Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Niste ceva-uri

#11
Cum si eu ador fotografia ..m-am gandit sa trec pe aici ... si nu ma pot abtzine sa nucomentez un pic.

Primul post
5.ultima fotografie, cea cu bicicleta, e absolut geniala...parca ar fi facut-o un profesionist!!! o ador xD
2...aah!!! pacat de coltul de la acoperis !!!! TT-TT in rest e totul perfect... doar as omora coltul ala >.< ahh!!!! de ceeeeeeeeeee????? deci..jur ca e absolut minunata...dar dar ....de ce ai luat si acoperisul??
3.well... daca n-ar fi iesit dejtu 9 si ar fi luat gandaceii de mai aproape.. ar fi fost buna!
la restu nu stiu ce sa comentez ^^

Al 2-lea post
1.ador fluturasu' :X: si mi se pare destul de buna
2 cea cu duda a iesit cam miscata.. 2
3 e foarte clara si sweet 4

Post 3

1. e un pic ciudata.. n-are echilibru.. vezi tu ... e un bob mic si o poza mare in care sunt iar chestii micutze.. cand ai ceva mic in poza.. trebuie ori sa fie dedicata acelui obicect, sa faci asa incat sa se vada "gigant"... ori sa pui ceva mai mare...ca sa echilibrezi poza 10
2. e destul de funny xD
3,4 au un aer mai vechi asa, si asta imi place!

Ultimul
1. *crying* are o calitate destul de proasta ...vina aparatului cred.. sau poate ca trebuia sa il setezi pe "noapte" or something
2 chiar daca sunt nijte buruieni .. -seamana cu coada soricelului btw- n-ar trebui sa le neglijezi.. ai cam taiat din ele.. deci, sti ce sa faci data viitoare...
3 nu prea am de comentat.. poza cu gargarita e geniala !
the last... sti si tu : calitate cam proasta, si nu e cine stie ce, dar e ok

*hug* .. astept poze noi 15
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

#12
Mă doare capu', dar tot am să comentez la ale tale poze, sunt sigură că sunt minunate.

Primul Sfert :

Se vede că te pricepi la fotografii şi se pare că ai idei bune, imaginaţia nu-ţi lipseşte. Cel mai mult îmi place poza-alb negru, seamănă cu avatarele alea tari pe care le găseşti pe net. Apoi, cea cu bicicleta, genială! Unghiul e foarte bun, iar lumina arată foarte bine aşa cum e. Peisajul este frumos, dar puţin neclar. Insectele sunt superbe, dar puteai să le pozezi mai de aproape. Iar poza făcută iarna este puţin cam ştearsă, dar ideea bate calitatea.

Al Doilea Sfert :

Ai mai evoluat un pic, deşi sunt cam şterse pozele. Fluturele este foarte frumos pozat, mă mir că a stat, dar l-ai prins foarte clar. Dudele (dude's, no?) sunt pozate dintr-un unghi foarte potrivit, dar ai făcut praf poza din cauza clarităţii; oricum, ideea este foarte interesantă (de ce n-ai mai scuturat şi nu copacul ăla, să fie mai multe dude? 10) Iar pisicuţa...personal, nu-mi place fizionomia felinei (poate din cauza faptului că nu agreez mâţele?). Dar poza este foarte bine făcut, poate un pic neclară, dar interesantă.

Al Treilea Sfert :

Acuma, sincer, începe să-mi placă pisoiul 21. Funny cum l-ai prins, deşi s-a cam mişcat. Cârligele de rufe sunt preferatele mele, le-ai pozat foarte bine şi adorr idea! La porumb (porumb, nu? 10), aceaşi chestie : era mai frumos mai multe boabe p'acolo, dar arată bine. Şi ochiul...ochiul e genial, dar o singură grşeală : de ce se uită la cameră? Pe mine chestia asta mă scoate din sărite. Dar tot a ieşit bine. Smile

Al Patrulea Sfert :

Poza cu cerul noaptea, deşi e cam neclară, e foarte inspirată. Şi ştiu şi de ce e neclară, cred. Răsăritul...ador răsăritul la mare, iar poza asta ţi-a ieşit foarte bine; idee clasică. Buruienile, urâte cum sunt, sunt pozate dintr-un unghi foarte precis şi asta face poza foarte originală. Gărgăriţa e cam...nu prea se vede. Dar e interesantă idee, şi poza a ieşit ok.

În mare, îmi plac pozele tale, ai imaginaţie cu carul şi ai idei unice. Aştept mai multe poze şi idei originale!

#13
Uhuu, mersi tuturor de comentarii si va mai astept hug
Poze noi 15 [putine]

Frunza 15
Claritatea si lumina au facut poza un dezastru, dar nu m-am putut abtine sa nu o postez 21. Don't ask.
Hăhă :]]

#14
Hey hey

O sa comentez la penultimul post

1.Prima:
Nu imi prea place calitatea.Calitatea lasa de dorit,desi imi place partea stanga,cu nori si copacul acela.
Lumina aia care se vede nu prea se potriveste.

2.A doua:
E interesanta poza.Imi aduce aminte de toamna,imi place cum ai focalizat pe acele burieni si imi place peisajul care se vede in spate,cat si unghiul
din care e facut fotografia.

3.A treia:
Asta si a ultima sunt preferatele mele(din ultimul post)e foarta draguta gargarita
,si locul unde ai fotografiat-o,cu toate frunzele alea si etc.

4.Si asta e superba,imi place foarte mult,apa,culoarea cerului,soarele si pescarusul ala(cred)care zboara.8

Per total imi place4
Good luck![posturi unite]
Si ultimile poze:

1.Imi place mult.E intradevar de toamna,imi aduce aminte de o pictura.Culorile sunt frumoase.Bv8

2.Intradevar,lumina si claritatea nu prea sunt reusite dar imi place.4

3.Preferata mea din acest post(am si eu flori asa acasa)Claritatea si lumina sunt bune,culoarea si floarea sunt frumoase si la fel si unghiul
din care ai fotografiat.

As i said,good luck!4
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#15
Multumesc nespus Acadea pentru comentariu si sper sa mai treci pe aici hug
Alte poze:

Un brotacel
Pentru ca iubesc frunzele ;x
Gataaaaa~ 15

#16
Foarte frumoase pozele.Dar cum ai reuşit să-ţi faci poză la ochi fără să clipeşti? Eu de fiecare dată când apropii aparatul de ochi clipesc 21

Aşa revenind: Nişte poze super! Ar trebui să faci mai multe poze.Pisoiaşul ăla e prea cute! E atât de drăguţ.Îmi place cum l-ai prins.Şi apusul la Mare e foarte realistic :3 Şi ingenios. Toate pozele sunt minunate,realistice. 4
Ultima poză de la primul post e super! Chiar aş vrea s-o am pe Desk 21 4 Dar e proprietate privată 4 Aia chiar mi-a plăcut...dar o întrebare,cum l-ai prins pe omul ăla? I-ai făcut semn când să treacă ? 4

Felicitări ._. Pentru pozele reuşite 4
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Niste pozici ! :3 Erina Ozaki 5 4.576 26-08-2012, 08:43 AM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)