Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

NUG [new underground] [+18]

#1
NUG
C.1 INCANTAT DE CUNOSTINTA

Salut.Sunt Iremi.Sunt luptatorul de baza al clanului Hyuuga.Si cum mai e putin pana la campionatul anual ninja ma antrnam.Eram in cea mai buna forma tocmai imi evoluase puterea demonului,totul era perfect.In timp ce ma antrenam la viteza si dintr-o data prin fata mea trecut o silueta perfecta , frumoasa , cu un par negru , lung si lucios.Minunat!!!Dar,din pacate a disparut,iar eu.....eu am cazut.Trist dar adevarat.Bun , revenim la lucruri importante.Dupa cateva ore de antrenament si dupa ce am vazut ca nu ma pot concentra m-am dus acasa.Dar nici acasa nu puteam face nimic.Nu ma puteam concentra,ma apucam de un lucreu si il lasam neterminat.Asta nu putea fi bine.A doua zi m-am dus sa ma inscriu la turneu.Era o aglomeratie si o agitatie ingrozitoare.Dar prin atata lume o singura persoana mi-a atras atentia.Aceasi silueta,acelasi par frumos,minunat.M-am apropiat dar s-a pierdut prin multime.Ma simteam si mai rau.Oricum,a 2 zi au inceput primele runde.Am avut noroc nu trebuia sa ma lupt cu luptatori puternici.Am reusit sa inving si am trecut mai departe.Ultima lupta a sosit.De necrezut dar "ea" a aparut.M-am dus repede la iesirea din teren si am asteptat-o.A trecut ceva timp ba chiar m-am speriat.ma gandeam ca a patit ceva.Dar intr-un final a aparut.Era ranita deabea mergea.M-am apropiat de ea sa o ajut,dar deodata a cazut.Am prins-o la timp.Am dus-o la medic sa se faca bine.Dupa 2 ore a iesit si pentru prima data i-am vorbit.
-Buna!Eu sunt Iremi.
-Buna!Eu sunt Saya.Hei te-am mai vazut.O data te-am vazut la inscrieri si o data te-am vazut in padure cand alergai.
-Exact!Vrei sa mergi la barul cu sushi diseara?
-Mi-ar placea!La 10 e bine?
-Ne ved atunci!
Ce noroc.Ma simteam ametit.Ma pregateam pentru "intalnire".Afara era un zgomot infernal dar nu ma interesa eu eram fericit.Eram gata,era doar 8:30.Ma plimbam prin toata casa foarte agitat.I-am luat un colier si o pereche de cercei si un buchet de trandafiri.Chesti de genul asta,stiti voi cum e.
Incredibil s-a facut 9:30 dar parca au trecut doar 10 minute.Am iesit din casa si m-am indreptat spre bar.Acolo era "ea" imbracata intr-o rochie rosie cu umpic de albastru,parul intins si pantofi asortati cu rochia.Iar eu.....eu eram imbracat cu pantaloni combat Schott,camasa Soft Grey,sacou Soft Grey si tenisi Active Wear.Se poate spune ca eram mai rebel.Oricum parca ne potriveam.M-am dus la ea,i-am dat florile si colierul mi-a multumit,era minunat.Am intrat in bar,am comandat acelasi lucru si totul era perfect(parca PREA perfect).Am mancat,am discutat,si m-am gandit ca e timpul sa o intreb ce mi-am propus de la inceput.Dar din nefericire un pahar a inceput