Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto pe Jetix!

#21
Ma refeream nu la faptul de a difuza manga ci pur si simplu de a alterna cu alte serii in cazul Shaman King, iar in ceea ce priveste Naruto sunt mai mult decat sigura ca desi e on-going, la vremea respectiva existau mai mult de cele 3 sezoane pe care le tot repetau ca un disc stricat.

Am uitat sa o mentionez pe Sakura, au trecut ani buni de cand am avut ocazia sa ma uit pe Jetix, nu ca nu as vrea, dar nu am posibilitatea. Nu sunt la curent cu ce difuzeaza in momentul asta. Sa zicem ca vorbeam de trecut, cel mai devreme acum 3-4 ani. E trist daca inca nu au evoluat de la stadiul respectiv in atata timp.

Edit: Intri a 8-a, scuze daca nu iti impartasesc ideea de 'copilaria noastra'
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#22
(07-07-2012, 01:52 AM)Arya A scris: Ma refeream nu la faptul de a difuza manga ci pur si simplu de a alterna cu alte serii in cazul Shaman King, iar in ceea ce priveste Naruto sunt mai mult decat sigura ca desi e on-going, la vremea respectiva existau mai mult de cele 3 sezoane pe care le tot repetau ca un disc stricat.

Am uitat sa o mentionez pe Sakura, au trecut ani buni de cand am avut ocazia sa ma uit pe Jetix, nu ca nu as vrea, dar nu am posibilitatea. Nu sunt la curent cu ce difuzeaza in momentul asta. Sa zicem ca vorbeam de trecut, cel mai devreme acum 3-4 ani. E trist daca inca nu au evoluat de la stadiul respectiv in atata timp.

Jetix a disparut daca la asta te referi106 A aparut un program ciudat, cu tot felul de filme si seriale fara gust. Nu mai are desenele animate pe care le avea. Nu mai are copilaria noastra. Cred Shaman King au tot difuzat pentru ca era cea mai buna si urmarita productie a lor106. Oricum, as prefera traducerea proasta decat toate prostiile care se difuzeaza acum...

[Imagine: universul1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.940 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.373 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)