Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Stupid GFX

#1
Stiu nu ma pricep mai deloc de accea vam postat aici .. ^___^ ca sa vad la ce mai am de lucrat ^_____^victorie astept posturile voastre Smile ^___^


1.[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: Untitled-11.jpg]
2.[Imagine: Untitled-2.jpg]
[Imagine: Untitled-21.jpg]
3. [Imagine: Untitled-465.jpg]
[Imagine: Untitled-3214321.jpg]
4.[Imagine: digital_abisscopy.jpg]
[Imagine: avaopy.jpg]

#2
nu pot spune ca nu te pricepi 10

ce am observat rau la gfx-urile tale, e ca te bazezi in mare parte pe brushes. Photoshop-ul poate face mult mai multe. Nu zic sa folostesi toate efectele, dar din acelea poti face un sig mult mai reusit decat numai cu brushes si mai putine efecte.

Ultimul sig mi se pare ceva cu mai multe efecte, dar ma deranjaza faptul ca ai pus de doua ori renderul in parti opuse si ies amandoua in evidenta, ceea ca face sa un arate prea bine.
al doilea sig, mi se pare cam simplu si nici brush-urile nu merg, nici ca forma, nici ca [,] culoare

#3
Pai sunt incepatoare >_< am ps de cateva sapt. plus ca nu prea am avut timp ...sa lucrez in el
Inca o creatie stupida >_<
[Imagine: 21cvyh5.jpg]

#4
de cateva saptamani? O_O m-a uimit inceputul tau, e unul chiar mai mult decat promitator.

la ultimul postat ma cam deranjaza "directia" brush-urilor de pe fundal (acele "linii"), iar la cel de jos ar fi mers mai mult spacing sau sa-l fi facut mai mare si sa-l fi pus doar odata.
Textul parca nuprea merge, ma refer la efecte. Poate ceva negru si cu un font mai simplu, cu ce efecte vrei tu, dar sa mearga cu sig-ul.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My signatures, my stupid things Sayonara 13 8.348 28-04-2011, 10:53 PM
Ultimul răspuns: Sayonara
  Bloody Rose(really stupid GFX) Sayuri 4 3.795 27-09-2010, 09:37 AM
Ultimul răspuns: Aggie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)