sa tremure.....nimic grav,dar dintr-o data totul a cazut.Am reusit sa tin acoperisul cat sa iasa toata lumea,dar nu cat sa ies si eu.Norocul meu ca sunt cine sunt si am reusit sa arunc toate pietrele de pe mine.Am cautat-o pe Saya.Am gasit-o,era ranita am dus-o la mine si am incercat sa o ingrijesc.Era 12:00,ea a adormit iar eu ma gandeam la ce s-a intamplat.M-am intors la bar si acolo cativa ninja cercetau ce s-a intamplat.L-am intrebat pe unul dintre ei care din fericire era prieten cu mine.
-Ce s-a intamplat?
-Se pare ca a fost o bomba sonora.
-Nu se poate!!!
-Ce s-a intamplat.
-Pe mine au vrut sa ma omoare.
-Cum??!!
-Da!Azi au fost primele runde din campionatul anual intre clanuri.Iar eu m-am luptat cu unul din satul sunetului.
-Crezi ca el a fost?
-Nu cred........sunt sigur!
-Spunene cum arata si o sa cercetam.
Le-am spus tot ce au vrut sa stie.Dar nu puteam lasa lucrurile asa.L-am cautat si dupa ceva timp l-am gasit.Uau ce noroc 1 impotriva a 1000 cam incorect..............pentru ei.I-am invins la fix,chiar atunci au venit si ninja de la mine din sat.
S-a facut 6:00 dimineata.Am ajuns acasa si apa se auzea curgand.M-am dus spre baie am dechis usa incet si am vazut ceva ce nu voi uita niciodata.Acea silueta de care m-am indragostit.Era Saya,isi facea un dus.Rusinat m-am retras incet,m-am asezat pe canapea si am adormit.Ce bine,odihna insfarsit.
M-am trezit,Saya statea in fata mea,era imbracata cu un trening de la mine.Era asa amuzanta ca nu m-am putut stapani.Am inceput sa rad in hohote.
-De ce razi???M-a intrebat Saya imbufnata.
Eu nu puteam scoate nici un cuvant.Dupa 5 minute m-am mai oprit cu o mare durere de plamani si burta.
-Iarta-ma.....dar.....nu....ma pot....abtine :)).
-O!Da.Am facut un dus de dimineata si nu aveam cu ce sa ma imbrac.
-Nu-i nici o problema!Cum te simti?
-Mai bine,multumesc.
-Ma duc putin afare.
Am plecat si m-am dus la cel mai apropiat magazin de haine.I-am luat un trening si un halat de baie,cu speranta ca ii vor veni bine.Am ajuns acasa.Saya era in bucatarie,pregatea micul dejun.Ma cam sperie,parca am fi un cuplu stabil aproape casatorit(CIUDAT).I-am dat hainel,mi-a multumit si s-a dus sa se schimbe.Nu imi venea sa cred ca aveam asa ceva in bucatarie,nu mai mancasem ceva asa de delicios in viata mea.Cand a venit parca s-a speriat cand a vazut ce repede am mancat.
-Se pare ca ti-a placut.
-Da,a fost delicios.
Am luat-o in brate.Ups....Am facut cea mai mare prostie din viata mea.Am incercat sa ma dau in spate dar ea m-a prins.Cred ca se poate spune ca am noroc.
-Scuze!!!Am spus amandoi dandu-ne inapoi
-A fost doar vina mea.am incercat eu sa imi repar gresala
-Nu-i nimic,oricum nu afost asa de rau.
Simteam ca o sa lesin,nu mai aveam aer,eram ametit,cred ca am mancat prea mult.




