Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New game ^^

#41
1-Cand as vedea isprava m-as apuca sa tip cat mar tine plamani la persoana respectiva
2-As rupe toate posterele de pe perete si leas da foc
3-M-as inarma cu pixuri si carioci dupa care as retusa fiecare poster in parte,invitand apoi proprietarul sa vada nile mele capodopere
4-As dezlipi posterele cre nu imi plac,le-as aruca si as pastra pe cele cu vedetele preferate(in cazul incare ar fi vreo una)
5-As merge la persoana respectiva in camera si ias face o piktura uriasa pe perete


Next-Ce ai face ai gasi un Carnet al mortii?(ca ala din Death Note)

#42
1.la-s da la politie
2.mi-as intreba prietenii ce ar face cu el
3.l-as arde
4.l-as folosi pe profesori
5.l-as folosi pe "dusmani"

Next : ce ai face daca ai fi singur/a intr-o camera cu cel/cea pe care il/o iubesti ?

#43
1.as incepe sa vorbesc cu el despre diferite subiecte
2.ne`am uita la filme pana cand nu mai avem chef de ele
3.as incerca sa il sarut
4.i`as spune ca il iubesc
5.nimic deosebit,sunt genul mai shy :blush2:

Q:Ce ai face daca ar trebui sa ai grija de copilul vecinei tale(presupunand ca el/ea are doar 2 ani)?






#44
o.O
1.Ash recomanda alte persoane care sa aiba grija de kinder [not me obviously]
2."Eto...am treaba ^^ dar putetzi sa incercatzi la vecin^^...bye nowww" sh ma shutesc
3.Ash zice ceva de genul.."o.O sunt varza cu copiii...chiar o idee rea,i mean,nu vreau sa dea cu capul de cv " (sh apoi ,din nou,l-as recomanda pe vecin 19 )
4.U know...time is money....ma platesti bine sh am grija de el ^^
5.""ARE YOU CRAZY,WOMAN?you,re kid hates me!!(sh ii arat ceva sa inceapa sa planga)vezi?ma uraste.. T.T "" (dar vecinul e liber azi ^^)

next:Te duci la magazin (singur/a),sh cumperi o gramada te lucruri...ajungi la casa,in spatele tau e o coada infernala,totzi asteptandu-si randul.casierul face bonul,o suma usiara....sh itzi dai seama k tzi-ai uitat banii acasa ^^ ce faci?

#45
1. Ma ingrozesc pe moment tac...
2. Ii povestesc casierului situatia >__<
3. Il rog sa faca bonul si sa lase pe alt cnv inainte
4. Ma gandesc la o soluti
5. Dau un telefon acasa si zic cuiva sa imi aduca bani
6. BtW dupa ce plec ma simt aiurea

Next : Te duci acasa la un coleg ...........din gresala atingi o lampa si o darami (desigur se sparge) iar colegul tau zice ca era preferata mamei lui ce faci ...?

#46
1-imi cer scuze si ii spun ca nu am facut-o intentionat
2-O ridic de jos si incerc sa vad daca se mai poate folsi
3-Ii spun ca am sa-i cumpar una la fel
4-Ii amintesc ca si el mi-a distrus un obiect preferat de-al mamei
5-Ii zic-Dor nu-ti placea chestia asta e absolut oribila si nu e la moda deci ti-am facut un favor,ai face bine sa-mi multumesti!

Next-Ce ai face daca cineva ti-ar oferi o suma enorma de bani ca sa defilezi pe podium intr-un costum de baie negru,parul vopsit mov si un tatuaj pe mana stanga?

#47
1.Probabil ca as refuza!
2.Nu as lasa pe nimeni niciodata sa-mi faca vreun tatuaj!
3.Nu as lasa pe nimeni niciodata sa-mi vopseasca parul in ce culoare vrea el/ea!
4.Daca persoana respectiva tot ar insista, desi nervoasa putin, i-as spune sa-mi deie pace ca nu sunt interesata.
5.Iar daca tot ar insista as incepe sa ridic tonul, poate chiar si sa zbier ca sa il/o fac sa inteleaga ca nu ma intereseaza oferta lui/ei.

Next: Mergi la o petrecere cu prietenii tai, iar prietena/prietenul tau cel/cea mai bun/buna nu te mai baga deloc in seama si sta doar cu ceilalti prieteni.Ce faci?

#48
1.Bravo ei,o sa stau sh yo cu altzii...
2.Ma duc sa fac cunostinta cu prietenii cu care vorbeste ea
3.O intreb care e problema ei...daca a venit sa stea cu altzii,de ce nu a venit cu ei?
4. Plec de acolo cu altzi prieteni (intr-un loc mai fain) sh ii spun sa stea sa se distreze cu cei cu care a vb pn acum...poate vin ei acasa cu ea,nu? ^^
5.Pur si simplu o iau deoparte sh o intreb de ce sta numai cu ei...


Esti in oras cu unul din prietenii cei mai buni sh pe strada ,o gasca de baieti se iau de el(sau ea)...evident ei sunt mai multi si o lupta nu ar rezolva nimic....ce faci?

#49
1- Imi i-au prietena frumos de manuta si plecam de acolo
2- Le se poate de frumos sa o lase in pace
3- Incerc sa-mi consolez prietena
4- Ii ognor, spunandu-i si prietenei mele sa faca la fel
5- Ma gandesc cat de bine mi-ar prinde un Death Note in astfel de momente

Next: Este ora 11 seara iar in urmatoarea zi ai o lucrare la mate, pentru care din nefericire nu ai invatat nimic. Ce faci?

#50
1.Nu invat
2.Rasfoiesc caietele
3.MA duc la scoala si copiez
4.Nu ma duc deloc la liceu

Q:Se intampla...sa pleci cu parintii tai la o plictisitoare reuniune de familie.Ce faci sa nu adormi?(vreau si yo niste metode k azi m-a luat somnu)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)