Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2013

#11
Dap, probabil. Mai ales ca reinviem si mangazupul. Nicoleto, te bag la traducatori 21
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#12
Aaaaaaaaaaaah yeaaaaaaaaaaah! Primesc "de lucru" chiar inainte sa incep facultatea, super! xD Give me all the details later when you're free. ^^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#13
serios? adica anul asta la standul zup o sa fie si altceva inafara de postere de la 3 oameni, cele reciclate din anii anteriori si masti cu naruto?

#14
Tan, de ce esti asa rau ? 2 Poate reusesc sa ma bag la voluntari ... poate poate si vreau sa vad cum o sa arate standul anul asta Smile ceva noutati maybe 4
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#15
voluntari.... pfft, te pun sa imi aduci sandwichuri 21)))))

serios ma ce o sa faci tu ca voluntar, o sa inveti oamenii cum sa joace prost lol ??

#16
Iti aduc ciuciu sandwichuri 21 si un capac dupa ceafa dupa care o iau la fuga 21

Si da, lol nu stiu sa joc 2 sunt noob 2 ma gandeam ca voluntar la sters praful pe jos 2
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#17
Of, of...terminati si voi? Mai bine ne-ati da idei pt stand (si da, or sa fie alte postere decat cele din anii trecuti, Tan si cei care mi-au mai specificat asta).
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#18
Citat:Of, of...terminati si voi? Mai bine ne-ati da idei pt stand (si da, or sa fie alte postere decat cele din anii trecuti, Tan si cei care mi-au mai specificat asta).


Eu ma gandeam sa vin si eu cu niste brelocuri cu Miauti din silicon.

#19
Want poster cu mascota.
MdeterminatedMdeterminatedMdeterminatedMdeterminated
Poate activitati sa faceti, dar n-am idee.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#20
Am sa o rog pe yoneyu de postere ^^ m-am gandit si la activitati, dar niste idei de-ale voastre ar ajuta mai mult.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup la Niji 2013 Syryus 28 17.670 05-10-2013, 02:15 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)