Este o poveste facuta de mine folosind doar 2 lucruri din anime-ul Naruto (Clanul Hyuga si ideea cu ninja)

Personaje:Iremi
Saya
Mia
Toremi


Este vorba de o poveste de dragoste intre 2 tineri ninja.Povestea este plina de aventura,actiune si un strop de comedie

SPER SA VA PLACA
NUG
C.2 Ce mai noapte

Pe la 21:00 am dus-o acasa.Inainte sa coboare din masina a facut ceva minunat,buzele ei au atins buzele mele totul s-a intamplat asa repede incat nici nu mi-am dat seama.Cand mi-am revenit ea a ajuns deja la usa.Mi-a facut cu mana si a intrat in casa.In drum spre casa a inceput o furtuna.Mi-am sunat cel mai bun prieten sa-i spun ce se intampla-se:
-Alo!
-Ce faci Torronto?
-Ma pregateam de culcare.
-La ora asta,ai innebunit?
-Am avut o misiune grea azi asa ca......oricum tu ce ai mai facut?
Dupa ce i-am povestit tot ce sa intamplat si ne-am luat la revedere cu invidia obligatorie mi-am continuat drumul spre casa linistit si fericit.Am ajuns si eu acasa si......o,da dupa toata agitatia asta am si uitat de urmatoara mea lupta din urmatoarele 3 zile.Trebuia sa ma antrenez.Mi-am verificat mail-ul si acolo am vazut ca daca o sa castig nu va trebui sa ma lupt cu Saya.Ce usurare.Dar totusi pana la urma va trebui sa ma lupt cu ea.Ei bine daca va ajunge in finala.Sa facut 22:00,m-am dus in pat si am incercat sa adorm,dar fara succes m-am invarti pe toate partile gandindu-ma la acel sarut miraculos.Sa facut 00:30 nu puteam sa cred nu dormeam in mintea me aprea doar fata ei.
Pe la 01:45 am adormit.Dar pe la 2:25 am auzit un zgomot,m-am ridicat incet si am activat biakuganul si razenganul m-am dus incet spre usa de la intrare si am deschis-o......Era Saya uda leoarca,usurat mi-am dezactivat puterile si am invitat-o inauntru.Dar Saya a intrat intr-un mod mai ciudat.A sarit pe mine,m-a pus la podea si a inceput sa ma sarute.Parca eram posedat de o forta stranie si in loc sa o opresc am ridicat-o si am dus-o in pat.Mi-a rupt bluza si s-a dezbracat.Avea un corp superb,suav,senzual,eram in al 9-lea cer interiorul ei era asa umed si placut,iar ea era asa fierbinte,sarutarile ei erai calde si pasionale,incepeam sa simt totul asa de stramt,erau muschi ei care se contractau crescandu-mi placerea,simteam cum se pregatea de orgasm asa ca m-am conformat si i-am oferit o placere incredibila.A fost o noapte furtunoasa intradevar.De dimineata m-am trezit cu ea in brate ceea ce inseamna ca nu a fost un vis(si ce vis).Nu m-am miscat sa nu o trezesc.era incolacita pe mine ca un sarpe.Avea pielea asa de fina,incat imi facea plcere sa stau asa.Se facuse 07:00 si m-am trezit si desigur ca orice barbat,am "crscut" putin.Dar asta nu e tot am simtit cum o mana coboara incet pe abdomen si umpic mai jos simteam miscarile de sus-jos ale maini pana cand Saya a deschis ochi si m-a
vazut a luat plapuma si sa ridicat repede rusinata de cele intamplate,desigur eu am ramas gol ceea ce i-a sporit sentimentul,intorcandu-se cu spatele la mine.E cam ciudat avand in vedere ce s-a intamplat.M-am imbracat si am iesit lasand-o sa se imbrace.
Am incercat si eu sa fac ceva de mancare......dar a fost un dezastru,pana a intrat si ea in bucatarie si m-a salvat de toate acele instrumente de tortura.
-Multumesc.Nu prea ma descurc in bucatarie mai ales eu fiind singur.Mai mult mananc mancare comandata.
-Cu placere!Oricum imi place sa gatesc.
-Mie imi convine.Chiar de cand sti sa gatesti?
O lacrima a cazut incet dupa obrazul Sayei.
-Ce sa intamplat?
-Nimic,toc niste ceapa.
-OK!Ma speriasem.
Dupa ce am mancat mi-am dat seama ca nu era vorba de ceapa odata ce eu nici nu i-am simtit gustul.Asa ca am intrebat-o oricat de rau urma sa fiu:
-Acum ca am terminat,spune-mi si mie de ce ai plans?
Saya m-a luat in brate,pe spate simteam picaturi calde curgand incet.....a incepu din nou sa planga.Dupa ce s-a calmat mi-a explicat ca mama ei a invatat-o sa gateasca,dar ea murise intr-un accident de masina acum 5 ani ea ramanand singura,apoi a inceput din nou sa planga dar de data asta stiam motivul.

#2
Foarte bun fanfic-ul, dar trebuia sa detaliezi mai mult. Mult mai mult. Ma refer la lucrurile importante. Povestea e bunicica, felul in care ai povestit lasa de dorit. Iti sugerez sa citesti si alte FanFic-uri sa vezi cum sunt redactate, si sa incerci sa faci un stil similar dar in acelasi timp original. E greu de inteles acum, dar cu timpul o sa integi.
E foarte bine ca ai monologat, in general ceilalti FanFic-isti folosesc naratiunea, e un concept idiot.

