Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crezi despre rpg?
Aiurea.
60.00%
6 60.00%
Hmpf...destul de bun
40.00%
4 40.00%
Total 10 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

New life

#11
Orihime işi lua bagajul si ieşi din camera , care pana acum cateva ore era şi a sa . Acum , nu mai avea ce cauta acolo . În timp ce se pregatea sa coboare scările de marmura îşi aduse aminte ca mai erau cateva persoane de la care nu îşi lua ramas bun , asa ca se îndrepta spre etajul trei . Cu gandul în alta parte , nu sesiza ca pe scări mai coborau alte doua fete ... Înca puţin şi ajungea la spital ...
" - Nya ? Ce s-a întamplat ? De ce va grabiţi aşa de tare ? " le întreba curioasa Orihime pe un ton ironic .
Însa fetele nu i-au raspuns . Au continuat sa coboare scările în grabă , trăgand-o pe rozalie dupa ele ...

~ Sa continue Nya sau SAYO_HATSUO ~

#12
Stiind cat e de mirata Orihime Sayuri i-a povestit despre teama Nye-i si i-a mai spus ca nu mai stie nimic in plus,dar crede ca ar trebui sa o creada pe Nya.
Insa acea persoana care o speriase atat de tare pe roscata le urmarea inca asa ca au grabit pasul.
ooc:care vrea
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#13
Nya incerca sa-si aduca aminte cine era persoana. A alergat spre iesire, si s-a aruncat efectiv asipra usii, si a deschis-o. Orihime si Sayuri se uitau ciudat la fata, dar aceasta nu le-a bagat in seama, si s-a intors spre fete:
-Uitati care e treaba: am recunoscut aceasta voce, adica stiu cand am mai auzit-o. Cand eram mica, aveam numai cosmaruri, desi eram foarte mica. Aceasta voce mereu imi spunea numele... Pot fi paranoica, dar nu-mi suna bine ce se intampla aici...

ooc: cine vrea
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#14
Sayuri stia trecutul roscatei asa ca nu a mai intrebat nimic,insa le-a spus celor doua langa care se afla:
-Casa mea nu e departe de aici,doar la doua strazi distanta,asa ca putem alerga pana acolo.Cel care ne urmareste nu ne va putea face nimic deoarece acasa ma asteapta prietenii de la orfelinat pentru o super petrecere.Hai acolo o sa ne distram si o sa si scapam de urmaritor
ooc:care vrea
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#15
Orihime nu era sigura pe ea . Nu stia daca era bine sa plece de la orfelinat inainte sa o anunte pe directoare , insa nu mai avea rost sa stea acolo , cu atacatorul pe uremele sale . Cu toate astea , le spuse celor doua .
" - Nu stiu ce sa zic ... Inca nu mi-am luat la revedere de la celelate fete ! M-as simtii prost daca as pleca fara sa imi iau la revedere ... "

~ SAYO_HATSUO sau Nya_Love ~

#16
-Ok,spus bruneta Sayuri.Daca ai fost vazuta cu noi sigur esti in pericol asa ca vom urca si noi.In plus si eu si Nya am uitat sa ne luam la revedere.Oricum sunt sigura ca nu o sa ne atace cu ceilati de fata,cred ca vrea sa ne prinda singure,asa i-ar fi cel mai usor.Pana scapam de el trebuie sa fim unite.De acord?
ooc:orcare
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#17
-Duceti-va voi. Nu voi sta aici. Practic, directoarea m-a aruncat in strada. Sayuri, nu voi mai sta la tine. Imi pare rau... si oricum nimeni de la orfelinat nu ma suporta... asa ca nu trebuie sa-mi iau la revedere de la nimeni. Pa fetelor. Imi veti lipsi.
Si spunand acestea, Nya pleca. In fata orfelinatului, gasi un taxi si se urca in el. Ii spuse o adresa de pe o foaie si pleca la drum. Prin testament, bunica ei ii lasase o casa, nu departe de orfelinat.

ooc: cine vrea
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#18
-Oh doamne ce a apucat-o si pe ea?Zau ca a innebunit .Ea e cea mai pusa in pericol si zau ca nu m-as mira daca maine o sa apara la tv moarta...hmpf.Dar oricum avem treaba.Hei,tu ai unde sa stai?Daca nu vino la mine.
Fetele incepura sa urce scarile pentru a isi lua la revedere de la fostii colegi de suferinta
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#19
Aysa fugea repede si fericita spre iesirea din orfelinat. Deodata se impiedica de un o fata mai mica de acolo, dar deoarece asteptase prea mult ziua libertatii se ridica si fugi fara sa-si ceara scuze. Cum iesi din "inchisoarea" care tinut-o prizoniera o periada a vietii, isi aminti ca Sayuri dadea o petrecere, asa ca fugi spre locuinta acesteia. Dupa ce urca scarile, batu la usa fetei si astepta ca cineva sa-i deschida.

Next: SAYO_HATSUO sau cine vrea...
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#20
Din fericire pentru Aysa Sayuri terminase treburile la orfelinat asa ca atunci cand bruneta a batut la usa Sayuri a raspuns.In momentul cand a vazut persoana de dincolo de usa a inceput sa planga.Aysa era prietena ei cea mai buna si a durut-o foarte tare ca nu putuse sa isi ia la revedere de la e cand plecase din orfelinat.Dar lacrimile au trecut repede Sayuri invitandu-si prietena in casa.
-Deci,ce ai mai facut?
Pentru alti oameni era o intrebare stupida la momentul acela deoarece fetele fusesera despartite doar o saptamana,insa ceea ce oameni din afara orfelinatului nu stiau era ca cele doua fete se considerau surori.Sayu a vrut sa o ia pe Aysa sa locuiasca dupa ce bruneta cu ochii mov iesa din "casa groazei" la ea insa aceata a refuzat-o spunandu-i ca vrea sa se descurce singura pentru a putea aprecia adevarata valoare a vietii.De data aceata Sayuri spera sa o convinga asa ca o mai intreba odata.
ooc:JustLove
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)