Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#21
(30-09-2011, 04:15 PM)Azazel A scris: huh..cum sta treaba cu biletu,adica platesti la intrare si pe urma daca iesi si intri platesti din nou??
Nu lol, cand platesti iti pune o bratara la mana, platesti din nou daca pierzi bratara, si mai platesti si in a 2-a zi (duminica) unde iti pune o alta bratara 21
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#22
Ehh? Cred că vin şi eu XD dar mama mea o să fie cu mine, cred.
Eu nu sunt din Bucureşti şi nu prea cunosc oraşul [adică cam deloc..], sper doar ca ea să se aşeze la o masă şi să bea cafea acolo.
Yay!! Nijikon <3. Să nu uităm că mă înscriu şi la concursul de amv *-*

#23
Ugh,21Vad ca mai multi vin cu parintii sau singuri..si eu credeam ca sunt singurul care vine singur(cum suna Smile )
Da voi veniti de dimineata si stati pana seara??
Cam ce buget aveti??
Deci pana la urma mai face cineva de pe zup cosplay?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#24
- Eu o sa vin din nefericire doar a doua zi dar sunt foarte de acord sa fac pe ghidul pentru oricine doreste :3 4 ... Nu am decat experienta anului trecut dar cred ca ar fi ok.
@ ssakura, si eu tot la 13 ani am fost prima data, anul trecut ( acum nu am decat 14 21 ) si au fost si mai mici decat mine. Daca e nevoie, pot sa te plimb si eu pe acolo 21.


#25
(30-09-2011, 08:05 PM)Irukandji A scris: - Eu o sa vin din nefericire doar a doua zi dar sunt foarte de acord sa fac pe ghidul pentru oricine doreste :3 4 ... Nu am decat experienta anului trecut dar cred ca ar fi ok.
@ ssakura, si eu tot la 13 ani am fost prima data, anul trecut ( acum nu am decat 14 21 ) si au fost si mai mici decat mine. Daca e nevoie, pot sa te plimb si eu pe acolo 21.
Gata ! M-am hotarat ! Daca ajung [si SIGUR! ajung], inainte vorbesc cu Flaw [ca el e ala major] daca vrea sa imi convinga parintii sa plece in treaba lor si sa ma lase acolo. Asa tu si Deea aveti "grija" de mine *hihihi*. Totusi aveti grija... la un moment dat devin lipicioasa..... 21

P.S. Flaw... te rog nu lua in considerare ce am zis decat daca stii tu... vin la Niji.
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#26
(30-09-2011, 08:55 PM)ssakura3 A scris:
(30-09-2011, 08:05 PM)Irukandji A scris: - Eu o sa vin din nefericire doar a doua zi dar sunt foarte de acord sa fac pe ghidul pentru oricine doreste :3 4 ... Nu am decat experienta anului trecut dar cred ca ar fi ok.
@ ssakura, si eu tot la 13 ani am fost prima data, anul trecut ( acum nu am decat 14 21 ) si au fost si mai mici decat mine. Daca e nevoie, pot sa te plimb si eu pe acolo 21.
Gata ! M-am hotarat ! Daca ajung [si SIGUR! ajung], inainte vorbesc cu Flaw [ca el e ala major] daca vrea sa imi convinga parintii sa plece in treaba lor si sa ma lase acolo. Asa tu si Deea aveti "grija" de mine *hihihi*. Totusi aveti grija... la un moment dat devin lipicioasa..... 21

P.S. Flaw... te rog nu lua in considerare ce am zis decat daca stii tu... vin la Niji.

21 okey...copil energic 21) no prob si eu vorbesc muuuuuuuuuuuuult 21
[Imagine: wqymg0.jpg]

#27
(30-09-2011, 09:19 PM)deeaH2elen A scris:
(30-09-2011, 08:55 PM)ssakura3 A scris:
(30-09-2011, 08:05 PM)Irukandji A scris: - Eu o sa vin din nefericire doar a doua zi dar sunt foarte de acord sa fac pe ghidul pentru oricine doreste :3 4 ... Nu am decat experienta anului trecut dar cred ca ar fi ok.
@ ssakura, si eu tot la 13 ani am fost prima data, anul trecut ( acum nu am decat 14 21 ) si au fost si mai mici decat mine. Daca e nevoie, pot sa te plimb si eu pe acolo 21.
Gata ! M-am hotarat ! Daca ajung [si SIGUR! ajung], inainte vorbesc cu Flaw [ca el e ala major] daca vrea sa imi convinga parintii sa plece in treaba lor si sa ma lase acolo. Asa tu si Deea aveti "grija" de mine *hihihi*. Totusi aveti grija... la un moment dat devin lipicioasa..... 21

P.S. Flaw... te rog nu lua in considerare ce am zis decat daca stii tu... vin la Niji.


21 okey...copil energic 21) no prob si eu vorbesc muuuuuuuuuuuuult 21

Daca ti se pare ca acum vorbesc mult, stai sa vezi cum e pe viu. Mama zice ca i-am facut calendar 21
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#28
Sakura, si eu sunt lipicioasa si vorbesc continuu, deci nu cred ca o sa fie o problema 21

#29
(30-09-2011, 09:42 PM)Irukandji A scris: Sakura, si eu sunt lipicioasa si vorbesc continuu, deci nu cred ca o sa fie o problema 21

Yay!!![Imagine: 117.gif]
O sa ne intelegem de minune [Imagine: 122.gif] 24))
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#30
Până la proba contrarie, vin și eu.
Ideea e că aș cam vrea să vin în București cât mai repede. Acum, cât o să stau la Nijikon nu știu...
[Imagine: sig3a.jpg]






Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)