copilul(in sinea lui):bai mosule am gagica,am mertzan,am dusmani,am bani,am palat *beep*'
tatal:pai,daca facem o analiza logica asupra fenomenului numit popular barza nu putem sa ajungem decat la o concluzie oarecum trista,dar are si mici doze considerabile(i know ;) )de umor umoristic in sensul ca te poate face sa schitezi un zambet artistic sau nu.Acum fiule,trebuie sa intelegi punctul meu de vedere pentru ca pe moment trebuie sa recunosc faptul ca exprimarea mea poate sa fie si putin ambigua
pentru varsta ta frageda...
Abea stept continuarea! Sincera sa fiu, nu am mai citit nicio parodie in care sa fi ras atat ca aici! Abea astept continuarea!
Bye!
P.S. Sper sa treci si pe la ficul meu si sa dai un comm'
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.383 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)