Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My name is Felix !

#1
Salut Smile Sunt Felix. Am 12 ani ... Sunt din Chisinau ... Imi place anime , Hobby-urile mele sunt basketu' si fotbalu' . Scoala ... in fine scoala nu a fost locul meu preferat si nu va fi .... La scoala putin ce-mi place doar trei subiecte din 14 . Urasc cind profa imi ia telefonu' , iPodu' si desnele Zuppy08. Imi place sa stau singur si la scoala si acasa la scoala imi place sa stau singur in spatele fetelor draguteZuppy04 (cam putine la mine in clasa ) sa stau in spate nu mi se primeste (pentru ca sunt adjuctul sefei clasei si pentru ca stau rau cu vederea ) . Am o multime de prieteni desi nu cu toti vorbesc Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, -FelixXX-!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Erm... buna, Felix. Multi ani inainte, aici vei da de multe fete sau femei dragute. De la 11 ani in sus.
Bine ai venit! Sper sa fii activ. Si ura pentru grupul baietilor!, inca o persoana adaugata pe lista.
Ce anume desenezi, in general? Ai vreun stil anume?
Culoarea preferata?
Trupe favorite sau filme/trupe?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
(27-03-2013, 12:53 AM)Sasquatch A scris: Erm... buna, Felix. Multi ani inainte, aici vei da de multe fete sau femei dragute. De la 11 ani in sus.
Bine ai venit! Sper sa fii activ. Si ura pentru grupul baietilor!, inca o persoana adaugata pe lista.
Ce anume desenezi, in general? Ai vreun stil anume?
Culoarea preferata?
Trupe favorite sau filme/trupe?


De obicei desenez graffiti sau inceerc sa reproduc personajele anime . Un stil anume .. Nu cred
Culoarea preferata alb , azuriu si negru 71
Trupa preferata : Maroon 5
Filmele : desene animate cu anime , Mission Impossible ( toate 4 ) si mai sunt 21))
[Imagine: 401232_459180387486880_596251617_n.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)