PS. A fost o critica constructiva, daca am spus aberatii...erm, asta e. Eu asa fac FanFic-urile.

#3
O.O * se benocleaza* stii... asta e sectiunea gresita... fic-urile se psoteaza la FanFiction O.O nu la Anime Area unde, daca nu ti-ai dat seama deja, se vorbeste de anime, iar ficurile intra la categoria povesit din anime, clar nu are legatura cu discutiile despre animeuri

~THREAD MOVED~

acuma e la FF Anime Fics >.<

Pe forum, scrii peste 2 randuri, La Fanfiction, trebuie sa scrii peste 3 randuri.

#4
Heya(*.*)

Daca nu ma insel tu mai ai un fic cu acelasi titlu, numai ca acesta are +18. Ei bine nu inteleg legatura. In primul rand nu ai disclaimer, pune disclaimer sau ficul poate fi inchis. In al doilea rand nu pot numi acesta un capitol, iar daca vei continua cu capitole ca acesta, povestea ta nu poate fi numita fic. Inca din primul alineat am observat ceva, grabesti actiunea rau de tot. Lucrurile s-au petrecut prea repede, incat nu am putut intelege mare lucru. Descrierea total absenta, nu ai descris nimic. Partea sentimentala a fost varza, la fel si fazele cu sarutul si hentai. Citeste ficuri sau carti si ai sa vezi diferenta. Dialogul, nu a fost mult, insa a fost foarte sec si total neatractiv. Naratiunea nu mi-a placut, a fost slabuta si ar fi bine sa mai lucrezi si aici.
Sfaturi:
-pune disclaimer
-nu mai grabi actiunea, lasa lucrurile sa decurga normal intr-o maniera cat mai ampla
-ai grija ca dialogul sa nu mai fie sec
-descrie lucrurile, locurile si mai presus decat cele doua, descrie sentimentele
-incerca sa narezi cat mai bine
-citeste ficul inainte sa-l postezi; ai cateva expresii/ cuvinte care nu isi au locul
O idee despre fic nu-mi pot forma inca, nu am inteles prea multe din acest capitol. Nu stiu cat de original este, insa dupa cateva capitole imi voi forma o parere si cu prima abatere o vei afla.
Cam atat am avut de spus. Astept capitolul doi si sper sa fie mai bun decat acesta.

Edit:Pai draga Iremi, daca postezi al doilea capitol in postezi in acelasi topic cu primul capitol, nu faci alt topic.

Ja ne`!

#5
Heya , am trecut si eu pe aici :>
M-a impresionat titlul , in special acel +18 xDD . Ehh nu prea sunt cuminte >.> . Dar nu prea imi place ceea ce vad , deoarece grabesti mult actiunea , si nu prea descrii intamplarile . La acea parte hentai , doream sa vad mai mult . Probabil esti incepatoare . Iti sugerez sa incerci sa descrii mai mult , deoarece imi place ceea ce am citit in primul capitol , impresionandu-ma ideea . Greseli nu am vazut , nici nu am stat sa le urmaresc ca pe un detectiv . Pune disclaimer daca nu vrei sa ti se inchida fic-ul . Sper sa vad mai multe in al doilea capitol , incearca sa descrii mai mult sentimentele personajelor , deoarece vreau sa imi fac o imagine despre fiecare in parte . Succes in continuare , chuu <33
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
dude>.< nu mai posta capitolurile in topicuri individuale, cred ca ti-am sters capitolul 2 O.O crezand ca e acelasi fic, desi nu sunt foarte sigura oO am vazut 2 topicuri cu NUG si am sters unu din ele .-.

