Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2013

#21
Eu vin.Am scris "Nijikon 2013 cosplay" si m-a indrumat spre animezup4
Pana acum imi place forumul.M-am pierdut vreo 3 ore prin el(m-au fascinat multe lucruri)si era sa uit de ce sunt aici.Pana acum am fost si la Comic-con.A fost awesome.A fost prima data cand am vazut cosplay live si mi-a placut atat de mult ideea incat m-am hotarat sa fac si eu la Nijikon.Am multe idei,dar ma va pune si sa interpretez si aici urmeaza si intrebarea mea.
Mai vine cineva la Nijikon care sa faca cosplay?
Caut persoane cu care sa alcatuiesc o "echipa de cosplay".Vorbim din timp,ne hotaram asupra costumelor si ne ajutam(in caz ca e nevoie).
Pentru mine suna fun4
Voi ce pareri aveti?
EDIT:Voi verifica zilnic forumul,deci daca dati raspunsuri,vreau sa stiti ca sunt vazute.Smile

#22
Meh. E departe. Daca sunt comics si am bani, cred ca ma misc, ca as avea cu cine sa vin. Presupun ca daca la Comic-Con au fost manga-uri, si aici vor veni cativa cu benzi desenate americane, sper (desi nu am vazut la primele 2 Niji stand de asa ceva).
Ma rog, nu promit nimic. Nu stiu cat chef o sa am de otaci (nu am nimic cu fanii, n-as mai fi pe acest forum, da' nu imi place cand lumea se ia prea in serios).

Sy, vezi ca alea 2 volume ale tale de yaoi inca sunt la mine si la cum merge cu "concursul", presupun ca o sa le dai la Nijikon. Poti face un quiz, cine stie cele mai multe lucruri despre anime/manga/zup, castiga un volum. Bine, o sa fie numa' gagici, da' nu cred ca te deranjeaza. Si o data cu premiul, le dai si un semn de carte cu zup sau ceva de genu'. Sau le vinzi la juma' de pret + bonus chestii cu zup.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#23
syryus trebuie sa imi dai 3 lei de anul trecut!! sa stii ca nu uit



bagpulainspamcheckultaudecepanamearetiredstaffaulimitaredeminim150decaracterelaopostare?

#24
Ii zic lui Bogdan sa aduca un poster cu Zuppy, cred ca atata costa 21
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#25
f**k! M am uitat la castigatorii care au raspuns la sondaj, si observ ca majoritatea sant dim bucuresti... nu e cinstit. Cum dracu au dat castigirile? Prin mita?

#26
Unde ai reusit sa vezi ma castigatorii de la sondaj ? am intrat pe site oficial si nu zice nimic de castigatori inca ? un link ceva nu ai si tu ? si nu cred ca umbla oamenii cu mite, interes doar 21)
Poate ma aflu si eu printre Winners, Doamne Ajuta !
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#27
Cel mai probabil o sa vin, depinde daca am timp. TheBiban, incearca sa vorbesti cu Azazel. Tipu adora cosplayu, poate va iese ceva. m-as baga si io da nuj daca sa incerc sau nu, vedem 21
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#28
Am mai fost o singura data la Nijikon si m-am plictisit ingrozitor (intr-adevar multe chestii dragute, unele cam scumpe, dar ma rog). Niste cosplay acolo ce a fost mai interesant, dar destul de plictisitor per total (makes me think I'm not geek enough). O sa vin totusi si anul asta pentru ca mereu o sa am in mine speranta ca ceva se va imbunatati totusi (such a boring person I am). Vreau sa fac cosplay dupa Makise Kurisu, sper sa reusesc sa-mi achizitionez toate piesele pentru costum pana atunci, dar exista o sansa destul de mare sa imi dau seama ca sunt prea shy sa fac asa ceva Mpokerface Oh well, I shall be waiting to see the animezup stand in any case.

#29
Vin si eu 100%. Daca aveti nevoie de bani pentru ceva (tricouri pentru staff sau alte porcarii), anuntati-ma.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#30
Sigur vin anul acesta! (daca nu uit cum am facut editia trecuta T___T)
Ma bucur ca au gasit in sfarsit un loc mai mare, unde sa incapa toti oamenii, nu ca la palat. Insa sper sa nu se mareasca taxa de intrare.
Sper ca nu vor mai fi animatii sau filme dubioase 21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup la Niji 2013 Syryus 28 17.669 05-10-2013, 02:15 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)