Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nelamuriri

#1
In acest topic va puteti exprima toate nelamuririle ,ideile si sfaturile.Pentru ca suntem la inceput,am nevoie de sprijinul vostru ...in primul rand pentru dezvoltarea ,modernizarea si promovarea AMV-urilor.
Totusi,am si eu o micuta curiozitate: Cum v-ati dori sa se desfasoare concursul de AMV-uri? In ce ar trebui sa constea premiile?

De asemenea,sper sa nu vad trolli sau spamatori sau orice element disturbator care ar putea deranja oamenii.Acest topic se refera strict la AMV-uri si nu la probleme personale sau alte idei asemanatoare.

SPOR LA POSTAT! n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#2
al meu tot nu apare in primul post .... ar fi trebuit sa fiul al 5-lea
Fast as the wind, the invasion has begun shaking the ground with the force of thousand guns first in the line of fire, first into hostile land
[Imagine: Untitled-1-2.png]

#3
(08-06-2011, 05:19 PM)Jbelux A scris: al meu tot nu apare in primul post .... ar fi trebuit sa fiul al 5-lea

Mda,pai nu suntem mozi sa stergem si sa mutam cum ne vine pe chelie :l iti va fi si tie comentat AMV-ul


ON: DUMINICA INCHIDEM VOTUL!
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
well dragute clipuri si celelalte 3..si al lui jbelux e reusit......al patrulea e al meu...ma bucur ca l-am postat imi place la nebunie cand primesc opinii si/sau sugestii constructive...can am sa mai scot vreunu o sa-l postez si pe acela...^^

#5
Deci imi pare rau ca indraznesc sa ma bag doar vreu pur si simplu sa mi se explice adica nu inteleg referitor la comentariul postat de Bitter Death.Boon nu am sa comentez ref la ce o zis la ceilanti...nu ma intereseaza doar ca nu inteleg faza cu "melodia nu se potriveste cu anime`ul" hA?....nu integ adica de ce nu?sii mai ii faza cu "prea scurt" parca limita minima era de un minut trece un minut asa ca nu ar trebui comentat timpul nu???.....Daca am gresit cu ceva imi pare rau si nu nu vreau sa jignesc pe cineva cu acest comentariu sau sa incalc vreo regula doar pur si simplu nu inteleg....
[Imagine: singa-1.png]
._. OMFG ._. C0caaa!na IsS` [On] -_-"

#6
Fiecare persoana are dreptul sa comenteze cum doreste, insa la partea cu limita de timp sunt 100% deacord cu ZoZoleee. Daca nu s-ar fi incadrat in limita stabilita de organizatori, atunci AMV-urile noastre nu ar mai fi fost acceptate in concurs. Deci, in opinia mea nu este un criteriu suficient de relevant pentru evaluare.
[Imagine: robin-1.jpg]

#7
Probabil se referea la faptul ca tema fiind razboiul ati fi putut lucra mai mult la amv,sincera sa fiu la asa o tema nu poti sa faci orice fel de amv.Trebuie sa fie profund,sa arate ce ingrozitor este razboiul!Nu este ceva doar plin de actiune sau "super tare",aduce multa suferinta si schimba cursul istoriei.Puteati sa faceti ceva despre oamenii inocenti care mor ,vointa oamenilor de a se lupta in continuare pentru cauza lor(buna sau rea=="),razboiul in sine(lupte,soldati,focuri de arme...).
Tema lunii Mai a fost destul de dificila,dar daca te inscrii in concurs trebuie sa o respecti intocmai.
Acestea fiind zise sper ca nu am suparat pe cineva,in schimb sper ca v-am influentat intr-un mod cat se poate mai bun...Smile
[Imagine: sorad-8.jpg]

#8
Da dar razboiul nu inseamna neaparat lupte...prima oara cand am ales aceasta tema nu m`am referit la lupte...ceea ce vreau sa intelegeti ii faptu ca razboiul poate fi de mai multe feluri...un razboi cu batai si blah blah blah dar nu numai cand pur si simplu te lupti cu tine , cu personalitatea ta sau cand te lupti cu amintirile...lupta dintre trecut si prezent...poate fi considerat un razboi nesfarsit uneori...va rog sa`mi spune`ti daca gresesc
[Imagine: singa-1.png]
._. OMFG ._. C0caaa!na IsS` [On] -_-"

#9
(09-06-2011, 05:38 PM)ZoZoleee A scris: Da dar razboiul nu inseamna neaparat lupte...prima oara cand am ales aceasta tema nu m`am referit la lupte...ceea ce vreau sa intelegeti ii faptu ca razboiul poate fi de mai multe feluri...un razboi cu batai si blah blah blah dar nu numai cand pur si simplu te lupti cu tine , cu personalitatea ta sau cand te lupti cu amintirile...lupta dintre trecut si prezent...poate fi considerat un razboi nesfarsit uneori...va rog sa`mi spune`ti daca gresesc

RĂZBÓI1, războaie, s. n. Conflict armat (de durată) între două sau mai multe grupuri, categorii sociale sau state, pentru realizarea unor interese economice și politice

Cred ca am inteles la ce te referi dar ce zici tu nu este un razboi ci o lupta nesfarsita cu tine insati
Ai cam confundat termenii....
[Imagine: sorad-8.jpg]

#10
(09-06-2011, 07:15 PM)Yurei A scris:
(09-06-2011, 05:38 PM)ZoZoleee A scris: Da dar razboiul nu inseamna neaparat lupte...prima oara cand am ales aceasta tema nu m`am referit la lupte...ceea ce vreau sa intelegeti ii faptu ca razboiul poate fi de mai multe feluri...un razboi cu batai si blah blah blah dar nu numai cand pur si simplu te lupti cu tine , cu personalitatea ta sau cand te lupti cu amintirile...lupta dintre trecut si prezent...poate fi considerat un razboi nesfarsit uneori...va rog sa`mi spune`ti daca gresesc

RĂZBÓI1, războaie, s. n. Conflict armat (de durată) între două sau mai multe grupuri, categorii sociale sau state, pentru realizarea unor interese economice și politice

Cred ca am inteles la ce te referi dar ce zici tu nu este un razboi ci o lupta nesfarsita cu tine insati
Ai cam confundat termenii....

WAI WAI WAI! Acesta este topicul de vot ,avem si unul de nelamuriri in caz ca aveti.Bitt si-a exprimat opinia,dupa terminarea concursului va voi expmica personal cum mi s=au parut AMV-urile.Pana atunci,va rog doar sa comentati in acest topic.
[Imagine: wqymg0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)