#7
C.3 NUG
Antrenament cu peripeti

Eu si Saya ne-am dus la terenul de antrenament.O premiera in general ma antrenez singur dar toate au inceput.Dupa cateva ore de antrenament am luat o pauza.Simteam ca ceva nu e bine,dar nu stiam ce.M-am intors sa iau un sendvisi dar se pare ca a fost o greseala.Cand m-am intors Saya disparuse..Amintrat si ea era pe o masa,pana aici totul e bine dar problema era ca nu avea bluza,cea ce ma enervat la culme,am fugit la ea.Il vedeam dar el nu stia asta,credea ca m-a prins in capcana,dar sa inselat.In 5 secunde am fost inconjurat.Nu cred ca stiu cu cine se pun.La fel de repede cum am fost incercuit la fel de repede am scapat de ei.A mai ramas doar 1.Era el,eram sigur ca au scapat cativa in urma luptei.
-Cine te crezi sa te iei de mine.
-Stai!!!Am vrut sa te atrag aici sa imi acorzi o revansa dar din cate vad nu as avea sanse.
-Bun simt al observatiei!
A lesinat chiar inainte sa il lovesc,si-a facut-o cu mana lui,sa luat de cine nu trebuia.Am ridicat-o incet sa nu o trezesc dar cand sa plecam sa trezit speriata:
-Unde suntem?
-Stai linistita totul este bine!Dar ce sa intamplat?
-Nu prea stiu,totul e in ceata.
-Stai linistita,ajungem acasa in curand.Apropo vrei sa mancam ceva?
-Mi-ar face placere.
-In drum spre casa ne-am in mall sa cumparam cate ceva,in special pentru Saya,pentru ca aveam impresia ca o sa incep sa impart hainele cu ea.Apoi am plecat spre casa,desigur cu mai multa greutate,aici referindu-ma la haine.
Pentru prima data am gatit,a fost ciudat si destul de usor mai ales ca o faceam cu un motiv special.Am mancat pentru prima data ceva gatit de mine si pot spune ca nu a fost asa rau.Dupa ce am terminat de mancat mi-am dat seama de ceva,noi suntem de trei zile impreuna,dar se pare ca nu o cunosc prea bine,asa ca am incercat sa aflu cateceva despre ea intreband cativa din prieteni ei.Se pare ca a fost o idee buna am aflat destul de mult plus ceva extrem de interesant,am aflat ca maine e ziua ei de nastere.Deci aveam doar cateva ora sa imi fac planul.Am mers la magazin,am luat decoratiuni,m-am dus la cofetarie si am luat un tort in forma de shuriken cu fata ei,sper sa nu se inteleaga gresit.Am inchiriat un "mic" restaurant,i-am invitat toti prieteni(numerele lor de telefon le-am aflat"accidental" gasind "accidental" telefonul ei pe masuta de cafea).Am chemat cativa din prieteni mei incluzandul si pe cel mai bun Torronto.Dar aveam o problema....ce cadou sa ii iau???Am intrebat-o ce si-ar dori de craciun(ca sa nu banuiasca nimic).
-Ce cadou ti-ai dori de Craciun?
-Poftim????Mai sunt 5 luni pana la craciun.Plus ca am tot ce imi doresc,sunt cu tine deci totul e perfect.
Ce frumos...Dar nu ma ajuta.
-Dar in rest ce ti-ai dori?
-Un catelusi!!!
OOOO DA,am reusit,dar am in continuare o problema...de unde sa il iau???Am cautat in tot orasul,eram deja stresat,mi-am intrebat toti prieteni,am luat toate nagazinele la rand si dupa multe cautari l-am gasit,un pui de bishon mic cat palma mea,incredibil!!!Eram gata,l-am dus pe toremi(catelusul)in gradina de interior cu un castronel de lapte.In seara aceea am vorbit mai putin cu ea stiind ca sunt gura sparta.
-Iremi,ce ai patit,te-am suparat?
Am incercat sa evit raspunsul si m-am dus in pat.
-Iremi de ce nu vorbesti cu mine?
-Sunt doar obosit
-Dar nu prea ai vorbit cu mine toata ziua.
-Am fost foarte ocupat.
-Bine atunci.
Am vazut ca era putin suparata ca nu prea o bagam in seama,deoarece in general nu se deslipeste de mine toata noaptea dar acum a stat la celalalt capat al patului,ma simteam oarecum vinovat.A doua zi pe la 8:00 am trezit-o,i-am adus micul dejun la pat cu un biletel"Sper ca nu esti suparata dar ma sti sunt o gura sparta ti-as fi zis de aseara La Multi Ani",plansul ei a fost inevitabil si multele sarutari de asemenea,simtem cum radiaza de fericire.Am zis ca a dat trenul peste mine cand m-a luat in brate multumindu-mi si pupandu-ma.Am incercat sa o conving sa mergem le restaurant fara sa isi dea seama de petrecerea surpriza,as ca i-am promis o cina romantica.Ii luasem o rochie cadou pe care sa o poarte la "intalnire",si imi era frica sa nu fie buna,dar i-a venit perfect.Pe drum am observat ca e putin suparata pentru ca nu au sunat-o prieteni sa ii spuna la multi ani si ea ar fi vrut sa petreaca cu ei.Cand am ajuns la restaurant,am rugat-o sa intre prima,folosind ca pretext bunele maniere.dupa deschiderea usi un val de voci ne-a lovit in plin:
-Surpriza!!!
Saya a fost uimita sa vada atata lume,si din cauza bucuriei a inceput sa planga.Ne-am simtit perfect,Saya a primit sute de cadouri in plus al 101-lea cadou micul catel.
-Va multumesc tuturor.
-Cu multa placere Saya.
-Te iubesc,Iremi!
-Si eu pe tine!
Petrecerea a tinut pana la 4:00 dimineata,asa ca am avut timp sa ne distram.

