Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Niste pozici ! :3

#1
Bun nu's eu cea mai tare fotogroafa din Los Angeles 24), nici macar cea mai buna de pe strada mea, insa imi place sa fac poze. :3 Sper sa va placa cat de cat.
peisaj
http://img855.imageshack.us/img855/6203/dsc00279j.jpg

Nimic nu e editat.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#2
Ma prefac ca nu am vazut acea remarca 21, deci sa spun cate ceva. Imi place prima poza, fiindca e naturala si iti creeaza un sentiment rustic, incat deja eu, ma imaginez, stand pe islaz si privind acele caprite si pe tap, pe acolo, cum manca iarba si alearga nestingherite. A doua poza este frumoasa, mie imi place, mai ales, ca iti creeaza un sentiment de mister, fantastic, cum se vede apusul de soare - daca e rasarit, scuze - printre crengile copacilor, din acea liziera sau padure. Eu o ador, de fapt le ador pe ambele.
Nu sunt experta la poze, dar imi dau seama de calitatea ei si cand exprima ceva. Bravo si astept nextul.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#3
Oh, frumos scumpa .. imi trasmite sentimente de liniste, melancolie si mister. Frumos peisajul natural din prima poza. Caprietele alea si tapul ala, nu stiu dar imi aduc aminte de niste clipe .. cand treceam cu masina spre .. undeva 10, si ma uitam cum pasc, imi aducea un zambet adevarat pe fata. Apusul - sau rasaritul, sorry - este incredibil de frumos. Mica luminita, o biluta inflacarata printre crengute si crengi , un peisaj cu totul minunat. Eh, te pricepi la poze, si nu-s eu buna sa comentez poze, dar imi dau seama de calitatea ei, precum zicea si Nywa. :] Bravo, sa continui sa ne aduci pozice. 3 Te astept cu next-ul.
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#4
Sankyu de comenturi 8 :3 aceste poze mereu imi trezesc amintiri din copilarie. Am revenit cu noi pozici pupic
poza
poza
http://img801.imageshack.us/img801/2672/dsc00278wz.jpg
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#5
Prima pozica : Cat ador poza, desi e simpla. Iubesc caini, animalele .. desi am un fel de alergie, care cred ca sunt de la ei .. That is very complicated 21. Ma rooog. Cand ma uit la ea, imi aduce aminte de un caine, care seama mult cu el .. si e atat de sweet. Imi place cum l-ai pozat, stie ca aparatul il iubeste, se vede din priviri, el este boss-ul aici 24.

A doua pozica : Copaaaacei O.O. E frumoasa. Imi place. No comment ! (;

A treia pozica : Sti ca-mi plac pozele de acest gen, nu ? Nu. Tocmai ai aflat asta 21. E superba, ca si celalalt post anterior al meu, imi tranmite la fel .. mister si melancolie. E superba. Beaucoup ~.~.

~ Uh la la, bum bum bum bum .. bip bip .. lool ! ~ [ nu lua in seama partea asta, desi iti este imposibil stiu .. e doar nebunia din mine ce a iesit la iveala cand iti vad pozele 24 In sens bun, normal. ^^ ]

You know .. Je t'aime ! <3 Astept alte poze. ><
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#6
Mersiiiii de comm 8 noi pozici

poza1

Aici o lebada facea pe scafandrul 21 si eu eram papparazzi 24

poza2
Casuta lebedelor :X


poza3
asta nu mi se pare cine stie ce 39
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pozici ^.^ Khonsu 8 5.155 18-12-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Khonsu
  Niste ceva-uri Zăpă 15 11.027 29-09-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)