Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto Fic

de ce s-a terminat:((....voiam ca Sasuke sa se intoarca in sat si sa fie fericit alaturi de Sakura...capitolul a fost uimitor...greseli de tastare nu am vazut...descrierea nu am ce comenta la ea...dialogul nu e sec
Ficul a fost minunat...imi pare rau ca s-a terminat si Sasuke a ramas la Orochimaru:(...sper sa mai faci un sezon;))
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

Deci in sfarsit s-a terminat...
Sasuke a ramas cu Orochimaru iar Naruto si Sakura sunt bine.
Cred ca ai putea deveni o scriitoare foarte buna.
Imi pare sincer rau ca s-a terminat.
Mi-ar fi placut ca Sasuke sa se intoarca cu ei in Konoha, dar este un sfarsit mai credibil cel in care ramane cu Orochimaru.
Oricum, ficul este extraordinar de frumos.
Astept sa termini si celelalte ficuri ale tale.
Kisses and Hugs.Bye!

Ficul a fost minunat .
Imi pare asa de rau ca s-a terminat .
Vreau sa mai faci un sezon . Trebuie sa mai faci unul (sezon) .
Imi place ca sasuke a ramas cu orochimaru .
Nu stiu . . . asa se vede ca ficul a fost original .
Am adorat acest fic !
Descriarea mininata ,
Naratiunea nu mai spun ,
Actiunea exact cum trebuie ,
Dialog foarte frumos ( si nu e sec ) .
+ ca voiam sa adaug , ca , tu ai fost cea care mai inspirat sa scriu ficuri .
SINCER !!!!!!!!!!!!
Sunt sigura ca nu voi uita acest fic niciodata .

De ce s-a terminat:(???
Imi pare asa de rau ca Sasuke nu s-a intors in Konoha sa fie fericit alaturi de Sakura si Naruto.
In rest ce sa mai zic....naratiunea, descrierea si dialogul sunt uimitoare.
Sper sa mai creezi un sezon, fiindca esti senzationala.

lye...poate e doar dorinta mea de a continua sau visul ca nu s-a terminat dar....esti sigura ca asta e sfarsitul...adica...nu stiu, dar mie nu-mi suna a sfarsit! vreau sa zic....nu unul definitiv! stii de ce? pentru ca s-a terminat cu acea replica a lui Naruto " -Sasuke... aşteaptă-mă. În curând, te voi salva. Pe cuvânt de Hokage." pe care eu (si acum ma refer doar la mine, poate avem perceptii diferite) nu as folosi-o pentru asfarsi un fic de tot...un sezon da, dar un fic...ca sa nu mai spun de replica aia a lui orochimaru "-O să ne mai vedem... Naruto Uzumaki."
cam astea au fost speculatiile mele despre faptul ca nu s-a terminat :))
acum sa vedem: imi place mult ficul tau dar am observat ca desi ai descriere nu mai e ca la inceput...nu mai ai acele sentimente pe care le vedeam la fiecare pas la inceput...nu stiu ce s-a intamplat dar parca ai inceput sa descrii cam prea...mecanic...incearca sa pui mai multe sentimente!
in rest mi se pare inregula!
greseli de tastare in acest capitol nu am vazut ceea ce e foarte bine! cat despre dialog si narotiune, e in regula, zic eu!
astept sa vad daca am dreptate sau nu!
kisses!:X:*:X
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."

Da LYE nu se poate termina asa.Cum a zis si : xKItTy: x.Toti se asteptau ca Sasuke sa se intoarca in Konoha si sa fie alaturi de Naruto si Sakura.Pot sa spun ca oarecum ne-ai lasat in aer cu sfarsitul asta:P.Dupa parerea mea un fic trebuie sa aiba un happy end cand totul se termina cu bine sau un final tragic cand unul din personajele principale moare sau chiar toate.Dar eu inca sper sa mai scrii un al treilea sezon in care sa continui aceasta poveste.Inca mai astept.Ja ne:*
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14


Acum am si eu sa iti comentez ficul ce sa mai spun...minunat fic
descrierea:suberba
naratiunea:la fel
actiunea:nu a fost grabita
dialog:foarte bun ;;)
sper ca o sa fie o continuare cea ce nu mia placut a fost ca Sasuke a ramas cu Orochimaru....oricum Gambate daca mai faci un sezon nou :d
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

De ce s-a terminat? Ma bucur ca Sasuke nu a murit, dar sunt trista ca nu s-a intors in sat.
Sper sa mai faci inca un sezon deoarece ficul tau e minunat!
Imi pare rau ca s-a terminat! A fost un fic de-a dreptul minunat, mirific, fantasti, etc, etc....
Te rog eu sa mai faci un sezon daca nu e prea mare deranjul!^^
Ficul asta cu siguranta nu-l voi uita niciodata!
Bye!
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)