#8
God o.O
Trebuie să îţi spun că începutul e banal, dialogul e şi mult şi degeaba, acţiunea o grăbeşti de parcă vine sfârşitul lumii şi nu vei mai avea timp să termini ficul (dacă se poate numi aşa).
Deci, descriere nu ai. Să înţeleg că narezi din perspectiva unui băiat. Păi descrie măi fată sau ce-oi fi tu sentimentele. Ce Dumnezeu? Crezi că dacă îmi spui că are o siluetă perfectă, părul lung, negru şi lucios ai descris ceva?
Nu, chiar nimic. Alea's chestii banale pe care le poate spune ÅŸi un copil de clasa I. Ai auzit de figuri de stil?
Ei bine dacă nu ai auzit îţi spun eu acum!
Figurile de stil sunt procedee prin care se modifică înţelesul propriu al unui cuvânt, sau construcţia gramaticală uzuală pentru a da mai multă forţă unei imagini sau expuneri.
Eu aşa am învăţat la şcoala, poate tu încă nu ai ajuns la etapele alea, sau ai tras chiulu'.
Când spun că ai mult dialog ma refer la ultimul capitol.
E mult prea mult, şi e sec, neinteresant si pe mine una m-a plictisit îngrozitor.
Onytsa a lăsat şi ea un post în care ti-a criticat ficul şi te-a sfatuiut, dar nu ai ţinut cont de ce a spus ea acolo.
Eu te sfătuiesc să citeşti orice îţi cade în mână şi să te străduieşi mai mult. Eventual roagă pe cineva să îţi citeasca capitolul înainte de al posta. :P
Ja! :*


P.S. : Ţi-am criticat ficul nu pe tine, dar dacă te-a deranjat ceva din postul meu, n-ai decât saă-mi dai un pm şi se rezolvă.

