Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Neatzaa ^ ^

#1
Doar ca sa stiti de la inceput eu in loc de hey sau salut spun neatza 21 da stiu ... cam ciudaaat , dar asa sunt eu de fel . ^^ Deeeci ma numesc Alice (fara Alice din tara minunilor >.<)si am 13 ani ^^ sunt din Botosani.Nu sunt noua pe acest forum , il stiu de circa 2 ani dar deabia akum mi-am facut cont :eto: sa zicem ca am avut cateva luni probleme la pc dar pentru celelalte luni ... n-am nici o explicatie:99:. In cea ce priveste animeurile prefer horror , drama , yaoi/yuri:perv: , nu prea imi plac cele romance sau comedie.La capitolul muzica ... imi place mai mult rock ,pop, k-pop ,j-pop ,dance. Nu am incercat inca j-rock dar din cate vad este destul de popular 71 Nu mai am nimic de scris cred... hm .. daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti ^^

:bye:
[Imagine: tumblr_lm8vkfrhwO1qipthf.gif]

Nyuu <33:love:o//o:perv:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Flaky!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Flaky ^^ uhhh, si mie imi place sa spun "neatza" fie dimineata, seara sau intre.Deja avem ceva in comun 71
Care e trupa ta rock preferata?Dar trupa k'pop?15
Cu ce floare te asemeni?
Care este aroma ta preferata de inghetata?
Care este anime'ul tau preferat?
Iti place sa citesti?Daca da, care e autorul tau preferat?15

Well, iti urez sedere placuta pe forum si sper sa te distrezi.Zbye sweetie ~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#4
Aww, buna Alice. I like your name. ;]] Btw, eu sunt Adina si sper ca ne vom intelege bine pe`aici. 65 Hm. Si ca sa vezi, avem aceleasi gusturi la muzica si anime`uri. * hug *
And ofc, I have some questions : xD
1. Ce bauturi preferi ?
2. Iti place sa citesti ? Daca da, ce anume ?
3. Ai zis ca-ti place yaoi / yuri. : > Ai vrea vreodata sa scrii asa ceva ? * I love yaoi ! * :]]
4. Ce sporturi practici ?
5. Ce crezi tu despre un prieten / persoana ?

Well, welcome here and have a fun ! pupic

#5
Bine ai venit,Alice!Iti urez distractie la puterea a 10-a pe forum si sa-ti faci multi prieteni.
Am si eu cateva intrebari:
1:Te uiti la seriale/filme cu vampiri?
2:Care-i trupa k-pop preferata?Dar trupa rock preferata?

#6
off:
(24-04-2011, 11:20 PM)MusicxD. A scris: 5. Ce crezi tu despre un prieten / persoana ?
Ce vroiai sa afli dand intrebarea asta 39, cum este un prieten in viziunea ei sau ce calitati trebuie sa aiba o persoana ca sa fie prietenul ei sau, in final, ai vrut o parere despre tine ?. Data viitoare fii mai atenta cum structurezi o intrebare.

on:
Ohayo Alice :]
Ai un nume frumos si original, n-ai cum sa-l gasesti la tot pasul : )). Eu sunt Serqet sau Musa*[ desi rar o sa vezi pe cineva spunandu-mi musa* [ porecla pricopsita de prieteni] pentru ca majoritatea ma tin minte ca sasha... stiu, multe nickuri 22]

So, intrebari:
- Ce te atrage mai mult din Japonia?
- Cum te-ai caracteriza in 3 cuvinte?
- Ai vreu talisman al tau ?
- Ai vreun pictor preferat sau vreo pictura preferata?

