Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crezi despre rpg?
Aiurea.
60.00%
6 60.00%
Hmpf...destul de bun
40.00%
4 40.00%
Total 10 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

New life

#31
Ma puneti si pe mine la curent,va rog?
Roscata se uita la toti,asteptand un raspuns.Ii era greu sa priceapa,deoarece nu-i cunoastea foarte bine pe toti,si nici nu-i stia chiar pe toti. Era sigur doar ca era confuza si derutata,nestiind ce sa faca in continuare: sa ceara explicatie de la inceput sau sa lase asa totul.


next: Lolli Pop

#32
Ochii tuturor din incapere erau atintiti spre Nya. Aceasta se simtea pusa sub un microscop. Nu voia sa se vorbeasca despre ea.
-Stiti ceva? Pa, pa! zise roscata, apoi parasi casa, fara a mai adresa vreun cuvant cuiva, dar lui Orihime, Nya a mimat ceva din buze.
Iesind din apartament a inceput sa alerge pe scarile blocului, iar mai apoi a mers pe jos pana la ea acasa.

ooc: cine vrea
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#33
- Fetelor, eu numai inteleg nimic. De ce a plecat Nya fara sa spuna nimic? Cateodata poate fi enervant faptul ca este atat de secretoasa. A spus Aysa nervoasa.
-Poate are si ea motivele ei. A spus Sayuri, incercand sa o potoleasca pe bruneta.
-Noi patru am fost cele mai apropiate.
Aysa a iesit nervoasa din apartament si a coborat jos. In fata usii de la bloc s-a intalnit cu...

Next: SAYO_HATSUO .
P.S. : crystal, scrie mai mult de un rand14
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#34
Dragilor, daca nu veti scrie posturi care sa poata fi considerate rp [ca lungime ma refer] , dau close la intregul role play. Nu se accepta posturi asa de scurte [1 rand?!?!] , da?

Lungiti-o si voi, nitel descriere, nitel actiune, vorba.

#35
me :shiva eu i-am spus lui crystal lamuraste-o si tu ca pe mine nu ma asculta
edit Shiva: am lamurit-o , dar ea a zis ca renunta la rp. Scoate-ti voi la capat disparitia personajului in continuare , daca crystal a vorbit serios. Have fun in continuare ^^

Aysa a iesit nervoasa din apartament si a coborat jos. In fata usii de la bloc s-a intalnit cu Nya care era amenintata de un baiat.
-Oh,la naiba spuse Sayuri nervoasa.Cine naiba esti tu si ce vrei de la roscata noastra.
-Pai sa spunem ca sunt varul ei.Probabil a uitat de mine.
ooc:cn vrea
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#36
Nya lasa capul in pamant.
"Vrea sa-i dau jumate din casa bunicilor. Nu se va intampla asta verisoare. Vrei sa te tarasc in tribunale sa ti-o dovedesc? Nu fi fraier, am destula materie cenusie." apoi scoase limba inchizand ochii.
Aysa rase usor. Nya isi lua la revedere de la Aysa imbratisand-o, apoi ii dadu un sut intre picioare lu' varsu'. Pleca din scara blocului si merse pe jos pana acasa. 'Ce o fi vrand de la mine dupa atatia ani? Nu e var bun, ci var vitreg. Problema e ca ma simt cam atrasa de el.' gandea roscata in timp ce deschidea usa casei. Intra si alerga pana intr-una dintre camere si se tranti pe patul moale cu un material negru si subtire.

ooc: who wants
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#37
minari-kun state si se gandea
Oare de ce m-am purtat asa cu ea daca am urmarit-o doar pentru ca de prima oara cand am vazut-o stand la ferastra orfelinatului m-am indragostit nebuneste de ea si nu mai pot trai fericit fara sa o vad.
next..loli pop sau cn vrea
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)