#9
C.4 NUG
Dezamagitor

M-am trezit de dimineata cu o durere de cap ingrozitoare.M-am uitat in jurul meu si simteam ca lipseste ceva.Lipsea Saya,oare unde era?
-Stai!!!Ce zi e azi?
A da erau rundele eliminatorii si eu intarziasem.M-am imbracat,norocul meu ca nu mi-am pus chiloti in cap la cum ma imbracasem.Am riscat si mi-am consumat putin din chakra si m-am teleportat.Ce noroc mai era o lupta pana la a mea.Ma uitam dupa Saya.Nu era nicaieri nici la infirmerie desi luptase deja.Oricum a venit randul meu.Trebuia sa ma lupt cu un reprezentant al satului pamant.Ceva nou.Dupa ceva timp incepsem sa pierd teren,ma simteam slabit.Nu era bine deloc.Vazind cum stau lucrurile am decis ca e timpul prietenului meu,asa ca mi-am activat chakra demonica si m-am contopit cu demonul meu.Amavut noroc ca am invins,daca nu aveam toate puterile pe care le am pierdeam sigur.La iesirea din arena ma asteptau inteleptii(cei mai batrani si mai intelepti oameni din clanul meu.
-Respectele mele mari intelepti!am spus facand o plecaciune respectoasa.
Dar,acea plecaciune a fost cea mai mare prostie pe care am facut-o,cazand la pamant ca secerat din cauza lovituri date de cel mai batran dintre toti.
-Ne dezamagesti tinere!!!Te lasi ametit de placerile vieti si nu te concentrezi la ce e important.
-Dar....
-Nici un dar!!!Nu ai dreptul sa ne intrerupi!
-Imi pare rau maestre!am spus eu aplecandu-ma din nou dar de data asta am fost umpic speriat.
-Cu scuzele nu vei castiga acest turneu!Trebuie sa te concentrezi mai mult pe antrenament si mai putin la distractii.
-Am inteles maestre.
Au plecat lasandu-ma cu o durere groaznica de cap.Acasa Saya statea pe canapea speriata.M-am apropiat incet.
-Saya te simti bine?
Saya si-a ridicat privirea si a sarit la mine in brate plangand.
-Ce sa intamplat?!
-Imi pare asa de rau!
-Nu trebuie sa iti para rau!Oricum am castigat.
-Nu asta e problema.
-Atunci care este?
-Problema e ca nu te poti concentra la lupta din cauza mea!
-Aha,deci i-ai auzit pe intelepti?
-Da si m-am gandit ca ar trebui sa luam o pauza cel putin pana dupa terminarea turneului.
-NU!Nu asta e solutia,ba chiar ar inrautati situatia.
-Nu Iremi trebuie sa luam o pauza!
Dupa ce a terminat fraza m-a sarutat si a iesit pe usa lasandu-ma singur in mijlocul camerei,nu imi venea sa cred,asta nu putea fi bine,ma simteam distrus,fiecare vena mi-se unfleas incat credeam ca o sa imi explodeze,simteam ca imi lipsea ceva ca o gaura in plamani.
Dupa cele intamplate nu am iesit din casa timp de o saptamana dar pentru mine un minut trecea ca o ora deci ar fi fost ca si cum as fi stat doua luni in casa.Dar nu m-am miscat de pe canapea eram cu perna pe care dormea ea.Totul era pustiu casa era la fel de distrusa cum am facut-o cand m-am enervat.Cativa prieteni au venit la mine sa vada daca mai traiam(mai bine mort decat fara ea).
-Iremi,mai traiesti?m-a intrebat un prieten cand m-a vazut intins pe canapea nemiscat.
-Nu as mai vrea.
-Hai,Iremi,revino-ti de cand nu ai mai iesit tu prin cluburi unele au dat faliment.
Ce-i drept de fiecare data cand mergeam eu toti stiau ca e rost de distractie pe cinste.Dar la cat de devastat eram puteam strica cheful tuturor.Plus ca Saya cred ca nu ar face asa ceva cat suntem despartiti cred ca si ea sufera.
-Hai,Iremi,altfel te luam pe sus.
Cu durere in suflet am plecat cu ei,m-au dus in clubul meu prefetar,parca era mai bine.Cum a auzit lumea ca am ajuns eu a venit imediat,clubul era plin nu mai vedeam nimic dar prin multime am vazut cateva prietene ale Sayei.M-am dus spre bar poate daca as fi baut ceva m-as fi simtit mai bine.Dar la bar am vazut-o pe Saya.......se saruta cu un tip.Eu credeam ca ea sufera dar ea m-a injunghiat pe la spate.Vroiam sa ma duc acolo sa il lovesc pe tipul acela si sa ma iau de ea dar m-am calmat si am lasat-o in pace.M-am dus langa DJ si i-am cerut microfonul(si el normal ca mi la dat).Lumea cum ma vazut a inceput sa tipe.
