Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crede?i despre "Puterea min?ii umane"?
Este excep?ional!
36.36%
4 36.36%
36.36%
4 36.36%
27.27%
3 27.27%
0%
0 0%
0%
0 0%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Naruto] Sters

#31
24 Doamneeee,cat de epic e finalu'! 24 Deci,trebuie sa postezi partea urmatoare cat mai repede,chiar i-a inchis gura cu asta! XD Go Sakura! \m/
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#32
Hey mersii de anunt.....deci nu pot sa cred ce tacaniti sunt astia doi....odata se inteleg ..vorbesc ca doi oameni normiali si dupa sunt gata sa sara unul la gatul celuilalt....
Al nai*i curios mai ii si Sasuke asta...da ce il intereseaza pe el ce si-a cumparat ea??parca spunea ca o uraste...chiar are o minte complicata...ambii au o minte complicata....
Eh..spor la scris in continuare si sa aduci repede nextul 4
~Sayonara~
Friendship is all that matters!!

#33
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#34
Bine zis scurt,dar e ok,eram nerabdatoare sa vad cum reactioneaza la ce a zis ea in magazin! 21
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#35
Eh cam scurt dar e OK....eram curioasa sa vad cum reactioneaza la ce ia spus....
Si cica el se simte ciudat....daca ii asa curios...cine la pus sa o intrebe ce si-a cumparat...de cand trebuie sa ii dea ea raportul lui ??
Adica sa fim seriosi...nu sunt iubiti nici frati nici nimic ca sa ii dea raportul...macar bine ca ia inchis gura 24 .....
aaa era sa uit am vrut sa te intreb...Pariul ala din capitolul "Gustarea de la miezul nopti" mai este valabil??adica as vrea sa vad cine castiga 4 ....
Oricum..spor la scris in continuare si ne mai vedem
~Sayonara~
Friendship is all that matters!!

#36
Scuze pentru al doilea post dar nu stiu ce s-a intamplat de s-a trimis de doua ori si nu ma lasa sa il sterg...
Friendship is all that matters!!

#37
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#38
Wow,cand ai spus Swan,mi-a luat ceva sa imi dau seama ca vroiai sa zici Sakura,dar in afara de asta si cateva greseli gramaticale,totul e ok,app...Ce pervers e subconstientul lui Sasuke!Ma bucur ca nu a avut si alte probleme dupa trezire... Ok,astept next-ul cu nerabdare si spor la treaba! :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#39
Omo, am ajuns la capitolul de zi! Ciupesete-ma!
Well, capitolul este superb ca si predecesoarele sale! Of, genius, ce-mi faci tu mie! In loc sa dorm! Cred ca m-ai recunoscut, nu? ^^
Am putut sa remarc in acest capitol, putin mai multe greseli de tastare decat este permis. Si sincer, cand am vazut "Swan", prima mea reactie a fost: "Cine naiba mai e si asta?" Apoi m-am prins eu ca e vorba de Sakura! Cu cine poate imparti Sasuke certurile si scandalurile, daca nu cu Sakura? Inevitabil! Sunt facuti unul pentru celalalt!
Okey, acum trecem la partea cea mai tare din tot capitolul. Pe bune, ultimul lucru la care m-as fi putut gandi, era un vis pervers de-al lui Sasuke! Era tot de ce m-ai aveam nevoie! Si saracul mai avea putin si ajungea si in camera Sakurei! Bine ca s-a oprit la timp! Deja a facut destule prostii!
Ma bucur ca actiunea se remuta la liceu! Deja presimt multa comedie si ore de detentie! Un deliciu!
Deci, dragul meu geniu, te astept cu next-ul! Poate intre timp invat si eu de simularea la mate!

Kira was here...
[Imagine: tumblr_lyly8fHcYn1qkzl9po1_r2_500_large.gif]
~"THE NEXT TIME YOU OPEN YOUR EYES, THE WORLD MIGHT HAVE ALREADY CHANGED."~

#40
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sters Alle 1 3.224 06-09-2013, 02:31 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Sters Alle 13 9.397 05-09-2013, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 0 2.718 13-04-2013, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Alle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)