Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2008

#1
[Imagine: nijikon08.jpg]

locatie: palatul copiilor bucuresti [langa parcul tineretului]
perioada: 1-2 noiembrie
intrare: 6lei pe o zi, 10lei pe ambele zile

se pare ca vom avea parte de 2 concursuri de amv-uri anul asta, unul organizat de project sakura, si altul organizat de animax theirselves... o sa ma axez pe cel al PS -_-.

also, se pare ca vom avea si concurs de naruto shippuden accel 2 pe playstation. din nou cei de la tnt games ne va onora cu prezenta

vom avea parte de premiera "recoltei de toamna" al 2lea episod al nicului proiect multi editor romanesc.

in rest: manga, action figures, si multe multe alte chestii de facut.


...
...
...
...
...

care vine? xD
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#2
Nijiiikon ^__^
Me! vine persoana mea si cu mine , ma/ne primiti ?
*uu first 43 *
so .. care cum ce face ^^" , nu am mai fost pana acum
si nu prea am cu cine sa merg sau sa stiu ce am sa fac pe acolo but anyway ;P vin
wanna se ce se mai intampla ^^"
[Imagine: toriby0effe0.jpg]


#3
''intrare: 6lei pe o zi,"

Se plateste O.o

Eu vin,chibiko vine ^^" Promit ca pana atunci imi fac tricou cu pineapple ^^"
Abia astept sa ne revedem ^^"cu cine m`am mai intalnit ^^" Si de data asta,nu scapati,fac o pancarda mare cu "ANIMEZUP AICI!" 21 so look after it 21) muriti de ras ^^"

Ok,then see you there...o sa fac o lista sa vedem cine vine...pe parcurs o mai editez ^^"

Pana acum

AmyThePineApple
*Tears*of*Joy*
Kyo
Chibiko
minako
snowishtiger
Bubbles
Myu~ai
Anyoka
Grazy
Flaw
Okimi
Mitsukai Yoru
Kyouka_Suigetsu
love_yuki_eiri
Yondaime
Chapy
JavaLeen


Edit:Edit:Edit: Greu,tata..sa tin pasu` cu voi..

Later Edit: M`am informat 4 Aici se va tine Nijikon`ul :

http://i149.photobucket.com/albums/s64/s...G_5532.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s64/s...G_5537.jpg
http://i149.photobucket.com/albums/s64/s...G_5546.jpg

Pretty Cool huh?Mai bine decat la Otaku la Suburbia unde ne topeam acolo.. >>>
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#4
danceVin si eu desi nu am mai fost pana acum, totul are un inceput
imi surade ideea ...:love: ...

#5
Snow's gonna be there to XD...

Anul trecut a trebui eu sa ma duc in excurie de doua zile cu "dragii" mei colegi -_-

Revenind: YEY! Cand am fost la Otaku a doua zi a desenat Shiva la Atelier: Za zup gang... XD [adik: marina, shiva, me and javaleen], poate reusesc sa o fac sa deseneze din nou *devil laugh* o ajut si yo :smug:

Amy acum sincer fa pancarda aia 24: Za zup gang gather here!!! XD

#6
eu am lipsit doar la primul otaku fest. in rest am fost prezent la toate, ca si flaw de altfelSmile . eu voi avea 2 grupuri, deci voi face prezenta si printre voi, dar mai rar. fiindca e posibil sa am stand cu ceilalti acolo. insa nimic concret deocamdata.
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#7
20 de ce trebe sa stau in celalalt capat al tarii ca sa nu pot veni ...x( ..
deci toate chestiile faine se intampla in Bucuresti....
deci... eu nu pot veni pt ca ii prea departe de mine...
dar... distractie placuta celor care merg..
deci daca as fi fost mai aproape de bucuresti sigur as fi venit...4
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#8
Yeee in sfarsit! Anu` trecut n-am putut veni c`am fost plecata, dar anu` acesta voi veni cu siguranta.Avand in vedere ca e chiar in zona mea si ca`mi ia cel putin 30 de min sa ajung*pe jos* o sa vin....dar as vrea sa vina si cineva cu mine >.> pe astia de la mine din clasa nu ma pot baza....ca dehh parca traim intr-un univers paralel....dar pana atunci mai e21!

Ooo da si Amy-chan eu sunt un pic mai blonda pe la radacini....daca faci pancarda aia iti sugerez sa o scrii ma~~~~re si in culori tipatoare ca sa nu ma duc in alta parte ^.^" !

#9
yeeey! clar vin! 4
Amy sa nu uiti pancarda te rog 21

O singura intrebare (cateva)...cosplay face cine vrea? sau este organizat de cineva? facem si noi? 4

#10
yes i'll be there to...nu scap de amy 21 venim din nou impreuna...

bubbles buna intrebarea cu cosplay...
amy stii deja ce cosplay vreau sa fac :devil:...oricum daca nu reusim sa facem ceva cu costumele ( the melancholy of haruhi suzumiya amy haruhi si eu yuki) deja invatam dansul 21 o sa ne vedeti pe ocolo dansand hare hare yukai X_X 21

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)