Cam atat pentru moment. Bun venit si sedere placuta pe forum langa userii nostri prietenosi:].
Serqet Hetyt^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#7
♪ Ąѕђą ♪

Trupa mea rock preferata ... Evanescence <33 k-pop ... cea mai grea alegere dar o sa spun 4minute . Floare cu care seman 39 cred ca un crin , imi place in special parfumul lor ce imi aduce aminte de primavara 105.
Nyuuu ... inghetataaa de caramel <33 La anime'ul preferat nu pot alege intre Elfen Lied si Kuroshitsuji , e mult prea greu >.<
Imi place sa citesc dar o fac cam rar , sunt prea pretentioasa in privinta asta21 Scriitor preferat nu am , cel putin nu inca.
Mersi hug

MusicxD.
1.Imi plac sucurile naturale, dar nu sunt mofturoasa in privinta asta inafara de alcool sunt ANTI-ALCOOL xD
2.Am aceleasi gusturi ca si la anime , crima , drama etc ..
3.IUBESC YAOI 8 De multe ori m-am gandit la asta totusi nu cred ca sunt prea buna la creatie dar o sa imi incerc eu norocul odata si odata.
4.Nu ma dau in vant dupa sport dar imi place sa dansez in timpul liber, daca se pune ca un sport21
Nu prea am inteles intrebarea 5 , explica pls 4
[edit] O parere despre tine .. pai mi se pare ca esti foarte prietenoasa si super dragutza hug sper sa ne intelegem bine.
Thx hug

anime_addicted
1.Filme cu vampiri am mai vazut dar seriale nu , totusi mi-ar placea sa vad unul pe gustul meu.
2.Trupa k-pop , 4minute iar rock Evanescence.
Ty hug

Musa*
Thx ^^ Ok , eu raman la Sasha 4 imi place sashaaa xD

1.Cred ca aproape totul21 mi se pare o tara magicaaa.Mi-ar placea sa ii fac o vizita dar asta peste cativa ani
2.sensibila ,ciudata19,lenesa xDD (cred ca si sincera)
3.Un breloc cu o zana mica mov primit de la o prietena foarte buna , in clasa a III-a .Pentru mine e un talisman norocos.
4.Sunt mai mult decat indragostita de pictura , imposibil sa ratez intrebarea xD Pictor preferat Da Vinci iar pictura Monalisa (logic) Mi-as dori sa il pot vedea si in realitate nu doar in imagini46

Cred ca nu am uitat pe nimeni iar daca am facut-o datima in judecata 33
Cam atat ...:bye:
[Imagine: tumblr_lm8vkfrhwO1qipthf.gif]

Nyuu <33:love:o//o:perv:

#8
Welcome, enjoy your stay.


frumos avatar ai acolo Smile

edit: nu ti-as recomanda sa il vezi, nu prea are sens... ofc daca iti place sa vezi baieti deghizati ca fete nu te opresc. Smile
[center]

[Imagine: iclbox.png]

[/center]

#9
Thx ^^

da ... il iubesc nespus xDD totusi sper sa nu fie nici o problema cu el, mi se pare cam pervers XD

edit: Da39 nu am vazut anime'ul desi ma tenteaza xDD(program pentru weekend Zuppy22)Imaginea asta ma cucerit pur si simplu105 Pe sani scrie Maria Holic , cam asa se vede39
sa vad ce?24curiozitatea a ucis-o pe nyuu xD dar am auzit ca are tente yuri 39 o sa caut eu rapid niste secvente oricum nu am mai vazut un anime cap coada de ceva timp ... macar putin din cap xD
[edit]
abia akum am vazut ca esti baiat o.o cred ca esti primul pe care l-am vazut pe zup xDD
[Imagine: tumblr_lm8vkfrhwO1qipthf.gif]

Nyuu <33:love:o//o:perv:

#10
Uite uite cine e pe zuppy.
E PISIC *danseaza dansul gaini victorioase*

Intre un invatat la romana si o traducere la frans dau un comm.
Fara intrebari,cum ziceai si tu te stiu si pe fata si pe dos.Pun pariu ca probabil citea un manga yaoi cand ai deschis pagina si ai citit commu meu.

Fii incontinuare cum esti fiindca te iubesc asa hug
Capul sus Flaky.*soseta se intoarce,isi ia nasturi,deschide sertarul si sare in el*

Muff muff
4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)