Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Well... ce opinie aveti?
Destul de bun.
84.62%
22 84.62%
Dragut.
11.54%
3 11.54%
Mda...e ok, cred.
0%
0 0%
Nu mi se pare cine stie ce.
0%
0 0%
Lame >.<
3.85%
1 3.85%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

More than money [yaoi]

#21
Idem cu chrissta.Teh (as pronunta asta cat e ziua de lunga xD) scrii absolut genial ftw! In sfarsit a pus cineva o continuare,dupa ce n`am citit ceva yaoi de 2 saptamani incepeam sa innebunesc rlly xD Ador continuarea ,it`s just so sweet ^^ Gambate la next Yoru xD (and if you do smth that I`ll like,ti`l dau pe Hisagi de la Otaku xDDD Stii tu :3)
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#22
Heh nici nu sti cat ma bucur ca ai hotarat si tu, Teh, sa scri la fic. Tu si Mitsu faceti o echipa foarte buna, iar ficul e genial. Personajele sunt mai mult decat poate cuvantul "dragute" sa le descrie, sunt superbe si nu exagerez absolut deloc.
Actiunea mi-a placut (ca de fiecare data), nu a fost grabita si ma bucur ca James incepe sa-si dea seama ca, de fapt, il iubeste pe Ryan. Abia astept sa se casatoreasca pentru ca sigur vor forma un cuplu kawai:X
Greseli nu am vazut deloc si nici nu cred ca sunt. Oricum felicitari pentru capitolele de pana acum si succes in continuare:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  MoneY.vS.LoVe +18 Surpriza 6 4.328 19-05-2011, 11:12 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Money vs. Love +18 ellamanu 35 90.977 23-01-2010, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Bambilici


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)