Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto Uzumaki

#11
Naruto e personajul care a evoluat cel mai mult din tot anime-ul. Din toata seria.
M-am gandit si m-am tot gandit, viata lui e cea care tine capul de afis in anime. E logic, chiar daca multe personaje au suferit, poate Naruto nu a suferit cel mai mult, poate nu el a dus viata cea mai grea dar caracterul si firea lui il fac sa iasa in evidenta. Cum se spune si mai sus, de la bufon a ajuns sa isi salveze satul sau ma rog, ce a mai ramas din sat din mainile unor ninja atat de puternici si ajunge sa fie acceptat si poate chiar adorat, acesta fiind unul din visele lui. E tipul de persoana ca sa spun asa care invata prin practica, nu prin mii de teorii sau reguli.
Ceea ce imi place cel mai mult la caracterul lui e faptul ca nu renunta. Ori de cate ori ar cadea sau ar pierde, intotdeauna vrea sa fie cel care la sfarsit isi poate ridica privirea multumit. Darrrr iarasi, oricat de puternic ar deveni si oricat de mult s-ar schimba, o parte ramane mereu la fel. E inconfundabil, personalitatea lui e unica, la fel ca si trecutul si infatisarea lui, lol. Sincer, cred ca e mai...atragator...? decat Sasuke sau Sai. Sau eu stiu mai cine. Nu e numarul unu in lista mea de personaje preferate dar cu siguranta intra in topul meu si cam orice s-ar intampla in viitor nu imi voi schimba parerea.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.894 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.371 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)