Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sters

#1
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#2
La inceput credeam ca e Sasuke, dar cand a zis de Tsunade zic wtf, o fi Jiraya? :O Dar cand am auzit de Sakura, mi-am dat seama ca nu poate fi decat el! 3 Si cum stiu ca nu te ocupi de cuplul NaruSaku... :p Deci, deci, deci, cand am vazut ca ai inceput inca unul am zis ca gata, deja ma abonez la vitoarele tale romane si vin sa-ti cer autograf! Doamne, ador si ficul asta, se putea sa nu? 4
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Sters Alle 78 42.908 12-09-2013, 12:56 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Sters Alle 13 9.335 05-09-2013, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 0 2.691 13-04-2013, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Alle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)