Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~NYA~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Crisy

Hello there~
Cum multi de aici au migrat pe Bonta-kun,m-am gandit sa dau si eu pe aici. So,I'm Crisy si sunt o NekoMimi. E posibil unii dintre voi sa ma fi auzit si la Radio Bonta-kun.
Daca aveti intrebari,nu va sfiiti sa intrebati. Pana acum nu am mancat pe nimeni.
Bine ai venit pe Animezup, Crisy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

Crisy

Hello,Teh
Asa,si acum sa raspund la intrebari:

-Film preferat: momentan ar fi Twilight

-Carte preferata(exista asa ceva): cam toate cartile scrise de Dan Brown

-Top 3 song now:
[center]
1)Sukima Switch - Golden time lover
2)Emily Bindiger - Everytime you kissed me
3)Yui Sakakibara - Nyanderful!
[/center]

-Da,citesc manga-->MY MANGA LIST
Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!! *glomps her*

Why, welcome on zup! <3 Have fun, be fluffy, make fluffy friends! <3

Eto, let's see, ce nu te-am intrebat pana acum sau ce am uitat o.o
~ Mi-chan no anime preferat wa?
~ Cel mai fluffy personaj dintr-un anime/manga?
~ Lelouch are in mana lumea. Lumea e o tabla de sah. Pe tabla de sah e un rege ce are in fata un pion. Cine castiga ?

Have a nice time here desu~
Chuu~
CRIIIIIIIIIIIIIISYYYYYYYYY~ *Yura jumps on Crisy and fluffypuffykawaiinekomimilalahugs her :3

Păi, aşa de bun-venit, ţi-aş spune " Timebomb Crisy", dar neexistând această opţiune,nu voi zice ;3 Well, welcome here, my dear ^^! Sper să te distrezi şi să fi glompată de toţi ^^ Să fi fluffy în continuare şi să mai jucăm Osu :3 Uhmm..dacă aş fi fost mai veche pe site şi nu te-aş fi cunoscut, ţi-aş fi pus 5 mii de întrebări , dar nu e cazul :3
Happy posting and no spam , Cwisy-Nyan!

Pinguchuu~
P.S. Merci de bombonica de azi :3

Crisy

ELYYYYYYYY-CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN
YUUUUUUUUUUUUWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
*fluffypuffysugardangomikugackthugs them both*

Thanks for za fluffy welcome :3

Si acum raspunsurile pentru Ely-chan:
- Anime preferat: imi plac mult prea multe,nu am ceva pe primul loc
- Cel mai fluffy personaj: hard,very hard,multe personaje fluffy am vazut eu in anime si manga,dar sa scotocesc prin arhiva mea,poate gasesc un nume sau doua chiar: Burupya din 07 Ghost, dango din Clannad *starts to sing Dango,Dango,Dango Dai Kazoku*, si alte animalute care nu-mi mai trec prin cap
- Cine castiga? Evident ca nimeni,rastorn eu tabla *evil grin*

Yu-ra-ri.......TIMEBOMB YURA-CHAN ! 4

*gives a choco candy to Ely-chan and to Yuwa-wi*