-YO-YO-YO!STOP!Vreau sa spun doar un lucru (Saya m-a opservat si a ramas blocata).Am plecat!!!!
Toata lumea a ramas cu gura cascata si au inceput sa ma huiduie,am sarit peste toti si am iesit imediat.Pe drum m-am gandit ca daca tot nu ma mai vrea ar trebui sa o uit,dar nu puteam sa cred ca Saya putea sa imi faca asa ceva dar se pare ca a putut.Dar nu-i nimic stiu ca razbunarea va fi mai dulce.
Semi-finala era maine,o voi vede iar.Dar nu asta e important,important e ca voi invinge.Am avut un somn linistit si am plecat la fix eram doar noi,ultimi 4(eu,Saya,inamicul Sayei si……..EL noul iubit al ei si inamicul meu).Totul a decurs normal dar nu am reusit sa vad lupta Sayei din pacate.A venit randul meu,a fost o lupta stransa am fost lovit destul de tare dar pana la urma am reusit,l-am invins.Am plecat cat de repede am putut cat sa nu mai am de a face cu ea nu imi doream sa o vad.Am ajuns acasa si ce curat era cum am “lasat-o”,nu am avut chef sa vad cu cine ma voi lupta trebuia sa recuperez toate petrecerile pierdute.Dupa doua saptamani de petrceri in momentul in care m-am intors de la una eram foarte ametit dupa vreo 2……zeci de sticle de bere totul era mai roz…..nu serios chiar vedeam in roz.(?????)M-am uitat cu cine ma voi lupta eu si erau acolo pozele noastre:
-Roz ca roz dar asta sigur nu e o declaratie de dragoste.
M-am pregatit,m-am mai distrat dar eram gata de lupta.Cu o zi inainte m-am dus pe terenul de antrenament si am inceput sa ma antrenez.La un moment dat am auzit din spatele meu un sunet.Inainte sa ma intorc am fost secerat de o lovitura din spate.
M-am trezit la mine in pat eram ametit vroiam sa ma ridic dar eram prins.Saya era langa mine si incerca sa imi spuna ceva “important” eram prea nervos sa o ascult.Mi-am folosit o mare parte din forta si asa am reusit sa scap de stransoare si am dat-o afara.
A venit si timpul marei lupte.Am plecat la arena si am asteptat acolo sa vina lumea.Arena sa umplut repede,dar cand sa se anunte inceputul luptei mele sa anuntat un castigator din cauza neprezentari adversarului.Toti ereau dezamagiti , dar mai ales eu.Am castigat dar nu a fost prea cinstit.
A doua zi stateam intins in pat.timpul trecea incet,incet,foarte incet.(ce imi place SLOW-MOTIONUL).Simteam ca trebuie sa o gasesc si am pregatit o expeditie.
DUPA 1 AN
A trecut un an de cand o caut intre timp mi-am gasit un ajutor (nepoftit):,Mia o tanara energica,prietenoasa si careia ii place de mine si credea ca eu nu stiu......bun.
Am aflat cate ceva despre Saya si am sperat ca o vom gasi in curand.
Am facut un popas intr-o padure.Am aprins focul si am facut glume,genul de camping obisnuit.La un momentdat Mia a inceput o discutie sa ii zicem asa mai serioasa.
-Si care este povestea ta.ma intreaba ea imbujorata.
-Pai in timpul unui turneu am cunoscut-o si m-am indragostit,dar ea ma tradat.
-Pai si de ce o mai cauti?
-Vreau sa aflu de ce.
-Esti impresionant de incapatanat.
Am inceput sa radem dar dintr-o data n-am oprit si ne-am uitat unul in ochi celuilalt.Ne-am apropiat incet si ne-am sarutat.Ea sa dat in spate repede si era mai rosie decat focul care ardea.Am zambit fiind surprins de situatie si am luat-o pe sus ducand-o in cort.Am intins-o,sarutand-o incet pe tot corpul.Evita sa ma priveasca.Gustul ei virgin era asa de pur,sanii ei erau moi si fin,cu fiecare sarut totul devenea mai fierbinte si mai pasional,a fost o noapte extraordinara in care am facut niste lucruri de care nu credeam ca sunt in stare.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)