Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My Draws^^

#1
sper ca sunteti fani care sa apreciati^^ aodr s adesenez cin vrea sa impartasim arta?Smile

#2
mitte kudasai minna^^[priviti va rog^^]sper ca numai cateva am pus sa va placa^^ sunt o desenatoare inraita dar buna 00000 -_-''''.....totusi incerc^^ sper s ava placa^^

#3
`kay,am trecut si eu pe aici ca sa iti comentez lucrarile n_n .
The first one:
Prea mare ._. .Invata mai intai sa le faci mai mici ,nu te apuca de chestii d`astea uriase.Inu` arata mai mult a chibi iar capul lui Kagome... are o forma mai ciudata o.o' .Lol,vad ca aici nu prea ai hasura sau chesti d`astea 10 .
A doua :
Off:Ok,e ciudat..m-am uitat la toate lucrarile tale iar aceasta e cea mai buna.Dar evolutia e cam..mare ._. '.Oh well,poate nu le-ai postat pe toate si paote ai mai exersat intre timp o.o'

On:
E foarte reusita @_@Nu am ce comenta dar ti-am zis..nici macar nu seamana a cum desenezi tu..39

The third one :
This is nice too..39Doar la partea de sus e un pic cam ciudata.In rest e destul de bine.^^

The 4th one:
Fata are o forma nu tocmai buna,parul e cam aiurea[incearca sa nu il faci prea drept] ,aripile au o pozitie ciudata si lanturile nu prea seamana a lanturi. 22


Scuze daca am fost prea dura.Nici eu nu sunt AS la fan art dar cred ca pot comenta,nu? 65
LOLNOPE



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Draws fUaFuA 5 5.092 01-02-2008, 04:59 PM
Ultimul răspuns: mangadela


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)