Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Niciodata sa nu spui "Adio" !

#21
Un nou capitol, un nou comentariu:)).Lets see: descrire ai, dialogul nu e sec ( atat cat este), iar actiunea nu e grabita;). De ar sti Ten Ten de planul lui Neji si neji de al lui Ten Ten:>.Greseli de tastare nu am vazut, si nici nu cred ca exista.Abea astept sa vad ce ne mai aduci in urmatorul capitol:> Spor la scris!;)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#22
Ahh.. normal ca eu sunt ultima care afla :))
Chiar m- am saturat sa ma repet despre naratiune, descriere si dialog, si m- am saturat sa- ti spun ca imi plac :X.
In sfarsitt, si- a lasat si Ten parul pe spate :)) . Off parca pe mine ma doare cand vad cat de mult sufera Tenten, insa asta nu scuza faptul ca il foloseste pe Sasuke. Iar acum ca sa o faca geloasa Neji ii va spune ca s- a indragostit de X. Ce rea esti :((. Iar saracuta de ea, cu siguranta va suferi, sau poate.. gata mai bine o termin cu presupusul, ca cine stie ce- mi iese pe gura.
De- abia stept sa citesc next- ul :D !
Mi-e foameee!!!

#23
Ce capitol splendid... ca toate celelalte bineinteles. Ca o paranteza cred ca daca eram in locul lui TenTen si ma chinuia pe mine Neji in halu asta il luam la bataie:)) are o tarie de caracter ce contureaza foarte bine personajul initial daca pot sa zic asa.
Oricum descri foarte frumos si naratiunea este buna. Dialogul este bine conturat, nici prea mult, nici prea putin... perfect :D

Pai ce pot sa spun... a da suspansul, cat pot sa-l urasc:))
Mult succes in continuare si multa inspiratie >:D<!

Pupiceiii & Chu`! :*

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#24
:bv: super tare fato! mai dat gata cu capitolul asta! Neji chiar stie sa joace bine teatru..nu-i de mirare ca Ten-Ten e foarte nefericita..ca i-a esuat planul. oricum sunt sigura ca continuarea va fi mai bomba decat asta! stii tu la ce ma refer :-" . :victorie: deci, in cap asta n-am vazut greseli de tastatura,naratiunea exista si ea (da mai trebuie oleak,stiu ca poti), actiunea ..hm e in regula, putin grabita (nu forte tare),descriere, :confused1: este,da este! bon, daca te-a suparat com-ul meu un pm si se rezolva :tongue1: astept continuarea cu nerabdare :*


:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#25
fic inchis la cerere autoarei. closed closed closed
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Niciodata 100% sigur. Alexandra Miau 2 2.300 28-06-2012, 01:33 PM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Adio!(SasuSaku + 16) Capsunica 4 3.791 04-03-2012, 12:07 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Ura nu va fi niciodata Dragoste [yuri... + 16] Liar 5 4.249 03-08-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Liar
  Scrisoare de adio RaYnutza 0 1.567 02-07-2011, 05:54 PM
Ultimul răspuns: RaYnutza
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 8.948 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Cat de usor e sa spui “te iubesc”? [SasuSaku] Raza_de_soare 3 3.235 27-07-2010, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Adio! Cristiuță 3 3.347 25-06-2010, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)