Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~NYA~

#1
Hello there~
Cum multi de aici au migrat pe Bonta-kun,m-am gandit sa dau si eu pe aici. So,I'm Crisy si sunt o NekoMimi. E posibil unii dintre voi sa ma fi auzit si la Radio Bonta-kun.
Daca aveti intrebari,nu va sfiiti sa intrebati. Pana acum nu am mancat pe nimeni.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Crisy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello,Teh
Asa,si acum sa raspund la intrebari:

-Film preferat: momentan ar fi Twilight

-Carte preferata(exista asa ceva): cam toate cartile scrise de Dan Brown

-Top 3 song now:
[center]
1)Sukima Switch - Golden time lover
2)Emily Bindiger - Everytime you kissed me
3)Yui Sakakibara - Nyanderful!
[/center]

-Da,citesc manga-->MY MANGA LIST

#4
Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!! *glomps her*

Why, welcome on zup! <3 Have fun, be fluffy, make fluffy friends! <3

Eto, let's see, ce nu te-am intrebat pana acum sau ce am uitat o.o
~ Mi-chan no anime preferat wa?
~ Cel mai fluffy personaj dintr-un anime/manga?
~ Lelouch are in mana lumea. Lumea e o tabla de sah. Pe tabla de sah e un rege ce are in fata un pion. Cine castiga ?

Have a nice time here desu~
Chuu~
[Imagine: thekillers.png]

#5
CRIIIIIIIIIIIIIISYYYYYYYYY~ *Yura jumps on Crisy and fluffypuffykawaiinekomimilalahugs her :3

Păi, aşa de bun-venit, ţi-aş spune " Timebomb Crisy", dar neexistând această opţiune,nu voi zice ;3 Well, welcome here, my dear ^^! Sper să te distrezi şi să fi glompată de toţi ^^ Să fi fluffy în continuare şi să mai jucăm Osu :3 Uhmm..dacă aş fi fost mai veche pe site şi nu te-aş fi cunoscut, ţi-aş fi pus 5 mii de întrebări , dar nu e cazul :3
Happy posting and no spam , Cwisy-Nyan!

Pinguchuu~
P.S. Merci de bombonica de azi :3
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~

#6
ELYYYYYYYY-CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
YUUUUUUUUUUUUWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
*fluffypuffysugardangomikugackthugs them both*

Thanks for za fluffy welcome :3

Si acum raspunsurile pentru Ely-chan:
- Anime preferat: imi plac mult prea multe,nu am ceva pe primul loc
- Cel mai fluffy personaj: hard,very hard,multe personaje fluffy am vazut eu in anime si manga,dar sa scotocesc prin arhiva mea,poate gasesc un nume sau doua chiar: Burupya din 07 Ghost, dango din Clannad *starts to sing Dango,Dango,Dango Dai Kazoku*, si alte animalute care nu-mi mai trec prin cap
- Cine castiga? Evident ca nimeni,rastorn eu tabla *evil grin*

Yu-ra-ri.......TIMEBOMB YURA-CHAN ! 4

*gives a choco candy to Ely-chan and to Yuwa-wi*




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)